Fallout 4 – Out of Time, Codsworth, Vault 111, Sanctuary, Concord, Red Rocket

Startseite » Fallout 4 – Out of Time, Codsworth, Vault 111, Sanctuary, Concord, Red Rocket
4. kwietnia 2024
11 minutes
36

By Jhonny Gamer

Po zakończeniu przerywnika przerywnika znajdziesz się w kriogenicznej zatoce Pod. Podnieś się z ziemi i skieruj się w prawo, poruszając się po strąkach w kierunku drzwi na końcu pokoju. Następnie otwórz drzwi, a następnie przejdź do korytarza za pośrednictwem.


Fallout 4 – 11 fajnych lokalizacji, które mogłeś przegapić – Fallout piątek

Exit Vault 111

Spaceruj po przejściu – notatka drzwi po prawej. Następnie lekko wycofaj się i przejdź przez ślizgające się drzwi, które zauważyłeś kilka chwil temu. Z drugiej strony zejdź po schodach i weź prawnie na dole. Do przodu zobaczysz kolejne przesuwane drzwi i pokój po prawej stronie. Udaj się do pokoju i złóż ten obszar dla pieniędzy, pinów Bobby, Stimpaks i innych różnych towarów. Na koniec uzyskaj dostęp do terminalu bezpieczeństwa i przeczytaj różne dostępne wpisy.

Ostatecznie, sprawdzając dzienniki bezpieczeństwa, dowiesz się, że jedynym wyjściem ze skarbca – oprócz nieprawidłowości głównych drzwi – jest biuro nadzorcy. To oczywiście jest twój następny cel. Opuść stację bezpieczeństwa i przejdź przez ślizgające się drzwi po prawej stronie. Następnie podążaj za tunelem i przejdź przez drzwi na końcu.

Z drugiej strony podziwiaj ponadwymiarowy błąd wędrując w okolicy, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby poznać zawiłości walki w zwarciu. Po strawieniu drobniejszych punktów chwyć pałkę z biurka po lewej. Możesz złapać każde mięso Radroach, które spada po zakończeniu.

Do przodu zauważysz kolejne przesuwane drzwi po lewej stronie i otwarte drzwi prowadzące do stołówek personelu. Najpierw odkryj stołówkę i zlokalizuj terminal rekreacyjny na drugim końcu pokoju. Jeśli masz miejsce inspirowanego donkey Kong Gaming retro-futurystyczny, możesz wybrać opcję „Play Tape” terminala i mieć grę Red Menace. Wyrzuć taśmę, gdy skończysz i przejdź przez przesuwane drzwi z powrotem w głównym korytarzu.

Po drzwiach podążaj podniesionym chodnikiem po przeciwnej stronie pokoju, omijając generatory energooszczędne w centrum. Złóż robaki, które atakują, a następnie przejdź przez drzwi po lewej stronie na końcu chodnika. Z drugiej strony poradzisz sobie z dowolnymi karaluchami, które uderzają (wykorzystując swój atak energetyczny, zgodnie z instrukcjami), a następnie wspinaj się na kroki do przodu. Idź do przodu, a następnie przejdź przez następne drzwi.

Po wejściu do sąsiedniego pokoju weź pistolet 10 mm, amunicję i stimpaks z recepcji. W południowo-zachodnim rogu pokoju znajdują się kolejne ślizgowe drzwi, ale są obecnie zamknięte. Aby go otworzyć, musisz wchodzić w interakcje z terminalem w recepcji i wybrać opcję „Otwarty tunel ewakuacyjny”.

Przed wyjazdem przez otwarte już drzwi poszukaj małego obszaru w klatce w rogu pokoju i weź dodatkowy pistolet i pociski z pobliskiej półki. Zobaczysz tajemniczą kriolaterkę zamkniętą w obudowie po lewej stronie – ale potrzebujesz [mistrza] poziomu odblokowania, aby go odzyskać. Na razie przejdź przez drzwi, które właśnie otworzyłeś.

Z drugiej strony, wybierz się na lewo, a natychmiast zobaczysz wiele błędów wyściełających ściany tunelu. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby oderwać broń i strzelać. Możesz pozwolić, aby pociski latały w klasyczny sposób FPS, albo możesz rozmieścić VATS atakujący, aby wyrządzić obrażenia określonych kończyn na przeciwnikach. Znajdziesz karaluchy najbardziej podatne na ujęcia głowy, więc użyj VAT, aby celować tutaj pociskami. Pamiętaj, że możesz celować w tyle błędów i kończyn, ile chcesz, dopóki wszystkie dostępne punkty akcji nie zostaną wyczerpane.

Gdy karaluchy spadną, idź wzdłuż tunelu i podążaj za nim w prawo. Przejdź przez drzwi na końcu, weź kolejny w prawo i przejdź przez następne drzwi na swojej ścieżce. Z drugiej strony zauważysz kolejny błąd – ten gryzie zwłok. Natychmiast zostaniesz wprowadzony do mechaniki ukrycia gry, więc postępuj zgodnie z podpowiedziami ekranowymi, aby przykucnąć i wejść w tryb ukrytego.

Podczas kucania twój cel dramatycznie się poprawia – ale musisz użyć ataków w zwarciu (i poruszać się powoli, trzymając się cieni), jeśli zamierzasz pozostać niewykryty. Kiedy będziesz gotowy, wyświetl pałeczkę bezpieczeństwa i wyjmij błąd. Następnie idź naprzód, minął na wpół strawioną zwłoki i złap Pip-Boy leżący na podłodze przed. Na koniec poszukaj drzwi czerwonych sklepień Kontroluj Smut w pobliżu i naciśnij.

Po otwarciu drzwi sklepienia przejdź przez bramę i na chodnik. Idź w kierunku światła i zejdź po kroku przed. Wejdź do windy, a otrzymasz ostatnią szansę na dostosowanie swoich atrybutów i wyglądu. Jeśli jesteś zadowolony z poprzednich decyzji, wybierz „Skończone – wyjdź z skarbca” i przygotuj się na pierwszy oddech świeżego powietrza w wieku.

Idź do domu i porozmawiaj z Codsworth

Nic dziwnego, że bomba atomowa (i kolejne 200 lat) nie była miła dla twojego przytulnego świata podmiejskiego – a gdy twoja winda dotrze na powierzchnię, jasne jest, że cywilizacja, jaka znasz, nie ma już więcej. Zanim zaczniesz odkrywać pustynię, musisz odwiedzić resztki swojego starego domu. Natychmiast odwróć się na wschód i zejdź ze wzgórza na ulicę poniżej.

Odkryty: sanktuarium

Po dotarciu do drogi weź lewą głowę i idź ulicą, aż zobaczysz swojego starego robota kumpla Codswortha unoszącego się przed twoją dawną siedzibą.

Podejdź do robota i rozpocznij z nim rozmowę. Przejdź przez dostępne wybory dialogowe, dopóki nie otrzymasz opcji drażnienia więcej informacji z Codsworth poprzez perswazję.

Opcje perswazji pojawiają się w trzech różnych kolorach, wskazując na ich trudność – żółty jest najłatwiejszy, czerwony jest najtrudniejszy, a pomarańczowy spada pomiędzy. Zapytaj bota, czy jest w porządku (żółty), aby odkryć więcej informacji o swoim czasie samego czasu. Na koniec zapytaj o Holotape pozostawiony przez twoją żonę i zgodzą się odkryć okolicę z metalowym kumplem.

Przeszukaj okolicę z Codsworth

Aby rozpocząć śledztwo, wejdź do swojego starego domu i chwyć Grognaka barbarzyńskiego komiksu z lady kuchennej. To na stałe dodaje +5% obrażeń twoich krytycznych trafień za pomocą ataków nieuzbrojonych i w zwarciu. Następnie wejdź do pokoju dziecka i chwyć „jesteś wyjątkowy!„Karta spod komody. Umożliwia to zwiększenie wybranego atrybutu o jeden punkt. Znajdziesz także kilka innych różnych śmieci leżących wokół domu – więc piekła się cokolwiek lubisz.

Gdy znów będziesz na zewnątrz, w lewo i idź drogą w kierunku ronda na końcu ulicy. Przeglądaj i zbij każdy dom, który natkniesz się, poruszając zgodnie z ruchem wskazówek zegara wokół ślepej uliczki. Zauważ, że w sypialni domu jest sejf bezpośrednio, jeśli chcesz spróbować swoich sił przy zbieraniu blokady.

Aby z powodzeniem złamać zamek, musisz wyregulować kąt szpilki Bobby’ego, a następnie delikatnie obrócić śrubokręta. Jeśli spełnisz jakikolwiek opór, musisz ponownie dostosować kąt szpilki przed kontynuowaniem. Jeśli zawiedziesz zbyt wiele razy, pin z pęknięciem – więc bądź ostrożny!

W końcu, po miejscu odkrywania, Codsworth dołączy do ciebie i zainicjuje rozmowę. Zapytaj go „co teraz?- I naciśnij go, aby uzyskać więcej informacji na temat pobliskiego miasta Concord.

Zbadaj Concord

Po zakończeniu rozmowy Concord – następny cel – zostanie dodany do mapy. Możesz także doświadczyć swojej pierwszej burzy promieniowania. Jeśli tak się stanie, poziomy promieniowania wzrośnie, zmniejszając maksymalne zdrowie. Aby odwrócić efekty promieniowania, możesz odwiedzić lekarza lub za pomocą radości.

Opuść Codsworth i wróć ulicą, mijając stary dom po prawej stronie. Aby dotrzeć do Concord, idź na południowy zachód wzdłuż ulicy, aż dotrzesz do mostu na samym końcu drogi. Przed przekroczeniem mostu rozważ odkrycie pozostałych domów w okolicy, szukając przydatnych przedmiotów, takich jak Stimpaks.

Zauważ, że w żółtym domu znajduje się terminal komputerowy należący do rodziny Hawthorne (nazwę na skrzynce pocztowej na zewnątrz) po prawej stronie drogi. Możesz zhakować terminal – wybierając słowo formularz widzialnego kodu komputerowego i używając wskazówek literowych do doskonalenia prawidłowego hasła – aby dowiedzieć się więcej o sąsiadach. Przed wyjściem z budynku złam sejf po prawej stronie terminalu, aby zabezpieczyć cały ładunek amunicji i przedwojennych pieniędzy.

Kiedy będziesz gotowy, wróć na zewnątrz i zbliżyć się do mostu na końcu ulicy. Chwyć granaty fragmentacyjne z kosza na lewo od mostu, a następnie przejdź na drugą stronę wody.

Następnie idź drogą w kierunku oświetlonego znaku Red Rocket. Gdy w pobliżu ciężarówki zatrzymują się po prawej stronie, zobaczysz psa wędrującego wokół podwórka na zewnątrz. Podejdź do tego, aby kontynuować.

Odkryte: Red Rocket Truck Stop

Pozdrów psa, a wkrótce będziesz miał nowego towarzysza podróży. Jak wyjaśniają notatki na ekranie, twój nowy psie kumpel pomoże ci w bitwie i szczeknie za każdym razem, gdy znajdzie interesujące elementy podczas postapokaliptycznych przygód. Dodatkowo możesz porozmawiać z psem, aby dowodzić go, aby pozostać na miejscu lub przenieść go do określonych punktów w okolicy.

Następnie wprowadź zatrzymanie ciężarówki i poradzisz sobie z każdym kretowym szczurami, które atakują. Wewnątrz garażu znajdziesz stół warsztatowy (który można użyć do przekształcenia zebranych śmieci w przydatne przedmioty), a także strzał z broni, który pozwala modyfikować i ulepszyć uzbrojenie. Wreszcie, jest tu też stacja power zbroi – ale jeszcze nie będziesz miał do tego wiele użyć.

Kiedy skończysz eksplorację garażu, przejdź do sąsiedniego budynku Red Rocket, zrób obszar i poszukaj terminalu z tyłu. Pod wpisami biznesowymi > Bezpieczne przechowywanie, znajdziesz odniesienie do tajnych jaskiń pod garażem – coś, co może uzasadnić śledztwo później. Na razie zostaw zatrzymanie ciężarówki i wróć na główną drogę.

Podążaj drogą na wschód i zostań z nią, gdy wnika ze wzgórza w kierunku innego klastra budynków poniżej. Uważaj na Blood Blug Hatchlings, które wyczerpują pobliskie zwłoki i odpowiednio się z nimi poradzić. Kiedy wszystko jest jasne, idź na południe w dół wzgórza, aż dotrzesz do pierwszego budynku po prawej stronie.

Tuż przed budynkiem zauważysz mały tor prowadzący prosto, z dala od głównej drogi. Skieruj się na zachód krótki sposób, przesuwając się po krzakach do tyłu domu i poszukaj świecących beczek u stóp wzgórza po prawej stronie. Za nimi znajduje się małe wejście do jaskini, więc w środku.

Gdy jesteś w jaskini, poradzisz sobie z kretami szczurami zakopującymi przez ziemię i zbieraj tajemniczy grzyb mózgu rosnącego wokół ciebie. Następnie podążaj tunelem północno-zachodnim do samego końca i zlokalizuj sejf na ziemi. Wybierz zamek, aby zabezpieczyć szereg kuszących gadżetów, a następnie wróć na zewnątrz, wracając do budynku po prawej stronie drogi od wcześniejszych.

Miasto Concord leży bezpośrednio przed. Jednak zanim zaczniesz odkrywać obszar, spójrz na wschód i zlokalizuj uszkodzoną poręcz. Przejdź przez lukę i kontynuuj na wschód, aż dotrzesz na plac zabaw do przodu. Poszukaj budynku po lewej, tuż przed złamanym ogrodzeniem, i weź Pins Bobby’ego i inne różnorodne łupy z zestawu narzędzi pod krokami.

Następnie wspinaj się po schodach i odkryj dom po lewej stronie – znajdziesz więcej pinów Bobby i 15 czapek butelek w środku, obok poręcznego pudełka z pierwszej pomocy na ścianie. Na koniec wybierz podłogę bezpieczną w sypialni, aby uzyskać dostęp do zapasów amunicji i przedwojennych pieniędzy. Kiedy będziesz gotowy, opuść dom, wycofaj się na główną drogę i udaj się na południowy wschód do miasta.

Odkryty: Concord

Teraz, gdy bezpiecznie dotarłeś do zgodności, nadszedł czas, aby zbadać nowe otoczenie. Wiele budynków, które przejdziesz podczas wiatru wzdłuż drogi, jest niedostępnych – więc eksploracja nie jest tak zniechęcająca, jak to mogłoby się wydawać.

Podążaj drogą do przodu, aż dotrzesz do niebieskiego samochodu po lewej stronie, a następnie weź prawo na pobliskim skrzyżowaniu, przechodząc pod sztandarem „Świętu Historia”. Przejdź w kierunku budynku, który wbijany w buś. Po dotarciu do budynku obecna misja dobiegnie końca, zdobywając doskonały wybór punktów doświadczenia.

Odkryte: Museum of Freedom

– Czytaj dalej dla naszego przewodnika po ukończeniu Fallout 4: Kiedy wzywa wolność, Kolejne zadanie w grze.

– Wróć do pierwszego

How do you rate Fallout 4 – Out of Time, Codsworth, Vault 111, Sanctuary, Concord, Red Rocket ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *