Fallout 76 Kody nuklearne wyjaśniono: Jak uruchomić nuklearki za pomocą kodów uruchamiania w zadaniu I Am Stan Death

Startseite » Fallout 76 Kody nuklearne wyjaśniono: Jak uruchomić nuklearki za pomocą kodów uruchamiania w zadaniu I Am Stan Death
5. kwietnia 2024
6 minutes
88

By Jhonny Gamer

Fallout 76 Kody nuklearne Pozwól ci zdetonacjować broń masowego rażenia w świecie online, gotowa być świadkiem innych graczy w pobliżu.

Te momenty nie są aktywowane przez grę automatycznie, ale gracze muszą to zrobić za pomocą serii kroków, w tym pozyskiwanie Kody uruchomienia jako część Jestem śmiercią poszukiwanie.

Po zdetonowaniu powoduje to obszar z trudniejszymi wrogami – i bardziej lukratywnymi kroplami – pojawiający się w swoim Strefa wybuchu, działając jako nalot aktywności końcowej.

Jak uruchomić Fallout 76 Nukees krok po kroku

Ustawienie butli nie jest prostym, prostym procesem, ale istnieje kilka opcjonalnych części, przez które możesz przejść:  1. Dołącz do enklawy i dostęp do bunkra Whitespring
  2. Wypełnij misje „Powrót do podstawowych” i „Oficer na pokładzie”, aby uzyskać dostęp do centrum dowodzenia w bunkrze Whitespring
  3. Zdobądź kartę nuklearną z zastrzelenia Cargobota
  4. Znajdź wskazówki spadające z wrogów na wysokim poziomie, a następnie odszyfrowaj
  5. Wyjdź z lochu silosu i dotrzyj do terminalu nuklearnego
  6. Użyj terminalu, aby zdecydować, gdzie zdetonację nukle
  7. Odkryj promień wybuchu i zabij wrogów w środku

Dzięki FicklePickletinkler1 na Reddit Aby wypełnić luki powyżej.

Istnieją bardziej szczegółowe wskazówki w następujący sposób:

Należy zauważyć, że poniżej to rzeczy końcowe, a niektóre misje mogą być faktycznie dodane do swojego Questlog, ukończąc główną historię, możesz – teoretycznie – zacznij w dowolnym momencie.

Ponadto, jeśli zobaczysz promień wybuchu na mapie, nie musisz faktycznie wypełniać powyższych kroków, aby uzyskać do niego dostęp! To wydarzenie wspólne i tak długo, jak masz przyzwoitą konfigurację, możesz wejść i zdobyć łupy na wysokim poziomie bez wysiłku.

Jak zacząć, jestem śmiercią Fallout 76

Zanim zaczniesz zdobywać kody uruchamiania nuklearnych, musisz ukończyć dwa inne linie zadań:

  • Dołącz do enklawy Znalezienie położenia porzuconego zrzutu odpadów
  • Wypełnij misje „Powrót do podstawowych” i „Oficer na pokładzie” w Camp McClintock

Po ich zakończeniu powinieneś mieć dostęp do obu bunkra Whitespring

Wewnątrz zaczniesz misję „Jestem śmiercią” i powiedziano mu, że konkretne kroki do uruchomienia nukle. Jednym z nich jest znalezienie karty nuklearnej.

Jak zdobyć kartę nuklearną Fallout 76

Nuklearna karta na broń znajduje się przez zastrzelenie Cargobota, który jest chroniony przez flotę zawrotów głowy. Są one znalezione na całej mapie, więc możesz spotkać się z nią losowo, ale powyższy bunkier powie Ci lokalizację, jeśli masz dostęp. Jak sugeruje ten film z RunninsNiper, nie musisz być wysokim poziomem, aby wykonać ten krok:


Po ustonieniu znajdź bezpieczny pojemnik transportowy na ziemi – podążaj za pióropuszem dymu – a wybranie zamka da ci nuklearna karta klucza.

Uwaga możesz zebrać wiele kluczowych kart jądrowych – które mogą być przydatne, jeśli chcesz brutalnie zmusić kroki kodów nuklearnych.

Jak zdobyć kody nuklearne w Fallout 76

Po uzyskaniu karty nuklearnej w posiadaniu, następne musisz znaleźć osiem kombinacji liter i liczb. Są one zrzucone z wrogów wysokiego poziomu z całej mapy – w szczególności od spalonych lub zdziczonych oficerów.

Ich lokalizacje znajdują się w enklawie Centrum dowodzenia w Whitespring Bunker, gdzie znajduje się terminal nadzoru, który wskazuje na oficerów, którzy noszą kombinacje. Nie tylko to, ale musisz je wyznaczyć, używając wiadomości na ścianie wewnątrz bunkra.

Z trzema różnymi silosami, każdy z innym zestawem kodów, aby uzyskać do nich dostęp, potrwa to trochę czasu.

Istnieje jednak sposób, aby ominąć ten krok bez konieczności samodzielnego wykonywania go. Wprowadź litery lub liczby, które znasz Deszyfr kodu Nukacrypt Aby podać listę możliwych wyników.Następnie wprowadź jedną z nich za pomocą karty nuklearnej i sprawdź, czy to działa. Problem polega na tym, że nuklearne karty są tylko jednym użyciem – a niepoprawny kod spowoduje, że ściere się, więc będziesz musiał zdobyć inny.

Ponadto kody trwają tylko przez tydzień. Zakłada się, że zresetują się, kiedy Fallout 76 cotygodniowych wyzwań Zrób, więc rozpoczęcie tej części zadania na początku tygodnia może dać ci więcej czasu na jego ukończenie.

Po uzyskaniu uzbrojonej karty nuklearnej, jeszcze nie skończyłeś. Ostatni krok obejmuje zbadanie wybranego silosu wrogów. Obejmuje to szereg kroków i wymaga, abyś miał do tego przyzwoicie określony charakter.

Po zakończeniu możesz w końcu umieścić to na działanie. Użyj terminala, zdecyduj, gdzie upuścić nuke i pozwól RIP.


Potrzebujesz więcej pomocy? Jeśli śledzisz główną historię, natkniesz się na lokalizację TYPE-T i odpowiedzi na egzamin oddechów ognia zadania.
Jeśli szukasz działań online, jest Fallout 76 Warsztaty i budynek podstawowy i jak odblokować PVP.
Jeśli szukasz celów wyższego poziomu, zalecamy obserwowanie mapy stref poziomów, Odblokowanie wyzwań atomowych, Plus, jak dołączyć do enklawy i uruchamianie nuklearków z kodami uruchamiania.

To, co dzieje się z nukle Fallout 76

Nuklery są zasadniczo światowymi wydarzeniami, na które wszyscy gracze na mapie będą świadkami. Gdy gracz ma dostęp do nuklearki i zwolni go, wszyscy gracze zostaną powiadomieni o „misji”, dodając ją do dziennika misji i pokazuje nazwę agresora w lewym górnym rogu.Istnieje trzy minutowe odliczanie, aż pocisk wyląduje i strefa na mapie wskazującej Lokalizacja Fallout. Masz tyle czasu na ucieczkę ze strefy wybuchu – lub ewentualnie zbliżenie się do następstw.Kiedy nuke się wyłączy, powinno być całkiem jasne, aby zobaczyć, gdziekolwiek jesteś na mapie.


Po jego zdetonowaniu gracze mogą swobodnie wejść do strefy Blast. Chociaż uważa się, że geometria tego obszaru pozostaje grę – nie oczekuj, że struktury znikną – gęsta atmosfera trudnej pogody zahamuje twój pogląd.

Te strefy wybuchu są pełne promieniowania i zaleca się wyposażenie kombinezonu Hazmat, maski gazowej lub pancerza zasilania, aby zatrzymać promieniowanie i mutacje (choć te ostatnie dają ci buffy statystyk).Dlaczego miałbyś chcieć odkrywać te obszary? Strefy Blast tworzą trudne strefy wrogów i potworów wyższego szczebla, z lepszymi zasobami, które można tam znaleźć.

Różne obszary odrodzą różnych wrogów, gdy zostaną uniesione, w zależności od własnej rodzimej flory i fauny, więc podejrzewamy, że będą dobre powody, aby upuścić nuklearne w różnych lokalizacjach.Na przykład detonacja w miejscu szczeliny spowoduje zdarzenie spalonej Ziemi, które natychmiast widzi wielkich wrogów na wysokim poziomie, w tym wiele potężnych bestii poziomu 50 i główny cel, poziom 95 (!) Królowa Scumpedbeast.

Obejrzyj pierwszych graczy, którzy biorą to na uprzejmość Nickaroo93:


Pokonanie tego widziało, że gracze otrzymali ultracydowe złom i plany, trochę spalone mięso i wiele więcej.

How do you rate Fallout 76 Kody nuklearne wyjaśniono: Jak uruchomić nuklearki za pomocą kodów uruchamiania w zadaniu I Am Stan Death ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *