Final Fantasy 12: Najlepsze miejsca pracy dla każdej postaci, jak budować najlepszą imprezę i wyjaśniono komisję licencyjną Zodiac

Startseite » Final Fantasy 12: Najlepsze miejsca pracy dla każdej postaci, jak budować najlepszą imprezę i wyjaśniono komisję licencyjną Zodiac
11. kwietnia 2024
11 minutes
43

By Jhonny Gamer

Jak zapewne wiesz, ten remaster wiekowy zodiaku Final Fantasy 12 opiera się na japońskiej wersji „międzynarodowego systemu pracy zodiaku”, która różni się od oryginalnej wersji w kilku kluczowych obszarach.

Najbardziej godne uwagi jest oczywiście przegląd Licencje system. Postacie mają teraz wybór klas stałych, znany jako Zodiak pracy system i w tych zadaniach a Rada licencyjna jest dostępny, który zawiera różne aktualizacje, w tym nowe Gambits dla twojej postaci.

Podobnie jak to wszystko, będziemy również przeprowadzić przez Najlepsze prace dla każdej postaci – Chociaż jest to o wiele mniej ważne niż myślisz.

Na tej stronie:

Na początku jest dużo do strawienia, więc wyjaśnimy wszystko, co musisz wiedzieć tutaj na tej stronie. Aby uzyskać więcej pomocy w Final Fantasy 12, zapoznaj się z naszą Final Fantasy 12 The Zodiac Age Guide and Serdeghrough, zbyt.

Zodiac Jobs i Rada Licencji wyjaśniła – która klasa należy wybrać w Final Fantasy 12?

Po odblokowaniu pracy zodiaku i systemu licencji, za każdym razem, gdy nowa osoba dołącza do Twojej imprezy, będziesz mógł przypisać im pracę.

Final Fantasy 12 daje możliwość przyjrzenia się, co jest na każdej planszy przed podjęciem decyzji, ale pamiętaj, że po przypisaniu jednego utkniesz na stałe – chyba że grasz na Switchu i Xbox One – więc wWczesne etapy gry możesz chcieć się powstrzymać.


Dwanaście miejsc pracy, odpowiadające dwunastu znakom zodiaku.

Kiedy nowy członek dołączy do twojej imprezy, przyjdzie z zbroją i bronią, które sugerują ich zamierzoną rolę „domyślną” – Basch ma miecz, Fran ma łuk itp. – Ale możesz to zignorować i dać im coś innego do zrobienia.

Biorąc to pod uwagę, wskazane jest, aby nie błąkać się zbyt daleko od ich zamierzonej pracy – chociaż możesz uczynić Bascha białym magiem, ma więcej bazowego HP, więc lepiej pasuje do postaci w zwarciu.

To powiedziawszy, kiedy nadejdzie czas na dodanie drugiej licencji (po pokonaniu Belias w celu uzyskania pierwszego esper), można argument za przypisaniem ludzi do klasy „niewłaściwej” jako sposobu wieczoru na imprezie i powstrzymaniu cię od poleganiaZbyt mocno jedna postać: prace oparte na zwarciu mają więcej bonusów HP dostępnych na ich tablicach, których możesz użyć do zaostrzenia magów, a dodanie umiejętności magicznych do wojownika w zwarciu oznacza, że nadal będą użyteWalka nie jest opcją. Więcej o tym tuż poniżej.

Teoretycznie dostępnych jest ponad pięć bilionów kombinacji podczas budowania imprezy postaci i ich różnych zadań zodiaku, więc oczywiście nie zamierzamy wymienić ich wszystkich, ale oto krótki przegląd każdego typu:

JobAtack typearmourWeaponsbest Usessodgested Postacie
Łucznik Zakłóciło się Światło Łuki Zatrudnianie wrogów w powietrzu. Fran
Czarny mag magia Mistyk Personel Wrogowie z żywiołowymi słabościami. Ashe
Penelo
Bushi Bijatyka Mistyk Katanas Bliskie czwarte, szybkie ataki na powolne wrogów lub słabe obrona fizyczna. Vaan
Basch
Penelo
Shikari Bijatyka Średni Sztuki
Miecze ninja
Bliskie kwartały, alternatywa dla czołgu z dużą ilością uchylania się. Vaan
Biały mag magia Mistyk Pręty Uzdrawianie i magia obronna, przynajmniej jedna jest niezbędna dla Ciebie. Ashe
Penelo
Ułan Bijatyka Ciężki Włócznie Tankowanie i ciężkie uszkodzenia. Vaan
Basch
Penelo
Mechanik Zakłóciło się
Bijatyka
Światło Pistolety na dystans
Środki dla walki w zwarciu
Elastyczność, z wyborem w zwarciu lub dystansu. Zwróć uwagę, że obrażenia broni nie skalują się ze statystykami, ale środki wyrządzają płaskie obrażenia, niezależnie od statystyk obrony wroga. Fran
Czerwony Battlemage Bijatyka
magia
Mistyk Mames Może rzucić tylko zaklęcia niskiego poziomu, ale przydatne jako zapasowe wsparcie dla twojego białego mag. Ashe
Penelo
Rycerz Bijatyka Ciężki Miecze
Wielkie Młodzieje
Dobry jak czołg lub DPS i dobry wybór dla początkujących z powodu przeżywalności. Vaan
Mnich Bijatyka Światło Biegunki Wysokie zdrowie i unikanie oznacza, że może służyć jako czołg. Może walczyć nieuzbrojone. Vaan
Basch
Penelo
Battlemage czasu Zakłóciło się Ciężki Kusze Zarówno zaklęcia wsparcia, jak i obrażeń przydatne do zadawania efektów statusu i szkód w czasie. Ashe
Penelo
Fobreaker Bijatyka Ciężki Hammers
Osie
Doskonałe tankowanie i działa jako DPS przeciwko wrogom wysokiej rozdzielczości. Vaan

Najlepsze prace zodiakowe dla każdej postaci w Final Fantasy 12

To powszechne pytanie, ale istnieje bardzo niewiele aspektów, które naprawdę wpływają na wydajność postaci, jeśli chodzi o wybieranie pracy dla każdego z nich, więc nie należy się czym martwić zbytnio.

Zamiast tego jest to bardziej tylko przypadek pamiętania o jednym lub dwóch drobnych czynnikach, a następnie budowaniu ich, jednak proszę. Społeczność zakończyła się Gamefaqs wykonał przyzwoitą robotę (w połowie zapoczątkowane kalamentu), sugerując najlepsze opcje, ale znowu nie ma żadnych twardych i szybkich zasad. Mając to wszystko na uwadze, oto, co należy wziąć pod uwagę przy wybieraniu pracy dla swojej postaci:

 • Vaan – Ogólny wszechstronny, ale Highish HP zabiera go w kierunku pracy w tanku, takich jak Bushi, Shikari, Uhlan, Knight i Fobreaker.
 • Ashe – High Magic Power (MP), dzięki czemu jest dostosowana do pracy magów.
 • Penelo – Podobnie jak Ashe, High MP oznacza pochylenie się w kierunku przydatności magów.
 • Basch – Wysoka prędkość kombina.
 • Balthier – Podobnie jak w przypadku Bascha powyżej, prędkość kombinacji sugeruje pracę w zwarciu.
 • Fran – Nieco słabsze statystyki sugerują zadania, takie jak Archer lub Machinist.

Aby uzyskać więcej pomocy w? Final Fantasy 12? Nasza Final Fantasy 12 Przewodnik z wiek zodiaku, przeglądanie, przełącznik i różnice Xbox Daje przegląd gry, aby zacząć. Gdzie indziej jest nasza ukryta strategia i lokalizacje oraz elitarne polowania i znaki Strony, jak uzyskać najlepsze zadania zodiaku dla każdej postaci, Porady na temat rolnictwa z galaretki I nawet jak zdobyć włócznię zodiakową.


Jak zbudować najlepszą imprezę w Final Fantasy 12 The Zodiac Age

Na wczesnych etapach gry będziesz mieć tylko trzy postacie do wyboru, ale później otrzymasz większą listę 6, z której możesz zgromadzić trzyosobową drużynę do zbadania, i ważne jest, aby się rozprzestrzeniaćWykonaj różne klasy, abyś mógł pokryć wszystkie podstawy.

Nie ma na to „właściwego” sposobu, a wybór optymalnej imprezy jest tak samo sztuką dziesięć nauk, ale oto kilka wskazówek:

 • Biały mag jest niezbędny – Inne zajęcia, takie jak Archer i Red Battlemage, mogą rzucić kilka białych zaklęć na niskim poziomie, które przejdą przez wczesne części gry, ale w miarę postępów nie będziesz trwać długo bez zaklęć leczenia wyższego poziomu, które białe magowiesą zbudowane dla.
 • Pomyśl o przypisaniu „niewłaściwej” klasy jako drugorzędnej – Na przykład w klasach, które mogą nosić tylko światło lub mistyczną zbroję, możesz rozważyć podanie drugiej klasy, która może nosić ciężką zbroję, gdy będzie dostępna, i odwrotnie dla tych, które mogą nosić tylko ciężką lub lekką zbroję, którą możesz chcieć daćTe drugorzędne klasa, która pozwala na mistyczną zbroję. Pozwala to na priorytecie ochrony przed praktycznie wszelkiego rodzaju szkodami w zależności od sytuacji, szczególnie w walkach z bossami: niektóre z nich będą walić w ciebie fizycznymi obrażeniami, więc ciężka zbroja jest bonusem, a niektórzy skupiają się na magicznych atakach, dla których mistycznyPancerz to dobrodziejstwo.
 • Obrażenia dystansowe są tylko dla określonych okoliczności – Ataki dystansowe są oczywiście przydatne przeciwko latającym wrogom, ale wyrządzają znacznie mniej obrażeń niż walka w zwarciu lub magia przeciwko większości wrogów Ziemi, więc nie polegaj na tym jako głównym źródle DPS.
 • Poczekaj, zanim dodam czarnego mag – Na wczesnych etapach czarny mag może nie być zbyt przydatny, ale gdy tylko klasy wtórne będą dostępne później, powinieneś dodać je do swojej imprezy.
 • Nie wkładaj wszystkich jaj do jednego koszyka – W różnych punktach gry nie będziesz w stanie użyć magii, albo fizyczne ataki będą wykluczone, więc ważne jest, aby mieć trochę wszystkiego dostępne.

Zauważ też, że chociaż prawdopodobnie skończysz z trzema „ulubionymi” na swojej imprezie, ważne jest, aby dać wszystkim emisję;Postacie zarabiają LP, aby odblokować nowe umiejętności, nawet jeśli ich nie używasz, ale Exp jest zyskujący tylko przez aktywnych członków partii, więc każdy, kto nie zostanie użyty, będzie trochę niedobór w stawkach HP i prawdopodobnie zostanie zatarta natychmiastJeśli okaże się, że musisz je zadzwonić później w grze.

Jak zmienić zodiak i zajęcia w Final Fantasy 12

Wersje Switcha i Xbox One Final Fantasy 12 to możliwość zmiany pracy zodiaku i wyboru klasowego po ich ustaleniu za pierwszym razem.

Aby zmienić wybór pracy zodiaku, odwiedź Montblanc (lider Clan Centuio i gdzie odbierasz swoje oceny) w Rabanastre.Następnie wybierz „Chcę zmienić tablice licencyjne”, a następnie wybrany charakter.

Teraz dostosuj i dostosuj do treści swojego serca!

Najlepsze licencje na wybór z komisji licencyjnej

Jest wiele rzeczy do wyboru na każdej tablicy i może być trochę przytłaczające, wiedząc, gdzie najlepiej zainwestować swoje punkty, ale zamiast wskazać szczegóły, sugerujemy ogólną zasadę, która wkłada wszystko we wszystkoi utrzymanie równowagi tablicy.Innym głównym punktem, w którym należy zwrócić uwagę na reagardowanie twojego wyboru licencji, jest to, że BCAUSE na wyższym poziomie broń, zbroja, zaklęcia, taktyka i akcesoria odblokowują się tylko w miarę postępu historii, nie ma przewagi, powiedzmy, uzyskanie licencji Swords 5, gdy sklepy sąnadal sprzedają tylko broń poziomu 3.

W tej sytuacji powinieneś zamiast tego umieścić te punkty w czymś bardziej natychmiastowym i unikać zbyt dużego skupienia się na jednym rodzaju aktualizacji.

Wyjaśniono licencje Gambits i Gambit

Gambits to lista instrukcji, które możesz przypisać członkom partii, które będą śledzić w bitwie;Lista jest priorytetów od góry do dołu, więc za każdym razem, gdy jest ich „tura”, zaczną od góry, dopóki nie znajdą pasowania, a następnie wykonają dowolną akcję określoną. Na wczesnych etapach gry będziesz mieć dostępne ograniczone miejsca i opcje, ale więcej warunków można kupić za mokretów na całym świecie, a dodatkowe miejsca można odblokować na tablicach licencyjnych.W przeważającej części możesz przypisać wszystko, co chcesz, ale w przypadku niektórych bitew może być konieczne dodanie lub usunięcie pewnych rzeczy dla bezpieczeństwa – na przykład, jeśli masz zestaw czarnego mag, aby zadawać obrażenia pożarowe najbliższego widocznego wroga iWalczysz z wrogiem opartym na ogniu, będziesz chciał go wyłączyć – w przeciwnym razie będzie to przeszkodę, a nie pomoc.

Zalecamy zawsze posiadanie kogoś na twojej imprezie, który ma „jaźń: Waga” jako pierwszego wpisu do gambita, aby dać ci przewagę w bitwach i wyróżnić pułapki podczas wędrówki, a przynajmniej jeden członek partii musi mieć ”Ally: Cure: Cure:/Cura ”jako ich najwyższy priorytet. Tam, gdzie ustawiasz próg uzdrawiania dla tego gambita, zależy od tego, ile HP i MP jest zagrożone;Ratowanie go zbyt przedwcześnie może marnować MP, ale pozostawienie go za późno może oznaczać, że do czasu rzucenia zamierzonego odbiorcy już jest martwy.

To wszystko w przypadku zodiaku, licencji i gambitów, ale spójrz na naszą Final Fantasy 12 The Zodiac Age Guide and Suing za wiele więcej!

How do you rate Final Fantasy 12: Najlepsze miejsca pracy dla każdej postaci, jak budować najlepszą imprezę i wyjaśniono komisję licencyjną Zodiac ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *