Final Fantasy 15 Costlemark Tower – Lokalizacja, jak zdobyć grobowiec wysokiego i pokonanego czerwonego giganta, Jabberwock

Startseite » Final Fantasy 15 Costlemark Tower – Lokalizacja, jak zdobyć grobowiec wysokiego i pokonanego czerwonego giganta, Jabberwock
11. kwietnia 2024
5 minutes
38

By Jhonny Gamer

Costlemark Tower jest jednym z najtrudniejszych lochów w Final Fantasy 15, Łączenie długiego wielopiętrowego lochu zwieńczonego z trudnymi bossami, w tym Czerwony olbrzym I Jabberwock.

Upewnij się, że jesteś wysokim poziomem, zjedz dobry posiłek w sobie i masz trochę exp buffy, aby jak najlepiej wykorzystać spoilery. Polecamy również śledzenie DinoLinia zadań przed rozwiązaniem tego, ponieważ jest to ostatni przedmiot, którego potrzebuje.

Kiedy skończysz, sprawdź inne lochy i grobowce Final Fantasy 15 Więcej miejsc do odkrycia.


Zagrajmy w Final Fantasy 15 – Co się dzieje (rozgrywka Xbox One)

Wieża Costlemark na grobowiec wysokiego

Zalecany poziom: 55

Udaj się do Fallgrove i idź na wschód, aby znaleźć wieżę, ale pamiętaj, że drzwi nie otwierają się w ciągu dnia, więc musisz być tam między 19:00 a 4:00.


Wejście Costlemark Tower

Wejdź do środka i podążaj ścieżką, aw pierwszym pokoju spotkasz się z niektórymi żelatynami, twardszymi kuzynami flansów. Skieruj się na zachód od pokoju i podążaj ścieżką, aż znajdziesz więcej żelatyn i kilka galwanad – ci faceci mogą być prawdziwym bólem, ponieważ mają masywne ataki AOE, więc skoncentruj się na nich najpierw, jeśli możesz najpierw, jeśli możesz.


Mapa wieży Costlemark – pierwszy z wielu!

Podążaj ścieżką, aż dotrzesz do pokoju z dwoma zawalonymi balkonami;Przejdź przez wąską wiązkę po lewej i zejdź po schodach na następne piętro.

Teraz zejdziesz z kilku długich spiralnych ramp – po drodze jest więcej kieszeni wrogów, ale w końcu dotrzesz na dno. Przejdź przez wyjście w północnej ścianie, czołgaj się przez małą szczelinę i skręć w lewo w korytarz. (Jeśli podążasz za kamieniem Dino’s Location Quest, Szmaragdowy kamień będzie w tym pokoju.)

Zejdź po schodach na końcu i podążaj za przejściem przez kilka otwartych pokoi pełnych żelatyn i galwanad, aż dotrzesz do długiej zakrzywionej rampy. Podążaj za nim na dno, a pojawi się w dużym prostokątnym pokoju. Na podłodze są kilka świecących bloków, a na podłodze jest też czerwony przełącznik. Nie stoj na tym, ponieważ odsunie cię z powrotem do wejścia, a zamiast tego stać na świecącym bloku w południowo -zachodnim rogu pokoju i aktywuj go, aby zejść do labiryntu poniżej.Znajdziesz się teraz w serii małych pokoi pełnych wrogów, które musisz zabić, aby kontynuować. Aktywuj bloki z kolei do postępu przez labirynt, a kiedy dotrzesz do pokoju, w którym masz wybór, wybierz ten skierowany na wschód – kierowanie na południe doprowadzi cię do czerwonego giganta i zmusi cię do podwójnego tyłu.


Walka z Czerwonym Gigantem.

(Jeśli szukasz zamkniętych drzwi po uzyskaniu dostępu do nich, będziesz musiał zmierzyć się z nim – to przez małą otwór w ścianie po północnej stronie pokoju. Pamiętaj, że jest odporny na wszystko, oprócz twojego Armiger i Królewskiej Broni.)

Kiedy w końcu się pojawi, będziesz w małym okrągłym pokoju. Uzdrń i przygotuj się do walki, a następnie zejdź z windy, aby stawić czoła Jabberwock. Jego główne ataki to zamiatanie ogona i stemplowanie jego masywnych stóp, ale spowoduje również skamieniałość, jeśli zostaniesz złapany w jego oddech – jesteś odporny na obrażenia, gdy jesteś w kamieniu, więc nie jest to poważny problem, ale to jestNadal najlepiej unikać.


Zbieranie Jabberwock.

Potrzebujesz więcej pomocy? Nasz przewodnik i przewodnik Final Fantasy 15 może dostarczyć wskazówek dotyczących głównej historii, a także wielu zadań i działań w otwartym świecie. Naucz się, jak szybko zdobyć AP, Exp szybko i pieniądze lub gil szybko pomoże ci w wielu opcjonalnych lochach i grobowcach – w tym sposób otwarcia i odkrywania ich zamkniętych drzwi. Jest też wiele interesujących pytań, takich jak resztki tajemnicy i lokalizacji profesorów protegowanych żab. A jeśli chcesz się poruszać, możesz wynająć Chocobo, Naucz się nieskończonej sztuczki Sprint a później w grze zdobądź latający samochód Regalia typu F. Jest też więcej do zobaczenia i zrobienia z DLC, takich jak odcinek Gladiolus i montorze odcinka.

Ponieważ jest to szef, jego słabości i opory są trudne do oceny, ale znaleźliśmy kombinację strajków warp z szerokim mieściem wraz z atakiem Tempest Link Gladio działało dość skutecznie.

Gdy bestia zostanie pokonana, użyj czerwonego przełącznika na ziemi, aby wrócić do wejścia, a jeśli jest teraz w ciągu dnia, musisz użyć białego przełącznika przy wejściu, aby wrócić na zewnątrz, i nie zapomnij wrócić do Dino, jeśli jeślizłapałeś dla niego kamień.


Poprzedni

How do you rate Final Fantasy 15 Costlemark Tower – Lokalizacja, jak zdobyć grobowiec wysokiego i pokonanego czerwonego giganta, Jabberwock ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *