Fallout 76 Fallout Worlds Aktualizacja została uruchomiona, pozwala włączyć fizykę ragdoll w górę nuklearną

Startseite » Fallout 76 Fallout Worlds Aktualizacja została uruchomiona, pozwala włączyć fizykę ragdoll w górę nuklearną
5. kwietnia 2024
2 minutes
41

By Jhonny Gamer

Fallout 76 Fallout Worlds Aktualizacja uruchomiono.

Fallout Worlds dodaje dwa nowe tryby: niestandardowe światy dla Fallout 1. członkowie i światy publiczne zaprojektowane przez Bethesda i dostępne dla wszystkich Fallout 76 graczy.

Fallout Worlds Launch Zwiastun znajduje się poniżej:


Niestandardowe światy pozwala Fallout 1. członek i do siedmiu z ich zaproszonych przyjaciół modyfikują grę w zabawny i interesujący sposób. Możesz zmienić zasady walki, ograniczenia obozowe, a nawet efekty pogodowe.

Jednym z najbardziej zabawnych modyfikatorów jest ustawienie grawitacyjne. Tutaj możesz włączyć fizykę ragdoll, włączając różne wysokości skoków i wyłączając obrażenia upadające. Wyobrażam sobie, że będzie wielu graczy za pomocą nietoperza baseballowego, aby wyeliminować wrogów z parku.

Światy publiczne są wyselekcjonowane i budowane przez Bethesda i mają na celu pokazanie tego, co jest możliwe w niestandardowych światach. Jak wspomniano, są one dostępne dla wszystkich graczy jako rotacyjna seria wyjątkowo tematyki Fallout światy.

Importujesz swoją postać z trybu przygodowego podczas gry na światach publicznych lub niestandardowych światach, ale progresja pozostaje osobna.

Tymczasem sezon 6 również się uruchomił. Bethesda powiedziała, że będzie musiał opóźnić koniec Fallout 76 Sezon 5 i początek sezonu 6 z powodu problemu wpływającego na zakupione rangi. Ale opracowało to sposób na uruchomienie sezonu 6 8 września, jak pierwotnie zaplanowano.

Bethesda powiedziała, że nadal musi rozwiązać problem podstawowy wpływający na zakupione rangi, więc wyłącza zakupy rankingowe na początku sezonu 6. Nadal możesz ubiegać się i ubiegać się o nagrody z sezonu 6, wypełniając wyzwania w grze, aby zarobić.C.O.R.mi.

Jako przeprosiny dla tych, którzy spodziewali się opóźnienia w sezonie 6, Bethesda rozpocznie podwójny XP i podwójnie.C.O.R.mi. Codzienne wyzwanie do poniedziałku 13 września.

How do you rate Fallout 76 Fallout Worlds Aktualizacja została uruchomiona, pozwala włączyć fizykę ragdoll w górę nuklearną ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *