Final Fantasy 15 Exp Źródła – jak szybko zdobyć doświadczenie i wyrównać rolnictwo EXP, spanie i inne metody

Startseite » Final Fantasy 15 Exp Źródła – jak szybko zdobyć doświadczenie i wyrównać rolnictwo EXP, spanie i inne metody
11. kwietnia 2024
10 minutes
40

By Jhonny Gamer

Gromadzenie Exp w Final Fantasy 15 jest jedną z najważniejszych rzeczy, które pomogą ci w bitwie. Chociaż ap ma znaczące daje ci niezbędne nowe umiejętności i wzmocnienia, to przez EXP (lub punkty doświadczenia) i wyrównywanie, gdzie twoja partia zwiększy ich lepsze statystyki, umożliwiając im przyjmowanie silniejszych wrogów, zadawanie większych obrażeń i przetrwanie dłużej.

Podczas gdy gra jest dość dobra w rozwiązywaniu EXP zgodnie z trudnością sytuacji, z którymi stoisz w historii, istnieje wiele sposobów na łatwe zwiększenie zysków z EXP, dzięki czemu Trip jest trochę gładszy i późna grę i grobowce i grobowce łatwiejsze do rozwiązania.

Po zakończeniu czytania możesz być również interesującym sposobem na szybkie dostanie i Fast AP, zbyt.


Zagrajmy w Final Fantasy 15 – Co się dzieje (rozgrywka Xbox One)

Final Fantasy 15 Exp – Jak łatwo uzyskać szybkie exp i wyrównać

Spoczywaj w hotelach, aby uzyskać mocny mnożnik – Sen może wpłynąć na twoje korzyści z punktu widzenia na dwa podstawowe sposoby;Spanie na kempingu może pozwolić Ignio na ugotowanie pysznego posiłku, który zwiększa stawkę, z jaką zdobywasz punkty doświadczenia – więcej na ten temat – a spanie w hotelu zwiększa ich wartość, gdy zostanie wyrównana i zastosowana do twojej postaci.

Różne lokalizacje zapewniają większy wzrost niż inne, ale jak w przypadku większości rzeczy w jakości życia wiąże się z ceną;Karawany dają 1.2x Boost za zaledwie 30 gil, podczas gdy luksusowe hotele dadzą ci dwa lub trzy razy więcej niż wrażenia – choć musisz złapać okulistę gil za uprawnienia.

Oto szybki podział rodzajów obszarów, które możesz spać:

 • Karavan (większość obszarów odpoczynku) – 30 gil, 1.2x Exp Wzrost
 • Motel (Longwythe Rest Area, Taelpar Rest Area, Old Lestallum, Lestallum’s Hotel) – 300 GIL, 1.5x Exp Wzrost
 • Luksusowe hotele;Galdin Guay’s The Quayside Cradle (10 000 GIL, 2.0x Exp wzrostu) lub Altissia The Leville Royal Suite – (30 000 Gil, 3.Wzrost 0x exp)

Najlepszą wartością dla pierwszej połowy historii jest motel dla 300 GIL (i łatwo jest znaleźć całą przygodę), a kiedy trafisz w późną grę, najlepiej zaoszczędzić trochę gotówki (nasz szybki Gil Strona zapewnia najszybsze źródła pieniędzy), przejdź do szaleństwa zadań i misji dla mas Exp, a następnie odwiedź luksusowy hotel, aby uzyskać najlepsze zwroty. Ponieważ nie możesz odwiedzić Altissii do drugiej połowy gry, być może warto poczekać, aby zagrać w najbardziej lukratywne pytania i lochy do tego czasu.

Po zrobieniu kilku rund – ukończenie łańcuchów misji bocznych, kończąc lochy, a następnie spać w hotelu – powinieneś być na wystarczająco wysokim poziomie, aby poradzić sobie z najtrudniejszą zawartością gry bez szlifowania.

Ważnym zastrzeżeniem – szczególnie na początku do połowy gry – jest to, że rozdziały na koniec historii automatycznie zarabiają w każdym zgromadzonym doświadczeniu. Aby tego uniknąć, albo zdobądź tak samo EXP między rozdziałami opowieści i spać w motelu lub hotelu przed postępem, albo wyposaż zespół Nixperience do jednego z członków partii. Jest to przedmiot dodany do Twojego ekwipunku po pobraniu bezpłatnego pakietu świątecznego DLC ze sklepów PSN lub Xbox Live i pozwala odpocząć, obozować lub kończyć rozdziały opowieści bez likwidacji exp. Ponieważ otrzymujesz dobrą dawkę łatwej exp z wydarzeń fabularnych – kończące rozdziały, Boss spotka się – warto to zaoszczędzić, a następnie zarabiać na później.Przygotowywanie pokarmów EXP: Chociaż możesz kupić posiłki, które zwiększają EXP na niewielką garść dostawców, między ich kosztami a koniecznością ich zakupu, zalecamy przygotowanie ich w obozach w obozach. Korzystając z wyżej wspomnianego zespołu Nixperience, aby powstrzymać cię w rozbiciu EXP podczas biwakowania i przygotowywania tych specjalnych posiłków, możesz poważnie zwiększyć ilość otrzymywanej exp.

Chociaż pokarm, które przygotowujesz do wzmacniaczy EXP przez pewien czas (chociaż kilka węzłów Wniebowstąpienia może wydłużyć ich czas trwania), zwiększają zarówno zyski z walki, jak i misji, i należy je zastosować jak najwięcej.

Dwa przepisy, które zalecamy, wymagają kilku kroków do odblokowania i niewielkich kosztów, ale wartość jest tego warta:

 • Makaron CUP (20% Wzrost doświadczenia): Po ukończeniu misji Historii elektrowni rozdziału 8, udaj się do sprzedawcy Pucharu Makaronki na głównej drodze, a Gladio zorganizuje nowe zadanie, „Perfect Cup”. Wybór żywności, którą reagujesz na zmiany następnej części zadania, ale najłatwiejsze jest to, że jajko, które idziecie do dość prostej skały Ravatogh Dungeon i podnieś jajko na krytycznej ścieżce, która jest w drodze do grobowca końcowego (inne wybory żywieniowe obejmują trudniejsze spotkania wroga). Po zakończeniu obozu, a po przerywniku przerywnikowym nauczysz się przepisu na makaron kubka. Jeśli chcesz ugotować więcej w przyszłości, wyłączny składnik makaronu na szklankę można kupić za skąpowy 220 gil w dostawcy Pucharu Marna.

Pyszne, odżywcze umiejscowienie produktu.
 • Fat Chocobo Triple Decker (50% Wzrost doświadczenia): Jest to odblokowane poprzez zakończenie zadania „Feathery Feast” w ramach linii zadań Wiz (założona przez Friends of A Feather Chocobo Quest). Ukończenie go doda do swojego zapasu restauracji Fat Chocobo Triple Decker (przy 1200 gil pop), ale odblokowuje również stosowany przepis na kanapkę z szynką dla IGNIS, aby zrobić na drodze na drodze. Aby go przygotować, kup garula Sirlion i drobne składniki szynki gighee od dostawcy Wiz Chocobo Post (odpowiednio 120 GIL i 400 GIL) i wybierz korzenie Aegir, które rosną na północ od Galdin Quay;Zobacz poniżej jego dokładną lokalizację lub porozmawiaj z lokalnymi dostawcami Galdin Quay, aby pojawić się na mapie..

Aegir Root Spawn – wymagany do układanej kanapki z szynką – to tylko bardzo krótka przejażdżka Chocobo od Galdin Quary.

Wyposaż urok Moogle – Korzystanie z tego akcesorium zapewnia wzrost wrażeń o 20% do jednej postaci podczas noszenia, ale można je znaleźć tylko w późnych lochach i grobowcach. Powyższe metody są lepsze w perspektywie długoterminowej, ale spójrz na to, kiedy możesz, aby dać swojemu pożądanego członka partii.

Zagraj w historię i kompletne pytania: Gra wykonuje dość dobrą robotę w skalowaniu historii, abyś mógł przejść od jednej historii do drugiej, nie martw się zbytnio o szlifowanie zewnętrzne, ale jeśli wyposażysz zespół Nixperience i zaopatrujesz się w EXP przed jej wypłatąPunkty spoczynkowe, te nagrody mogą pójść nieco dalej.

Ostatecznie jednak musisz zagłębić się w pytania i odkrywać lochy pod kątem największych zysków, i chociaż ogólna zasada „im trudniej jest zarobić, tym więcej otrzymasz”, są pewne zadania, które dają naszemu naszemułatwiejsze niż inne:

 • Zadania Dino (spotykasz go podczas historii) są niskie, ale może dać ci łatwe i cenne we wczesnej grze, zaczynając od 500 Exp i End As 3000 Exp
 • Zadania fotograficzne VYV (Po raz pierwszy rozpoczął się w Lestallum) Oferuj EXP przy około 1000 EXP i zwiększyć do 4000 EXP na misję
 • Profigieł profesora Od Sania (po raz pierwszy, kiedy wchodzisz do Duscae na stacji Coernix – Alstor) Zacznij od 3000 EXP i przejdź do 15 000 EXP w przypadku prostych misji (głównie polowanie na żaby i zabójstwo potworów)
 • Photo ops (na całym świecie) oferują niskie zyski (między 200 a 350 exp każdy), ale bardzo łatwo jest zaznaczyć się, gdy się w nie wpadniesz
 • Zdjęcie Adamantoise Siedzi ci Cool 50 000 Exp i 50 000 Gil jako nagrodę za maratonową bitwę.
 • Bardzo późna gra, ale zadania „legendy” z Randolph oferują 10 000 exp lub później dla każdego twardego potwora pokonanego

Zabijanie rzeczy – Walka to niezawodny i powtarzalny sposób zdobywania punktów doświadczenia. Zadania przychodzą i odchodzą, ale bez względu na to, ile tam zabijesz, zawsze będą potwory, szczególnie w lochach. Im szybciej, bardziej agresywnie lub bardziej wydajnie zabijasz wroga, tym więcej zarobisz na końcowym raporcie bitewnym, więc wykorzystaj pracę zespołową, wybierz broń i zaklęcia odpowiednie dla słabości potwora, i wyrzuć tyle obrażeń jak tyMóc. Szukaj wrogów wyższego poziomu na większe nagrody, ale pamiętaj również, że zarabianie kilkuset Exp z grupy potworów, które możesz zabić w ciągu kilku sekund, może być bardziej opłacalne niż spędzenie 20 minut na zużyciu ogromnej bestii za kilka tysięcy, za kilka tysięcy,szczególnie jeśli używasz bonusów EXP.

.

Węzły Wniebowstąpienia, które zwiększają exp – Chociaż jest ich niewiele i daleko w porównaniu z bonusami AP, możesz uzyskać niewielki uzupełnienie, aby EXP używać swojego Chocobo i Regalii:

 • Choco -Racer (99 AP) – Zdobądź 50 exp za każdym razem, gdy wygrasz wyścig Chocobo
 • Choco -Bonus (99 AP) – Regularnie zyskaj 10 exp podczas jazdy na Chocobo
 • RoadLife (99 AP) – Regularnie zyskaj 10 exp podczas jazdy w Regalii

Katalizator magii – Istnieją elementy katalizatora, które dają wzmocnienie EXP, gdy używana jest utworzona magia. Chociaż w grze jest wiele do zaoferowania bonusów, „Debased Element” – zadeignowane banknote, zadeksowani moneta i zadebrane srebrne – są powszechnymi kroplami, których nie przegapisz, jeśli używasz ich regularnie, podczas gdy „rzadka moneta” nadchodziPrzydatne też. Jak w przypadku cokolwiek innego wspólnego z katalizatorami, im silniejszy efekt / liczba używanych elementów, tym lepiej będzie wypłacić exp.

Potrzebujesz więcej pomocy? Nasz przewodnik i przewodnik Final Fantasy 15 może dostarczyć wskazówek dotyczących głównej historii, a także wielu zadań i działań w otwartym świecie. Naucz się, jak szybko zdobyć AP, Exp szybko i pieniądze lub gil szybko pomoże ci w wielu opcjonalnych lochach i grobowcach – w tym sposób otwarcia i odkrywania ich zamkniętych drzwi. Jest też wiele interesujących pytań, takich jak resztki tajemnicy i lokalizacji profesorów protegowanych żab. A jeśli chcesz się poruszać, możesz wynająć Chocobo, Naucz się nieskończonej sztuczki Sprint a później w grze zdobądź latający samochód Regalia typu F. Jest też więcej do zobaczenia i zrobienia z DLC, takich jak odcinek Gladiolus i montorze odcinka.

Final Fantasy 15 Exp Farming – Jak uzyskać szczególnie szybkie doświadczenie


Jeśli znajdziesz dobre miejsce do zabijania wrogów w kółko szybko i wydajnie, i nie masz nic przeciwko temu, aby to zrobić, jest to dobry sposób na uzyskanie exp. Jeśli miałeś szlifować lub farmę, zalecamy poświęcenie czasu na rolnictwo AP, który jest zasobem znacznie trudniejszym do zdobycia, a także daje przyzwoitą ilość exp i gil.

Powyżej znajduje się szczególna metoda hodowli Shirrako na YouTube, która łączy wiele powyższych mnożników, i zasadniczo ma spam exp catalyst magii na określonym znaku, zdobywając około 1 miliona exp, przechodząc od około 60 do 80 w adość krótka ilość czasu.

Dodatkowe raporty autorstwa Mat Hall

How do you rate Final Fantasy 15 Exp Źródła – jak szybko zdobyć doświadczenie i wyrównać rolnictwo EXP, spanie i inne metody ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *