FIFA 23 długi gracze, w tym najlepszych długich graczy i jak uzyskać długi styl przyspieszony

Startseite » FIFA 23 długi gracze, w tym najlepszych długich graczy i jak uzyskać długi styl przyspieszony
10. kwietnia 2024
10 minutes
30

By Jhonny Gamer

Przydługi jest jednym z nowych modnych słów w FIFA 23 Ultimate Team. Oczywiście to nic nowego. EA Sports uwielbia znakować nazwy swoich systemów gier i Przyśpieszyć to kolejny z najnowszych przykładów. Ale w tym nowym systemie długie jest to jeden styl przyspieszenia, który ma brzęczy społeczność. Czy twoi gracze są dłuższe? Czy poszedłeś wystarczająco „długim bois”?

Więcej niż mem, „długi” styl przyspieszenia jest szczególnie cenny w środkowych obrońcach, ponieważ oznacza to, że często mogą zwinąć się w szybkich atakujących w oderwaniach, kiedy wcześniej nie byli w stanie tego zrobić. Ale jak to działa? Czy to naprawdę OP? I którzy są najlepszymi graczami, którzy mają długi styl?

Te brzmią jak trudne pytania, ale dobra wiadomość! My’zrobiłem dla ciebie (długą) pracę nóg, a ten przewodnik powinien powiedzieć ci wszystko, o czym musisz wiedzieć Jak się długa, I czy to ma znaczenie dla twojego zespołu.

Na tej stronie:


Ten zwiastun głębokiego nurkowania FUT 23 zapewnia przyzwoity przegląd tegorocznego trybu.

Jeśli ty’Zainteresowani Ultimate Team, mamy strony w najlepszych zespołach startowych, Bitwy drużyny, Nagrody kamieni milowych oraz monety i handel FUT.

Jak przyspiesza pracę w FIFA 23?

Przyspieszaj to Nowy system ruchu wprowadzony w FIFA 23 na platformach nowej generacji. Ta ostatnia część jest bardzo ważna. Jeśli grasz FIFA 23 na PS4 lub Xbox One, nie’nie musisz się martwić o przyspieszenie, ponieważ twoi gracze wygrali’nie da się na to dotknięty.

Jednak dla osób na PC, PS5 lub Xbox Series X |. Istnieją trzy typy przyspieszenia:

 • Controlprowadzony – Pomyśl o tym jako o wartości domyślnej, w którym gracze przyspieszają jednolicie w Kontrola prowadzona.
 • Materiał wybuchowy – Są to krótsi, bardziej zwinni gracze, którzy szybciej obejmują krótkie odległości, ale zwalniają po początkowej serii przyspieszenia. Pomyśl o kimś takim jak Luis Diaz, który może użyć jego wybuchowego przyspieszenia, aby przejść obok obrońcy.
 • Przydługi – Wyżsi i silniejsi gracze są wolniejsze na krótkiej odległości, ale mogą nadrobić zaległości na duże odległości. Pomyśl o kimś takim jak Virgil Van Dijk, który może wydawać się powolny na pierwszych kilku jardach, ale może powstrzymać szybkich atakujących na dłuższych odległościach.

Irytująco, EA nie wymienia typu Accelerate dla każdego odtwarzacza na swojej karcie, ale możesz go zobaczyć na ekranie pauzy podczas meczów i znaleźć na wszystkich zwykłych witrynach baz danych FUT, takich jak Futbin i Futwiz.


FIFA 23 - Rudigera w grze

Możesz także samodzielnie to wypracować, ponieważ przyspieszenie jest przypisywane automatycznie na podstawie kombinacji ich wysokości, zwinności i siły.

Wybuchowe gracze muszą mieć następujące czynności:

 • Zwinność >= 65
 • [Zwinność minus siła] >= 15
 • Przyśpieszenie >= 74
 • Wysokość <= 180 cm (~ 5’11”)

Długa gracze muszą mieć następujące czynności:

 • Wytrzymałość >= 65
 • [Siła minus zwinność] >= 14
 • Przyśpieszenie >= 55
 • Wysokość >= 174 cm (~ 5’9”)

Jest jeszcze kilka rzeczy, które warto zwrócić uwagę na temat stylów przyspieszających:

 • Ogólne przyspieszenie i prędkość nadal mają znaczenie – Powinno to minąć, ale ludzie wydają się trochę zdezorientowani. Jeśli Twój gracz ma wysokie atrybuty przyspieszenia i sprintu, a gracz, którego próbują wyprzedzić, ma niskie atrybuty, nie’to, jaki styl przyspieszenia ma wolniejszy gracz, ponieważ szybszy gracz wygra wyścig.
 • Gracze mogą zmienić styl przyspieszenia – Jeśli zastosujesz pewne style chemii do gracza, zmienia to ich rozkład statystyk w sposób, który wpływa na powyższe obliczenia. Można tego użyć do zmiany Control LED Player do długi, na przykład, co jest popularne w społeczności FUT.
 • Karty promocyjne mogą mieć różne style przyspieszenia – Karty promocyjne, które zmieniają graczy’ Statystyki w jednym obszarze bardziej niż inne — Na przykład reguły, lub przedstawili Team of the Week Cards — może również wpływać na obliczenia, które mogą przechylić gracza z jednego stylu przyspieszania do drugiego.

Jest długa OP w FIFA 23?

Dlaczego więc wszyscy mają obsesję na punkcie długiego? Odpowiedź jest prawdopodobnie nieco bardziej niuansowana niż ludzie’S spróbuj go rozpakować, zanim zaczniemy walić o najlepszych długich boisach i wszystkich tych dobrych rzeczach.

Po pierwsze, jeśli masz dwóch graczy z dokładnie tym samym statystykami tempa — przyspieszenie i prędkość sprintu — I ścigają się obok siebie, jednocześnie osiągną maksymalną prędkość. Accelerate nie zwiększa po prostu graczy ogólnie szybciej. Zmieni to krzywą przyspieszenia w okresie, w którym przyspieszają. Tak więc w czasie, gdy ci dwaj identycznie wycofani gracze przyspieszają, co może wynosić około 20-30 jardów, wybuchowy gracz ścigałby się przed długim graczem, ale długi gracz nadrobiłby zaległości pod koniec krzywej przyspieszenia jakoWybuchowy gracz zwolniony. Następnie kontynuowaliby tę samą prędkość sprintu. Oczywiście wszystko jest równe.

Powodem, dla którego ludzie są doceniani przez inne typy, jest to, że szybszy ruch w tej drugiej fazie przyspieszenia jest najwyraźniej bardziej przydatny w wielu sytuacjach FIFA 23. Tutaj’s kilka szybkich przykładów:

 • Środkowe obrońców ścigających atakujących – Podczas reakcji na piłkę przez środkowy obrońca może wydawać się bardziej korzystny z długiego przyspieszenia, ponieważ pościg trwa dłużej i pozwala im osiągnąć szczyt w krzywej przyspieszenia we właściwym czasie.
 • Atakujący wyprzedza obrońców – Napastnik lub skrzydłowy, który biegnie na koniec a przez piłkę, może skorzystać z długiego przyspieszenia, ponieważ osiągną szczyt swojej krzywej przyspieszenia w dokładnie punkcie, w którym obrońcy będą mieli nadzieję osiągnąć ich i stworzyć odległość między nimi.

Innymi słowy, długie pasie graczy, którzy reagują na to, że inny gracz minął — Wydaje się, że daje im przewagę we właściwym momencie. I odpowiada graczom, którzy starają się wyprzedzić goniącego gracza, ponieważ daje im dodatkową oomph, która pozwala im skonsolidować ich prowadzenie.


FIFA 23 - Te do obejrzenia

Oczywiste pytanie, gdy coś jest uważane za OP w FIFA, jest to, czy EA Sport może to zmienić. W tym przypadku wydaje się to mało prawdopodobne. Projektowanie tego polegało na tym, aby pomóc graczom na podstawie ich profili przyspieszenia w świecie rzeczywistym, a na tej podstawie system działa zgodnie z przeznaczeniem. Nie wydaje się również tak, jak, powiedzmy, finesse ujęcia na początku ostatniej gry. Może to coś zmienić, ale jest sytuacyjny i do pewnego stopnia jest przesadzany bez właściwego zrozumienia. W miarę upływu cyklu gry i nowych kart’ Podstawowe statystyki tempa, powinny również stać się mniejszym problemem, przynajmniej teoretycznie!

FIFA 23 najlepszych długich obrońców

Z pewnością tak nie jest’zraniony, aby mieć długie dla kluczowych graczy, więc niech’s spójrz na najlepszych graczy według pozycji. Jeśli gracz potrzebuje stylu chemii, aby osiągnąć długi. Oto podsumowanie najlepszych długich obrońców, którzy będą rzadkimi graczami złota.

Gracz
Pozycje
Przyśpieszyć
Virgil van Dijk CB Przydługi
Ruben Dias CB Przydługi
Kalidou Koulibaly CB Przydługi
Antonio Rudiger (rzadkie złoto lub te do oglądania) CB Przydługi
Niklas Sule (droga do nokautów) CB, RB Przydługi
Bremer (RTTK) CB Przydługi
Kyle Walker RB, RWB Przydługi
Theo Hernandez LB, LWB Długie z architektem
Raphael Varane CB Przydługi
FIKAYO TOMORI (Gold Rare lub Totw) CB Długość z kotwicą, architektem, kręgosłupem lub wartownikiem
Reece James RWB, RB Długość z kotwicą, architektem, kręgosłupem lub wartownikiem
Robin Gosens (obiektyw RTTK) LWB, LB, LM Długie z architektem
Ferland Mendy LB, LWB Długie z architektem
Presnel Kimpembe CB Przydługi
Ronald Araujo CB Przydługi
Diego Carlos CB Przydługi

Wrzuć niektóre z tych długich Bois do swojej obrony i powinieneś być w stanie złapać większość meta -napastników, jeśli ukradną na ciebie kilka jardów. Chyba że oni również są wydłużonymi ludźmi.

FIFA 23 najlepszych długich pomocników

Przechodząc na pomocnik, jest tu też kilka długich facetów, które mogłyby utworzyć rynek twoich projektów atakujących lub defensywnych. (Czy coś może być punktem podparcia projektu? To jest poza rozkładem tego przewodnika, aby odpowiedzieć.) (Nie bardzo.)

Gracz
Pozycje
Przyśpieszyć
Casemiro CDM Przydługi
Rodri CDM Długość z kotwicą, katalizatorem, silnikiem, jastrzębią, łowcą lub shadow
Leon Goretzka CM, CDM Długość z kotwicą, architektem, kręgosłupem, jastrzębia, marksmana, wartownika lub snajpera
Federico Valverde (Rare Gold, Totw, Player of the Month lub RTTK) CM, RM, RW w zależności od karty Długie z architektem
Fabinho CDM, CB Przydługi
SergeJ Milinkovic-Savic (rzadkie złoto lub TOTW) CM Przydługi
Paul Pogba CM, CDM, LM Przydługi
Franck Kessie (rzadkie złoto lub te do oglądania) CDM, cm Przydługi
Emre może CM, CB, CDM Przydługi
Denis Zakaria CDM, cm Przydługi

Pamiętaj, że długie może nie być najlepszym stylem przyspieszenia dla każdego pomocnika. Pomyśl o ich roli w zespole, zanim się na nią pochyli lub wypróbuj i zobacz, jak pasuje do twojego stylu gry. Jeśli twój gracz spędza więcej czasu na przyszłości i Kontrola grę niż goniąc biegaczy, może być bardziej sensowne, aby dać im styl chemii, który zwiększa inne statystyki — Jak strzelanie, mijanie i drybling — zamiast obsesji na punkcie przyspieszenia.

FIFA 23 najlepszych długości napastników

Długa gracze w ataku mieli dobre PR wczesnego cyklu dzięki karcie Alexander Sorloth Team of the Week, którą wiele osób pakowało lub dostało czerwone nagrody z weekendowej ligi. Sorloth’S połączenie siły, wysokości, bardzo wysokiej prędkości sprintu i długiego typu przyspieszenia oznaczają, że wyprzedza obronę, pozostaje naprzód i powstrzymuje atakujących, zanim uwolni bardzo dokładne ujęcia. Używanie architekta do zmiany graczy takich jak Ronaldo i Benzema na długie, również wprowadziło ich do meta.

Gracz
Pozycje
Przyśpieszyć
Karim Benzema CF, ST Długie z architektem
Robert Lewandowski St, cf Długość z architektem, jastrzębią, marksmanem i snajperem
Cristiano Ronaldo St, cf Długie z architektem
Erling Haaland St, cf Przydługi
Harry Kane St, cf Przydługi
Mario Gomez St, cf Przydługi
Ciro nieruchome St, cf Długie z architektem
Alexander Sorloth (TOTW) St, cf Przydługi
Rafael Leao (TOTW) LW, LM Długie z architektem
Niclas Fullkrug (Potm) St, cf Przydługi
Eldor Shomurodov St, cf Długie z architektem

Więc mamy to! Czy dominacja długiego będzie trwała, to ktokolwiek’zgadnij, ale na razie idź zdobądź długie bois!

How do you rate FIFA 23 długi gracze, w tym najlepszych długich graczy i jak uzyskać długi styl przyspieszony ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *