Fallout 4 – When Freedom wzywa, Preston Garvey, Power Armor, Fusion Core, Deathclaw

Startseite » Fallout 4 – When Freedom wzywa, Preston Garvey, Power Armor, Fusion Core, Deathclaw
5. kwietnia 2024
8 minutes
45

By Jhonny Gamer

Wejdź do muzeum

Gdy po raz pierwszy zbliżasz się do Muzeum Wolności Concord, fantazyjny manipulowany mężczyzna na balkonie będzie ryk w twoim kierunku. Po krótkiej wymianie poinstruuje cię, abyś chwycił laserowy muszkiet na ziemi i wejść do muzeum.

Weź laser muszkietowy (opcjonalnie)

Przed wejściem do budynku zbij zwłoki Raider zaśmiecające narożnik skrzyżowania i zlokalizuj laser muszkietu leżący na pobliskim krawężniku. Weź broń, a następnie przejdź do muzeum, używając drzwi na szczycie schodów.


Fallout 4 – 11 fajnych lokalizacji, które mogłeś przegapić – Fallout piątek

Znajdź uwięzionych osadników

Wewnątrz budynku musisz zlokalizować osadników uwięzionych gdzieś na wyższych poziomach. Niestety, wielu najeźdźców stojących między tobą a twoim celem – co oznacza, że będziesz musiał walczyć o swoją drogę. Na szczęście kilka pierwszych najeźdźców, z którymi się spotkasz – znajdujący się na balkonie – stwarza niewielkie bezpośrednie zagrożenie. Szybko ścigaj się po schodach (zwracając uwagę na zamknięte drzwi) i przejdź w prawo przez drzwi.

Po drugiej stronie podążaj korytarzem, aż dotrzesz do pokoju pełnego manekinów. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, wyposaż swój nowo nabyty laserowy muszkiet za pośrednictwem menu zapasów Pip-Boy, a następnie udaj się na południowy wschód do następnego pokoju. Przejdź przez drzwi naprzeciwko, a następnie przejdź do lewej i poradzisz sobie z Raider ukrywającym się za skrzyniami.

Następnie przejdź przez drzwi za skrzyniami, a znajdziesz się z powrotem do głównego foyer – teraz po drugiej stronie zamkniętej bramki, którą zauważyłeś wcześniej. Weź w lewo i poruszaj się zgodnie z ruchem wskazówek zegara wokół krawędzi pokoju, unikając zatopionej podłogi pośrodku. Po dotarciu do kasu biletowego po lewej.

Następnie kontynuuj poruszanie się po foyer, aż dotrzesz do dużych środkowych schodów. Wejdź po schodach, gdy po dotarciu do góry szybko się odwróć. Stąd będziesz miał wyraźny widok na Poszukiwaczy na górnym lądowaniu. Wyjmij je z kilkoma dobrze wymienionymi ujęciami, zbliżając się i używając filarów do osłony.

Po stłumieniu zagrożenia przejdź przez otwarte drzwi na północny wschód, u szczytu schodów. Wejdź w lewo i wejdź do pokoju z muralem – natkniesz się na dwa kolejne wrogie w środku. Załóż ich oboje, a następnie przejdź przez dziurę w złamanej ścianie cegły na północny wschód, biorąc lewą po drugiej stronie.

Kiedy dotrzesz do schodów za rogiem, skieruj się na następne piętro i ostrożnie podejdź do pierwszych drzwi po prawej stronie. Wkrótce rozejdą się dwóch najeźdźców – przykucnij i wyeliminują je jeden po drugim. Z wyczytaniem wybrzeża przejdź przez drzwi po lewej stronie i chwyć zawartość pomarańczowego zestawu narzędzi.

Wracaj do korytarza, przejdź przez drzwi, z których Raiders używali wcześniej, i wykonują prawo wzdłuż balkonu. Do przodu są otwarte drzwi, bezpośrednio pod znakiem wyjścia. Znajdziesz osadników, których szukasz po drugiej stronie – więc trzymaj ogień!

Porozmawiaj z Preston Garvey

Gdy tylko wejdziesz do pokoju, zostaniesz powitany przez Prestona Garveya – człowieka, z którym wcześniej rozmawiałeś, na ulicy. Powiedz mu, że cieszysz się, że możesz pomóc i poprosić go o kontynuowanie. Dowiedz się więcej o upiorach, a następnie spraw, aby twój nowy przyjaciel wyjaśnił swój pomysł. Wspomniał o opuszczonej zbroi zasilającej położonej na dachu muzeum – powiedz mu, że chętnie pomożesz mu odzyskać. Aby zakończyć rozmowę, zgodzą się zejść do piwnicy i złapać rdzeń fuzji potrzebny do naładowania zbroi.

Odblokuj bramę bezpieczeństwa

Możesz uzyskać dostęp do piwnicy przez zawaloną podłogę u podnóża głównych schodów. Gdy będziesz gotowy, cofnij się, cofnij się do poziomu gruntu, poszyj zatopione deski podłogowe i podejdź do zapieczętowanej bramki bezpieczeństwa na dole. Następnie użyj swoich niesamowitych mocy odblokowania, aby otworzyć bramę. Weź rdzeń fusion z generatora kolibra po drugiej stronie, a następnie wróć do Preston i jego kumpli.

Umieść rdzeń fusion w zbroi mocy

Po powrocie do pokoju osadników przejdź przez otwarte drzwi w południowo-zachodniej ścianie. Przejdź do drugiego końca złamanego balkonu i przejdź przez drzwi po prawej stronie, pod świecącym znakiem czerwonego wyjścia. Na dachu wchodzą w interakcję z pancerzem mocy, aby wstawić nowo nabyty rdzeń fusion.

Wejdź do zbroi energetycznych

Z pancerzem mocy są teraz odpowiednio naładowane, ponownie wchodzą w interakcję, aby wspiąć się w środku.

Chwyć minigun

Zanim odepchniesz gdziekolwiek, zważyć narzędzia i przesuń dziennik SSG Michael Daly z pobliskiego biurka. Następnie przejdź po zboczu w kierunku wraku powalonego helikoptera i weź miniGun VertiBird znajdujący się w środku.

Wyczyść zgodność wrogów

Z minigun teraz w posiadaniu, pchnij do przodu i wyjdź na górny dach muzeum. Ostrożnie podejdź do złamanej ściany przed nami i zajrzyj na ulicę poniżej. Zobaczysz, że obszar ten roje się na Poszukiwaczy – aby kontynuować, musisz rozsądnie wykorzystać swój minigun i wyeliminować zagrożenie wroga.

Zacznij od skorzystania z obecnej pozycji na dachu i poradzisz sobie z wrogami w zakresie poniżej. Następnie spadł na poziom gruntu i skieruj się na północny zachód wzdłuż ulicy, odchodząc od muzeum. Wyeliminuj spotykanych najeźdźców i przygotuj się do przybycia ogromnego, gadu, gdy jesteś blisko skrzyżowania na końcu drogi.

Gdy tylko pojawi się stworzenie, zacznij rozładowywać w nim swój minigun – będziesz mógł wyrządzić znaczną ilość szkód, zanim będzie domów na twojej pozycji. Jeśli Claw Śmierci ściga, przedstawić pewną odległość między tobą a swoim celem. Po pokonaniu potworności wyeliminuj wszelkie pozostałe wrogie w okolicy, a następnie wróć do Muzeum Wolności.

Zgłoś z powrotem do Preston

Po powrocie do środka dowiesz się, że Preston i jego wesoły zespół przenieśli się do lobby na parterze. Udaj się i zaangażuj Prestona w rozmowę. Sprawdź, czy wszyscy są w porządku, a następnie zaakceptuj jego nagrodę. Zapytaj, co dalej, a dowiesz się, że grupa planuje odbudować swoją starą okolicę Sanctuary. Zgodził się na pomoc w projekcie odbudowy, a następnie zapytaj starą kobietę o Twoją Destiny.

Kiedy ujawnia, że Shaun wciąż żyje, zapytaj o jego lokalizację. Zostaniesz powiedziany, że powinieneś udać się do Diamond City, aby kontynuować dochodzenie – po czym klejnot zadania Commonwealth zostanie dodany do twojego dziennika. Jest jednak kilka rzeczy, które powinieneś zrobić najpierw przed rozpoczęciem następnej przygody,.

Dołącz do Preston Garvey w sanktuarium

Zakończ rozmowę, a następnie opuść muzeum. Wróć na zewnątrz, odstrasuj kroki i wróć do Sanctuary na północnym zachodzie. Po przekroczeniu mostu na obrzeżach starej okolicy, miej oko na Preston – prawdopodobnie będzie patrolował tam iz powrotem wzdłuż ulicy. Porozmawiaj z nim, kiedy go śledzisz.

Powiedz Prestonowi, że Sanctuary był kiedyś twoim domem – i ujawnić, że mieszkałeś tu 200 lat temu. Po zakończeniu omawiania innych osób, które przeżyły, Preston poprosi o pomoc w ustanowieniu ugody w Sanctuary. Zgodził się na pomoc, a Preston zasugeruje, aby porozmawiać z pobliskimi dystansem, aby zobaczyć, co możesz zrobić, aby pomóc.

Kiedy rozmowa się skończy, pierwszy krok zostanie dodany do listy zadań, a obecny, gdy Quest Freedom Calls zakończy się.

Porozmawiaj z Sturges

Zanim zrobisz cokolwiek innego, powinieneś odwiedzić Sturges w żółtym domu po prawej stronie drogi, naprzeciwko twojego starego domu. Zapytaj, jak możesz pomóc, a on ujawni, że grupa desperacko potrzebuje łóżek. To doda misję sanktuarium do Twojego dziennika. Należy zauważyć, że stacja power zbroi, broń roboczy i standardowy bench w dziedzinie budynku są teraz dostępne do użycia.

Warto poświęcić chwilę na przywrócenie pancerza mocy do pełnej siły, gdy jesteś w pobliżu stacji. Aby to zrobić, musisz wyjść z garnituru i naprawić każdy element indywidualnie, używając śmieci, które nabyłeś podczas podróży.

Do tej pory rdzeń fuzyjnej pancerza prawdopodobnie się niska, co oznacza, że wkrótce zdolności i prędkość ruchu zbierają się. Ponieważ nie masz natychmiastowego wymiany rdzenia, powinieneś na razie zostawić zbroję i kontynuować podróż bez niej. Jednak przed rozpoczęciem następnego zadania nie zapomnij otworzyć Pip-Boya i wydać jakiekolwiek punkty ulepszenia, które do tej pory naliczyłeś.

– Nasz przewodnik trwa z przewodnikiem krok po kroku po zakończeniu Fallout 4: pierwszy krok.

– Resztę naszych można znaleźć Fallout 4 Przewodnik od pierwszego

How do you rate Fallout 4 – When Freedom wzywa, Preston Garvey, Power Armor, Fusion Core, Deathclaw ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *