Fallout 4: Nowy Mod Vegas wygląda fantastycznie w najnowszej zwiastunie

Startseite » Fallout 4: Nowy Mod Vegas wygląda fantastycznie w najnowszej zwiastunie
8. stycznia 2024
2 minutes
45

By Jhonny Gamer

Nadal nie mogę uwierzyć, że minęło dekadę od wydania Fallout: Nowe Vegas, ale wczoraj bardzo ukochany RPG Obsydian skończył 10 lat i Fani Fallout (w tym nas samych) Poświęciła chwilę, aby spojrzeć wstecz i pamiętać, dlaczego tytuł był tak świetny. Jeden zespół MOD postanowił zaznaczyć tę okazję w szczególnie spektakularny sposób, wydając nowy zwiastun, aby pochwalić się dotychczasowymi postępami. I muszę powiedzieć, że naprawdę wygląda doskonale.

Fallout 4: Nowe Vegas, jak sama nazwa może sugerować, to projekt MOD, który chce przerobić Fallout: Nowe Vegas w Fallout 4 Silnik tworzenia na PC. Zespół od pewnego czasu pracuje nad Modem, początkowo udostępnił film z rozgrywki w 2018 roku, Ale nowy zwiastun daje nam lepsze wyobrażenie o tym, jak będzie wyglądać MOJAVE. Jest też dużo strzelania. Myślę, że zauważyłem tam trochę słynnego skrzyżowania kamieniołomu dla początkujących – nie mogę się doczekać, aby udać się, gdy mod stanie się dostępny.


Mówiąc o tym, chociaż wygląda na to, że w MOD poczyniono znaczny postęp, nadal nie ma ustalonej daty premiery. „Postęp nie jest liniowy i wolimy wydać najlepsze możliwe F4NV, a nie„ wystarczająco dobre ”F4NV”, wyjaśnił zespół w sekcji FAQ na niezniszczanie.

Do tego czasu możemy przynajmniej zadowolić się zwiastunem rozgrywki, a kilka nowych strzałów przed i po udostępnieniu przez zespół. Oto jedno porównanie pokazujące oryginalne firmy, wczesną wersję z projektu MOD i najnowszy zrzut ekranu:A oto kolejny Primm, pokazujący zrzut ekranu z oryginalnego New Vegas, wersję w toku z połowy 2017 roku i nowo Remade Primm In Fallout 4. Biorąc pod uwagę jak dotąd jakość tych ponownie wykonanych miast, boję się myśleć, jak będzie wyglądać Nipton po zakończeniu.Jeśli chcesz spojrzeć na więcej zrzutów ekranu, dokładnie polecam przeglądanie Matthew Marquis 'Art Station, gdzie możesz znaleźć galerię lokalizacji, które zostały przerobione dla moda. Co do przyszłości Fallout: Nowe Vegas, teraz Bethesda i Obsidian są własnością Microsoft, Być może w końcu zobaczymy oficjalny remake (lub nawet kontynuację).

How do you rate Fallout 4: Nowy Mod Vegas wygląda fantastycznie w najnowszej zwiastunie ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *