Fallout 76 ODPOWIEDZI ODPOWIEDZI ODSTAWOWEJ I WODAJĄCEJ TRUDA EGZAMUJĄ FIZERACJI

Startseite » Fallout 76 ODPOWIEDZI ODPOWIEDZI ODSTAWOWEJ I WODAJĄCEJ TRUDA EGZAMUJĄ FIZERACJI
5. kwietnia 2024
5 minutes
51

By Jhonny Gamer

Fallout 76 Egzamin w oddechach straży pożarnej jest obowiązkowym testem w ramach głównej fabuły gry.

Aby przyłączyć się do oddechów straży pożarnej – frakcja strażaków na pustyni – musisz najpierw odpowiedzieć na serię pytań. Odpowiedz im wszystkie z powodzeniem – które nasze ODPOWIEDŹ ODSTAWOWYCH DREASHERS może pomóc – i jesteś w środku.

Oczywiście, że tam nie skończyłeś – jest też Do egzaminu fizycznego i inne kroki, zanim będziesz mógł nazwać tę misję kompletną.

Fallout 76 ODPOWIEDZI ODREUDNIKÓW Oddechów Fire

Najpierw graj główną historię, dopóki nie zostaniesz poinformowany o zbadaniu straży pożarnej Charleston (po ukończeniu uncji zapobiegania).

Po znalezieniu go rozpoczniesz zadanie ognia.

Wejdź do środka, a następnie podążaj za znacznikiem, aż dotrzesz do terminali na górze. Rozpocznij podpowiedzi do rozpoczęcia egzaminu Fire Breathers, umożliwiając dołączenie.

ODPOWIEDŹ ODSTAWOWYCH DREASHERS są następujące:

  • ODPOWIEDZIALNOŚĆ DREACHUSKI ODPOWIEDŹ 1: Ewakuuj tak szybko, jak to możliwe
  • Egzamin w oddechach Fire Oddechów 2: Smowana woda szmata
  • Egzamin z Ognia Oddechów Fire Respon
  • Egzamin z Ognia Oddechów Fire Odpowiedź 4: Natychmiast wycofaj się
  • ODPOWIEDZIALNOŚĆ DREASHIRSU FIRES 5: 1 PT. Oczyszczona woda, 2 róży popiołu, 2 zarazy, 2 kwiaty sadzy
  • Egzamin z Ognia Oddechów ODPOWIEDŹ 6: Wpad i angażuj się z dystansu z bronią palną
  • Egzamin w oddechach Fire Respher 7: Zakończ jego życie tak miłosiernie, jak to możliwe


Odpowiedź na wszystkie siedem poprawnie zobaczysz, że inicjujesz egzamin fizyczny w celu wejścia do oddechu ognia.

Jak ukończyć resztę ognia, w tym egzamin fizyczny

Po zakończeniu odpowiedzi na egzamin oddechu Fire, czas zabrać do egzaminu fizycznego. Oto, gdzie można znaleźć na mapie:Punkt trasy znajduje się specjalnie w miejscu o nazwie Charleston Herald. Jest to technicznie najłatwiejsze, jeśli przejdziesz wokół przodu budynku przez główne wejście, ale znaleźliśmy z kierunku straży pożarnej na południu.

Aby to zrobić, znajdź gruz podobny do schodów:

Po przejściu kąpieli, skieruj się w górę, a następnie w prawo, aby dotrzeć do terminala na balkonie:Chwyć holotape z boku terminalu, aktywuj terminal i rozpocznij badanie fizykalne. Uwaga: musisz nacisnąć przycisk po prawej stronie, aby uruchomić pierwszy punkt kontrolny przed ustaleniem – którego gra nie wyjaśnia wyraźnie!Aby ukończyć egzamin fizyczny, musisz podążać za czerwonymi strzałami i znacznikami oddechów ognia – które jest niebiesko -białym okręgiem z czerwonym sercem w środku.

Oto kompletny przewodnik na egzaminie fizycznym, który jest łatwiejszy w wideo:


Potrzebujesz więcej pomocy? Jeśli śledzisz główną historię, natkniesz się na lokalizację TYPE-T i odpowiedzi na egzamin oddechów ognia zadania.
Jeśli szukasz działań online, jest Fallout 76 Warsztaty i budynek podstawowy i jak odblokować PVP.
Jeśli szukasz celów wyższego poziomu, zalecamy obserwowanie mapy stref poziomów, Odblokowanie wyzwań atomowych, Plus, jak dołączyć do enklawy i uruchamianie nuklearków z kodami uruchamiania.

Jeśli nie możesz tego oglądać, punkty, z którymi walczyliśmy…

W pierwszym budynku natychmiast skręć w lewo – oto drzwi, które musisz wejść, patrząc na to twarzą w twarz. Nie idź w prawo!Po pewnym czasie pojawiłeś się z zniszczonym budynkiem. Na budynku jest znak naprzeciwko, który wskazuje i po lewej stronie. Więc zrób to – zejdź na ziemię na zewnątrz i skieruj się w lewo i nad wodą. Stąd uważaj na białe i czerwone strzały – które są trudniejsze do zauważenia, ale poprowadzą cię.Po osiągnięciu punktu kontrolnego B musisz cofnąć się. Początkowe strzały poprowadzą cię obok dzwonka i na główną drogę. Po prostu podążaj tą drogą, dopóki nie wrócisz do Charleston Herald, który ostatecznie będzie po lewej stronie. Jeśli nie masz pewności, jak daleko się posunąć, skonsultuj się z mapą, ponieważ strzałki są trudne do zauważenia na tym odcinku.Tak długo, jak ponownie naciśniesz przycisk kontrolny, w ciągu trzech minut, zakończysz egzamin fizyczny. Musisz teraz udać się do miejsca egzaminacyjnego, który jest dalej na południe, w regionie sterty popiołów:W porównaniu z powyższym, jest to o wiele bardziej proste. Chwyć sprzęt z terminalu w pobliżu robota, wyposaż ich – w tym anty -scenariuszy pistolet treningowy, który zadaje dodatkowe obrażenia przeciwko spalonym wrogom, z których będzie mnóstwo – i skieruj się do kopalni.

Będziesz miał wybór w lewo lub w prawo blisko początku – nie ma znaczenia, który. (Jeśli pójdziesz w prawo i dojdziesz do zamkniętych drzwi bezpieczeństwa, po prawej stronie są kroki, których łatwo przegapić.)Podążaj drogą, zabijając wrogów. Po aktywacji latarni, po prostu wróć do terminalu, aby ukończyć misję. Fajny – to jest pełne ognia!

How do you rate Fallout 76 ODPOWIEDZI ODPOWIEDZI ODSTAWOWEJ I WODAJĄCEJ TRUDA EGZAMUJĄ FIZERACJI ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *