Faze wyrzuca jednego członka i zawiesza trzy pozostałe na rzekomym wpływowym krypto „oszustwo”

Startseite » Faze wyrzuca jednego członka i zawiesza trzy pozostałe na rzekomym wpływowym krypto „oszustwo”
9. kwietnia 2024
3 minutes
60

By Jhonny Gamer

Faze Clan wyrzucił jednego z swoich członków i zawiesił trzy inne inne osoby, które miały miejsce na kryptograficzny „oszustwo”.

W oświadczeniu opublikowanym na Twitterze Faze powiedział, że „usunął” Fraziera Kay ze swojego klanu, a Jarvis Khattri, Nikan Nadim i Teeqo do odwołania.

Oświadczenie Faze Clan. fotka.świergot.com/hnpxpaosyx

— Faze Clan (@fazeclan) 1 lipca 2021
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Ci wpływowi, każdy z milionami subskrybentów na YouTube i obserwatorów mediów społecznościowych, byli mocno skrytykowani za promowanie tokena kryptowalut o nazwie Save the Kids, którego wartość spadła wkrótce po jego uruchomieniu.

Token Save the Kids obiecał przekazać procent wpływów na cele charytatywne, a także został poparty przez Kay i Co w filmach i postach w mediach społecznościowych. Niektórzy fani stwierdzili, że stracili znaczną kwotę, ponieważ wartość tokena rozbiła się.

26 czerwca YouTuber Someordinarygamers opublikował film poniżej, który postawił piłkę na szerszym zakresie działań wpływowych, a teraz działał Faze.


Kay wydała komentarz przez Świergot Dzień po uruchomieniu filmu Someordinarygamers, mówiąc: „Nie miałem źle promować żadnych monet kryptograficznych”.

„Szczerze i naiwnie myślałem, że wszyscy mieliśmy okazję wygrać, co po prostu nie jest. Nie weryfikowałem tego z moim zespołem w Faze i teraz wiem, że powinienem był.”

„Chociaż bardzo pasjonuję się przestrzenią kryptograficzną, jest to wyjątkowo skomplikowane & Nadal mam wiele do nauczenia się & Ostrzegam wszystkich, aby przyjrzeli się uważnie przed inwestowaniem – kontynuowała Kay.

„To było tak nieodpowiedzialne, że publicznie mówiłem o jakichkolwiek monetach, nie wiedząc więcej & Wiedząc teraz, że mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku.

„Naprawdę zmagam się z faktem, że wypuściłem was wszystkich & Co ważniejsze, każdy, kogo straciłem zaufanie. Moi fani oznaczają dla mnie świat i nie byłbym tam, gdzie jestem dzisiaj bez ciebie.”

Nowszy film z YouTuber Coffezilla, opublikowany 1 lipca, oskarża osoby wpływające na zapłatę za promocję Altcoin przed zrzuceniem inwestycji-tak zwanych „pomp-i-dump”.


To wszystko jest kulminacją wyjścia Kay z Faze – i nie wygląda dobrze dla Jarvisa, Nikana i Teeqo.

„Faze Clan absolutnie nie był zaangażowany w działalność naszych członków w przestrzeni kryptowaluty i zdecydowanie potępiamy ich ostatnie zachowanie” – powiedział Faze.

„Zaufanie i szacunek naszych fanów był i zawsze będzie naszym priorytetem numer jeden.”

Kay jeszcze nie odpowiedział na swoje wyjście z Faze. Jarvis, Nikan i Teeqo jeszcze nie skomentowali.

Faze Clan jest rzekomo organizacją eSports, z członkami, którzy profesjonalnie grają w grę. Ale w ostatnich latach przekształciło się w znaczącą markę wpływową, a członkowie przesyłali filmy do YouTube, które pokazują domy w milionach dolarów, nowe samochody, psikus, testy smakowe i boksu tajemniczego pudełka z jedzeniem.

How do you rate Faze wyrzuca jednego członka i zawiesza trzy pozostałe na rzekomym wpływowym krypto „oszustwo” ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *