Far Cry 6 Stranger Things DLC Crossover uruchamia się jutro

Startseite » Far Cry 6 Stranger Things DLC Crossover uruchamia się jutro
8. kwietnia 2024
2 minutes
54

By Jhonny Gamer

Nieznajomi rzeczy DLC Far Cry 6 premiera jutro i zabierze graczy do pokręconej wersji Yara, którzy starają się uratować ukochanego chorizo szczeniaka przed siłami zła.

Znany jako The Vanishing, gracze będą musieli wymyślić, co dzieje się na ziemi w Yara, ponieważ nieznana siła uprowadza mieszkańców wyspy i „nikt nie jest bezpieczny”.


Ubisoft obiecał, że DLC wprowadzi nowy element przetrwania Far Cry 6, z lokalizacjami inspirowanymi nieznajomymi Netflix, które można zbadać. Obejmuje to podziemny bunkier i raczej złowieszcze, porzucone laboratorium.

Oprócz nowych lokalizacji, postaci i wiedzy, Dani będzie miał także nowe skórki zarówno dla strzelby, jak i miotacza ognia jako część tego DLC.

Premiera znikającego zbiega się z Far Cry 6 Darmowy weekend, który trwa od 24 do 27 marca na Xbox Series X/S, Xbox One, PS5, PS4 i PC przez Epic Games Store i Ubisoft Store.

Gra i jej DLC są również dołączone do subskrypcji Ubisoft+ na PC, Stadia i Amazon Luna.

Jeśli gracze nie są w stanie zdobyć wszystkiego, co chcieli osiągnąć w trakcie Far Cry 6 Darmowy weekend, gra będzie dyskontowana na różnych platformach przez ograniczony czas (patrz pełne szczegóły poniżej).

• Ubisoft Store: Od teraz do końca marca, zniżki do 50 procent w ramach wiosennej sprzedaży.

• Xbox: W ramach oferty tygodnia Xboxa od 24-28 marca graczy może uzyskać 50 procent zniżki na wszystkie edycje gry, a także 35 procent zniżki na przepustkę sezonową.

• PlayStation: W dniach 23-30 marca gracze mogą uzyskać 50 procent zniżki na standardowe i złote edycje Far Cry 6 i 35 procent zniżki na przepustkę sezonową, w ramach oferty tygodnia sklepu PlayStation Store.

• Epic Games Store: W ramach epickiej wiosennej sprzedaży gracze mogą uzyskać 50 procent zniżki na standard, złoto, Deluxe i Ultimate Editions of the Game i 35 procent zniżki. Epic Games Store oferuje również 35 procent zniżki na VAAS: Insanity DLC i 25 procent zniżki na poganie: Kontrola DLC.

• Stadia: od 24-31 marca: 50 procent zniżki na standardowe, złote i ostateczne edycje gry oraz 35 procent zniżki z przepustki sezonowej. Od teraz do 31 marca: 40 procent zniżki Edycja deluxe.

Po prostu powiedz, że Chorizo będzie dobrze!

How do you rate Far Cry 6 Stranger Things DLC Crossover uruchamia się jutro ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *