Far Cry 7 podobno zobaczy, że gracze próbują uratować swoją porwaną rodzinę przed zegarem

Startseite » Far Cry 7 podobno zobaczy, że gracze próbują uratować swoją porwaną rodzinę przed zegarem
9. kwietnia 2024
2 minutes
32

By Jhonny Gamer

Po raportach na początku tego roku Far Cry 7 jest obecnie w pracach w Ubisoft, pojawiły się szczegóły historii i rozgrywki, twierdząc, że grach będą próbowali uratować swoją bogatą rodzinę, która została porwana przez grupę nazywającą się synami prawdy.

Jest to Według informacji poufnych, który po raz pierwszy zgłosił wieści o Far Cry Rozwój 7 – później potwierdzony przez Kotaku – w styczniu. Witryna powołując się na nieujawnione „źródła” Far Cry 7, pokrewny projekt Blackbird, będzie zawierać „nieliniową” historię opartą na porwaniu rodziny bohatera, która rozgrywa się – i najwyraźniej musi zostać ukończona w ciągu – 72 godzin w grze, co jest równoznaczne24 godziny w czasie rzeczywistym.

Podobno główny cel Far Cry 7 to obalenie synów prawdy, opisanej jako „grupa spiskowa” w tym czasie (mówi się, że timer zatrzymuje się w niektórych lokalizacjach, takich jak bezpieczne), ale twierdzi, że gracze będąMusisz także wyśledzić i uratować członków rodziny po drodze, aby „w 100%” gra.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Ian Higton z Eurogamera wkłada twarz Far Cry 6, dzięki uprzejmości imponującego moda VR.Obejrzyj na YouTube

Zebranie wszystkich informacji potrzebnych do osiągnięcia tych celów podobno przywiązuje się do nowego mechanika przesłuchania wroga – wrogowie mogą rzekomo kłamać, odmawiać współpracy, a nawet ucieczki – a nieliniowy charakter kampanii oznacza, że członkowie rodziny mogą się zbliżyć do członków rodzinyw dowolnej kolejności. Jednak członkowie rodziny mogą również umrzeć, wpływając na historię.

Jeśli to prawda, z pewnością brzmi to jak coś nieco innego dla prawie 20-letniej serii strzelanek z otwartego świata, ale to oczywiście pozostaje dość duże „jeśli”, dopóki Ubisoft nie będzie gotowy powiedzieć więcej. Źródła informacyjnego Gaming twierdzą, że firma jest skierowana do premiery „Fall 2025” dla Far Cry 7, więc może być jeszcze dobre, zanim zobaczymy oficjalne ujawnienie.

How do you rate Far Cry 7 podobno zobaczy, że gracze próbują uratować swoją porwaną rodzinę przed zegarem ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *