Far Cry 6 Wybór postaci męskiej lub żeńskiej: Różnice mężczyzn i żeńskie Dani Rojas w Far Cry 6 wyjaśnił

Startseite » Far Cry 6 Wybór postaci męskiej lub żeńskiej: Różnice mężczyzn i żeńskie Dani Rojas w Far Cry 6 wyjaśnił
8. kwietnia 2024
2 minutes
45

By Jhonny Gamer

Far Cry 6 następuje Assassin’s Creed, dając ci wybór z kim grasz.

w odróżnieniu Far Cry 5, który zapewnia pełną dostosowywanie znaków, Far Cry 6 ma stałą przewagę – Dani Rojas – który może być mężczyzną lub kobietą w zależności od wyboru.

Dokonasz tego wyboru na samym początku gry, z niewielkim kontekstem tego, co to znaczy. Krótko mówiąc, idź ze swoimi preferencjami, ponieważ jest to ostatecznie kosmetyczne – ale ta strona może dostarczyć dodatkowych informacji, jeśli jesteś niezdecydowany.


Far Cry 6 – Mężczyzna i kobieta Dani Rojas otwiera przerywniki filmowe w akcji

Jeśli szukasz więcej przewodników, nasz wyjaśniający, jak ukończyć misję wczesnej gry, podsyciła rewolucję jak również Far Cry 6 zakończeń może pomóc.

Far Cry 6 Wyjaśniono wybór mężczyzn lub kobiet: czy istnieją jakieś różnice między mężczyznami i kobietą Dani Rojas, a który jest kanonem?

Chwile wprowadzające przerywnik przerywnikowy, Dani będzie patrzeć na paszport w pierwszej osobie i jest proszony o wdrożenie do rozmowy. W tym momencie masz wybór mężczyzny lub kobiety Dani.

Ten wybór ma niewielki kontekst, ale wiedz, że dowolnym Dani zdecydujesz, gra i historia rozwiążą się dokładnie w ten sam sposób.

Szukam więcej pomocy? Jeśli dopiero zaczynasz, mamy strony
mężczyzna lub kobieta Dani Rojas,
Ukończenie paliwa Rewolucja,
Jak zniszczyć dział przeciwlotniczy,
i gdzie najpierw iść na mapie.
Gdzie indziej wyjaśniamy, gdzie znaleźć
Lokalizacje relikwii triady,
Rozstanie prezentów, Długa kropla, Pieniądze z pamięci podręcznej, Rosnąca przypływ, Wysoka podaż, A beat idzie dalej, Ostatni, który opuścił, Odwaga płynna, Zaginiona muza, Szmaragdowa czaszka, Prawęszy Yaran,
Lokalizacja Chorizo,
Najlepsze Far Cry 6 broń,
i platforma olejowa PKB,
Wreszcie wyjaśniamy Far Cry Secret Ending 6.

W celu wyjaśnienia:

  • Wybór Dani Rojas jest kosmetyczny i nie wpływa na rozgrywkę ani historię
  • Aby zacytować Ubisoft, „obaj Danis są równi, oba są kanonami”

Oznacza to, że musisz po prostu iść ze swoimi preferencjami. Jeśli jesteś niezdecydowany, wideo u góry tej strony pokazuje resztę przerywnika otwierającego, jeśli chcesz zobaczyć zarówno mężczyznę, jak i kobietę Danis w akcji.

How do you rate Far Cry 6 Wybór postaci męskiej lub żeńskiej: Różnice mężczyzn i żeńskie Dani Rojas w Far Cry 6 wyjaśnił ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *