Fallout 4 – Poziom molekularny, droga do Freedom, Freedom Trail, Code, Desdemona

Startseite » Fallout 4 – Poziom molekularny, droga do Freedom, Freedom Trail, Code, Desdemona
4. kwietnia 2024
9 minutes
45

By Jhonny Gamer

Analizuj układ kursów

Po złagodzeniu w Goodneighbor, przejdź wzdłuż ulicy po lewej stronie sklepu z pistoletem i wróć do pamięci. dr. Amari może przeanalizować nowo wykupiony Chip Chip, więc zlokalizuj ją na scenie. Kiedy zapyta cię o twoje przygody na świecącym morzu, ujawnij, że udało ci się uzyskać pomoc od Wergiliusza.

Amari wyjaśnia, że nie wie, jak złamać układ kursera, ale wskazuje cię w kierunku grupy, która może pomóc. Zapytaj o organizację, a otrzymasz frazę kodu – “Podążaj Szlakiem Freedom”. Zobacz, czego jeszcze możesz dowiedzieć się o Szlaku Freedom i tajemniczej kolejowej, a następnie obiecaj Amari, że je wyślesz.


Fallout 4 – 11 fajnych lokalizacji, które mogłeś przegapić – Fallout piątek

Znajdź linię kolejową

Być może pamiętasz, że wcześniej w grze mieliśmy ulotny szczotkę z Freedom Trail – dzięki uprzejmości The Robot Tour Guide na Boston Common, w pobliżu Park Street Station. Od tamtej pory droga do Freedom Quest od tamtej pory jest w twoim dzienniku Pip -Boy – i wreszcie nadszedł czas, aby się tym zająć. Gdy będziesz gotowy, aby kontynuować, wyjść z pamięci, wyświetl mapę Pip-Boy i szybka podróż prosto do Boston Common.

Podążaj Szlakiem Freedom

Kiedy dotrzesz do celu, idź wzdłuż drogi na północ, zajmując się wszelkimi wrogami w okolicy. Trzymaj Boston wspólny po lewej stronie i, w krótkim miejscu, będziesz szpiegował fontannę i bot wycieczek w pobliżu.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, podejdź do Bota Tour i zaangażuj go w rozmowę. Zapytaj robota o Szlak Wolności, a powiesz, aby podążać czerwoną ścieżką ulicami miasta. Po zakończeniu wycieczki zwróć uwagę na fontannę i zlokalizuj czytanie znaku. “Pod koniec podróży podążaj za latarnią Freedom”.

Kontynuuj podążając szlakiem Freedom

Bezpośrednio poniżej znaku zauważysz znacznik Trail Freedom. Zbadaj to, a następnie poszukaj czerwonej linii na ziemi, prowadząc od Bostonu Common. Podążaj za linią z parku i pozostań blisko, gdy porusza się na północ wzdłuż drogi.

Przed nami, linia przechodzi wokół stacji Park Street i zmienia się na północny zachód. Wkrótce przechodzi przez drogę, prowadząc cię do Massachusetts State House. Zbadaj następny znacznik na ziemi, a następnie kontynuuj śledzenie linii, gdy przesuwa się z powrotem po drodze.

Odkryte: Massachusetts State House

Niemal natychmiast linia znika pod opuszczonym samochodem, a następnie zwraca się do stacji Park Street, tym razem po prawej stronie drogi. Postępuj zgodnie z linią, która skręca na północ i radzi sobie z wszelkimi wrogami, które napotykasz po drodze. Pamiętaj, aby zbadać marker ukryty za autobusem po prawej stronie.

Odkryty: Stary spichlerz Burowanie

Pchaj naprzód, aż blisko stopy wysokiej czerwonej wieży, a następnie weź w prawo. Do przodu zauważysz znak wskazujący na Goodneighbor z wcześniejszej gry.

Gdy linia przecina drogę po prawej, zauważysz inny znacznik – zbadaj go, aby uzyskać kolejny kawałek kodu. Kiedy będziesz gotowy, skręć w lewo na skrzyżowaniu i podążaj drogą na północ, uważając na Mongrels (w tym wariant alfa). Wspinaj się na zbocze przed nami i zejdź z końca, zabierając upiory w prawo, gdy lądujesz. Zwróć uwagę, że zabijanie i grabieże legendarnego dzikiego Ghoul Stalker zyska ci niekończący się pistolet rurowy – w stanie pomieścić nieograniczoną ilość amunicji.

Odkryty: Old Corner Bookstore

Natychmiast po prawej stronie na ziemi szpiegujesz kolejny znacznik. Zbadaj go, a następnie podążaj za linią, gdy waha się na wschód. Wspinaj się w kolejne kroki i przygotuj się na kolejną rundę upiorów. Kiedy jest bezpiecznie kontynuować, wznowić podróż na wschód i zejdź po schodach. Uważaj, gdy wchodzisz do następnego obszaru – istnieje super zmutowany i zmutowany hound roaming poziom gruntu oraz super zmutowany pocisk stacjonujący na podniesionej platformie po lewej stronie budynku brązowego.

Odkryte: Faneuil Hall

Gdy jesteś blisko prawej strony budynku, zostaniesz zasadzony przez kilka kolejnych super mutantów. Jednym z nich jest super zmutowany samobójca, który spróbuje biegać na ciebie i zdetonację mini bomby nuklearnej. Szybko umieść w pewnej odległości między tobą a swoim celem i użyj VATS, aby celować w ramię nośne. Kiedy jest w dół, wyeliminuj pozostałe wrogie w okolicy, a następnie zbadaj marker na linii przez posąg. Na koniec podążaj z linią, gdy porusza się po prawej stronie budynku.

Zostań na końcu zaułku i kontynuuj śledzenie linii, gdy porusza się na północ. Niewielka droga, przecina drogę i zaczyna podróżować na wschód. Zostań z nim, gdy znów krąży na północy, a następnie zbadać marker przed. Zauważ, że w okolicy jest więcej super mutantów i mutantów – przygotuj się na kolejną walkę.

Gdy ulica będzie wyraźna, pchnij do przodu i pozostań blisko linii, gdy obraca się na zachód. Zajmij się przed posągiem i zbadaj końcowy znacznik tuż za nim.

Odkryty: Old North Church

To oznacza koniec szlaku, pozostawiając następujące wskazówki markera (ułożone w kolejności numerycznej): 1 – r, 2 – a, 3 – i, 4 – l, 5 – r, 6 – o, 7 – a,8 – D. Wygląda na to, że jesteś we właściwym miejscu – więc wejdź do starego północnego kościoła, aby kontynuować.

Wyszukaj linię kolejową

Wewnątrz kościoła przejdź przez dziurę w ścianie i wejdź do dużej, wypełnionej upiorami komnat. Wyczyść obszar wrogów i zlokalizuj drzwi po prawej stronie otworu wejściowego. Przejdź przez drzwi, napadł na zestaw pierwszej pomocy w lewo i zejdź po schodach na końcu przejścia. Weź prawnie na dole i podążaj za tunelem na zachód.

Wyeliminuj ghul, który atakuje, a następnie podjął prawo na końcu fragmentu. Kontynuuj na północ, zajmując się ostatnią ghoulą i zlokalizuj pierścień szlaku Freedom na ścianie po prawej stronie. Twoim następnym zadaniem jest obrócenie pierścienia zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, pisanie słowa kodowego („Railroad”), które zebraliśmy wzdłuż Szlaku Freedom. Wyłóż każdą literę ze strzałką i naciśnij przycisk środkowy po każdym, aby otworzyć tajne drzwi.

Wsuń drzwi i zejdź po schodach na końcu przejścia. Kiedy kobieta z przodu zaczyna mówić, zbliżaj się, aż pojawią się opcje dialogowe. Wyjaśnij, że nie jesteś jej wrogiem i że doktor Amari cię przysłał. Następnie opowiedz jej swoją historię.

Kiedy Desdemona w końcu się przedstawia, poproś o więcej informacji o kolei. To doprowadzi do końca „Znajdź kolejową część bieżącego zadania (plus„ poszukaj kolei ”drogi do Freedom Quest).

Porozmawiaj z Desdemona

Wspinaj się po schodach na wschód i podążaj za Desdemoną wzdłuż przejścia. Przejdź przez drzwi na końcu, aby uzyskać dostęp do siedziby kolejowej. Z drugiej strony zejdź po kroku i zbliżaj się do Desdemona w prawo. Kiedy poinformuje cię, że grupa pomoże, pod warunkiem, że dasz im układ kursera, zapytaj, czego chcą. Powiedz Desdemonie, że może wziąć chip, a następnie zbliżyć się do Tinkera Toma przy pobliskim biurku.

Poczekaj, aż popracuje swoją magię, po zakończeniu analizy przygotuj się do powrotu do Wergiliusza na świecącym morzu.

Wróć do Wergiliusza

Wyposaż swój kombinezon Hazmat, a następnie powtórz kroki przez kościół, dopóki nie wrócisz na zewnątrz. Następnie zadzwoń do mapy Pip-Boy i szybko podróżować do Rocky Cave na dalekim południowo-zachodniej części. Po przybyciu wejdź do jaskini, aby dotrzeć do laboratorium Wergiliusza. Podążaj za przejazdem i porozmawiaj z Wergilem. Powiedz mu, że masz kod i ujawnij, że kolej pomogła ci go złamać. Jak wyjaśnia Virgil, musisz porwać sygnał teleportacyjny instytutu, aby wejść do środka. Zapewnij go, że jego umiejętności naukowe są zgodne z zadaniem, a następnie powiedz mu, że masz ochronę urządzenia.

Uzyskaj pomoc w zbudowaniu sygnału

Po zakończeniu rozmowy będziesz potrzebować pomocy, aby zbudować urządzenie Wergiliusza. W związku z tym do twojego dziennika dodano trzy opcjonalne cele: porozmawiaj z koleją, porozmawiaj z minutemenami i porozmawiaj z Bractwem.

Aby ukończyć bieżące zadanie, musisz dostosować się do jednej z tych frakcji i przejść przez ich wprowadzenie, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Na potrzeby tego przewodnika będziemy połączyć siły z koleją – ale możesz również poradzić sobie z minutemenami lub braterstwem, jeśli wolisz.

(Opcjonalnie) Porozmawiaj z linią kolejową

Kiedy będziesz gotowy przedyskutować urządzenie Virgiliusza z kolejką, wyjdź z jaskini i szybko podróżuj do Old North Church. Wejdź do budynku i pokonaj przez kryptę, aby dotrzeć do Desdemona. Zaangażuj ją w rozmowę i potwierdź, że wiesz o syntezatorach. Powiedz jej, żeby poszła dalej i zapewnić ją, że ryzykujesz swoje życie na syntezator. Na koniec zakończ rozmowę, aby zakończyć drogę do wolności i dodać Tradecraft do swojego dziennika misji. Zwróć uwagę, że ponownie zbliżanie się do Desdemona pozwoli ci omówić schemat Wergiliusza. Zgodzi się na pomoc, pod warunkiem, że najpierw pomożesz Deaconowi w jego zadaniu.

– Czytaj dalej dla naszego przewodnika po ukończeniu Fallout 4: Tradecraft, Kolejne zadanie w grze.

– Wróć do pierwszego

How do you rate Fallout 4 – Poziom molekularny, droga do Freedom, Freedom Trail, Code, Desdemona ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *