FIFA Coin Hacker skazany za oszukanie EA z 16 mln USD

Startseite » FIFA Coin Hacker skazany za oszukanie EA z 16 mln USD
11. kwietnia 2024
2 minutes
43

By Jhonny Gamer

Haker został skazany za oszukanie EA z monet FIFA o wartości milionów dolarów.


Niegrzeczny niegrzeczny.

Anthony Clark, 24 z Kalifornii, został skazany za oszustwo druciane w programie, który obejmował ponad 16 milionów dolarów monet FIFA.

FIFA jest tak popularna, że waluta w grze, FIFA Monety, wywołała czarny rynek handlu. Prosta wyszukiwarka Google zwraca setki witryn, które pozwalają kupować i sprzedawać monety FIFA za gotówkę w świecie rzeczywistym.

FBI oskarżyło Clarka i trzech innych o tworzenie oprogramowania, które zarejestrowało tysiące meczów w grze w ciągu kilku sekund. Ten hack zaowocował, że serwery EA przypisały Clarkowi i jego współspiskowcom nielegalnie opanowane monety FIFA, które następnie sprzedali na czarnym rynku dealerom w Europie i Chinach za ponad 16 mln USD.

Współspiskowcy Nick Castellucci, 24, z New Jersey;24 -letni Ricky Miller z Arlington w Teksasie;i Eaton Zveare, 24, z Lancaster w stanie Wirginia, wcześniej przyznał się do winy i czeka na wyrok. Clark został skazany przez jury siedzącą w Fort Worth w Teksasie, za jedną liczbę spisku, aby popełnić oszustwo z drutu. Wyrok został zaplanowany na 27 lutego 2017 r.

Wiadomość następuje po wrześniowym stawieniu się przez brytyjskiego YouTubera z ponad 1.Subskrybenci 3M, którzy zostali oskarżeni o promowanie hazardu za pomocą monet FIFA.

31-letni Nepenthez, Prawdziwa nazwa Craig Douglas została oskarżona o promowanie loterii, reklamowanie bezprawnego hazardu i zapraszanie dzieci do hazardu. W październiku Douglas, wraz z partnerem biznesowym Dylanem Rigby, nie przyznał się do winy. Sprawa została odroczona do 6 lutego 2017 r., Kiedy to sąd przeprowadzi rozprawę, która będzie trwać tydzień.

EA twierdzi, że kupowanie monet lub wstępnie załadowanych kont ze stron zewnętrznych narusza warunki świadczenia usług i może prowadzić do zakazu konta.

How do you rate FIFA Coin Hacker skazany za oszukanie EA z 16 mln USD ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *