Fallout 3 Mod wielkości DLC wydany po pięciu latach rozwoju

Startseite » Fallout 3 Mod wielkości DLC wydany po pięciu latach rozwoju
4. kwietnia 2024
2 minutes
44

By Jhonny Gamer

Szybko zbliża się do 10-lecia Wydanie Fallout 3 i przez połowę tego czasu jeden dedykowany wentylator podłączał się do modu wielkości DLC do gry. Jeśli to nie sprawi, że poczujesz się nieodpowiedni, nie wiem, co będzie.

Wydany wczoraj, wrogość Waszyngtonu to mod misji, który przenosi graczy na wyspę Maddox na poszukiwaniu skarbów dla starego Rocky Cape Bank – „przedwojenny bank, który powiedział, że ma nieoczekiwane bogactwa”. Według projektu Opis Nexusmods, Wrogość Waszyngtonu pozwala graczom „odkrywać wyspę, odwiedzić kilka nowych lokalizacji i poznawać różnych ludzi z różnych środowisk”, którzy „kształtuje i kształtują wydarzenia, które odbywają się podczas wizyty gracza”. Szczerze mówiąc, nawet ten pustkowie nuklearne brzmi jak w tej chwili znacznie ładniejsze miejsce niż prawdziwy Waszyngton.


Projekt jest pracą jednoosobową zespołu moddingowego Garfield2004b, a także obsadę wspierających aktorów głosowych. Brzmi jak znaczne dzieło i sądząc po zwiastunie rozgrywki, wydaje się, że jest dość dobrze napisany. Chociaż nie wszystkie role zostały wyrażone, a mod nie jest kanonowy (z powodu wydania Fallout 4 i Fallout 76 Od rozpoczęcia rozwoju), to stworzenie fanów jest z pewnością pracą miłości.

Jeśli chcesz pobrać ten mod, możesz to zrobić z projektu Strona NexusMods. Jak dotąd działa tylko w podstawowej wersji Fallout 3, ale Mod Creator stwierdził W przyszłości zamierzają stworzyć opowieść o dwóch wersji Wastelands. Czas na rabowanie banku – powinien być łatwy, teraz wszyscy strażnicy od dawna martwi. Prawidłowy?

How do you rate Fallout 3 Mod wielkości DLC wydany po pięciu latach rozwoju ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *