Fall Guys został opóźniony na Switch i Xbox

Startseite » Fall Guys został opóźniony na Switch i Xbox
4. kwietnia 2024
2 minutes
44

By Jhonny Gamer

Deweloper Mediatonic opóźnił uwalnianie Fall Guys dla Xbox i Switch, mówiąc, że potrzebuje więcej czasu, aby włączyć wszystko, co chce uwzględnić do uruchomienia. Ale z drugiej strony, Cross Gromplay jest w drodze!

Mediatonic początkowo ogłosił, że przyniesie Fall Guys „Afalicrous w ostatniej liście na platformy Nintendo i Microsoft tego lata. W nowym Opublikuj na swojej stronie internetowej, Jednak deweloper potwierdził zmianę planów, wyjaśnienie lata jest „niestety zbyt wcześnie, abyśmy uwzględnić wszystkie nowe smaczne funkcje, nad którymi pracujemy.”

Nie ma sugestii, kiedy Fall Guys mogą w końcu dotrzeć do Xbox i przełączać się po opóźnieniu – chociaż Mediatonic twierdzi, że nadal ma na celu „jak najszybsze uruchomienie tych platform” – ale deweloper próbował zmiękczyć cios, ujawniając jedną z nowych funkcjiObecnie ma w rozwoju: Crossfer.


Fall Guys Sezon 4 – Zwiastun filmowy.

Wygląda na to, że decyzja o włączeniu Cross Gromplay do Fall Guys – umożliwianie graczom „potknięcie się w harmonii ze swoimi kumplami, niezależnie od ich wyboru” – jest przynajmniej częściowo odpowiedzialne za opóźnienie Xbox i Switch. I chociaż nie ma też wskazówki dotyczące okna wydania, Mediatonic twierdzi, że uważa, że jego wysiłki „naprawdę będą warte czekającego”.

Fall Guys obecnie zbliża się do czwartego sezonu o tematyce 80 I po raz kolejny będzie to oznaczać okazję specjalną aktualizacją w połowie sezonu. To, mediatoniczne dryfy, obejmie „Two diabelskie nowe rundy” i „pyszna jesienna moda na garderobę sezonu 4.„Więcej szczegółów, w tym data premiery, zostanie ujawnione jak najszybciej.

How do you rate Fall Guys został opóźniony na Switch i Xbox ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *