Final Fantasy 15 Moogle Chocobo Carnival Guide – Medal Locations, How to Access, Questions i Mini -Games

Startseite » Final Fantasy 15 Moogle Chocobo Carnival Guide – Medal Locations, How to Access, Questions i Mini -Games
11. kwietnia 2024
4 minutes
37

By Jhonny Gamer

Final Fantasy 15 Moogle Chocobo Carnival była pierwszą ważną aktualizacją RPG z końca świata pod koniec 2016 roku i jest czymś bardziej podobnym do MMO niż gra dla jednego gracza;Goofy zadośćuczynienie całego miasta opartego na dwóch najcenniejszych maskotkach Final Fantasy, wyposażonych w mini-gier i ekskluzywne przedmioty, które można znaleźć tylko na miesiąc, zanim znów zniknie.

Choć jest to głupie, jest wiele rzeczy do zobaczenia, robienia i weź w pełną grę, kiedy skończysz. Niezależnie od tego, czy chodzi o rozwiązywanie zagadek, uzyskanie wysokich wyników w galerii strzelania czy wyścigowej chocobos, te serie przewodników powinny pomóc Ci uzyskać wszystkie potrzebne medale Choco-Mog.


Zagrajmy w Final Fantasy 15 – Co się dzieje (rozgrywka Xbox One)

Final Fantasy 15 Moogle Chocobo Carnival – Lokalizacja, jak uzyskać dostęp, a kiedy się skończy

Karnawał Moogle Chocobo obecnie niedostępne.

Wydarzenie zostało udostępnione dwukrotnie w 2017 r. – najpierw między 23 stycznia a 20 lutego, a następnie powrót od 31 lipca do września w ramach Magitek Exosuit and Cross Cross Cross aktualizacja, gdzie zniknęła z menu gry.

Karnawał Moogle Chocobo kończy się 28 września, więc zdobądź wymarzone jajko, aby odblokować szaty mistrza zabójcy, zanim będzie za późno! fotka.świergot.com/yr10czft1p

— Final Fantasy XV (@ffxven) 27 września 2017
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

W aktywnym okresie możesz uzyskać dostęp do tej specjalnej karnawałowej wersji Altissia, pod warunkiem, że pobrałeś pakiet świąteczny (a jeśli masz przepustkę sezonową gry, Pack+ Holiday Pack+) z PSN lub Xbox Live.Następnie wybierz Special z menu głównego gry, w którym możesz wybrać zapisz grę. Wybierz swój najnowszy zapis i pamiętaj, aby zapisać wszelkie postępy podczas karnawału nad tym samym zapisem. Nie napisze swoich obecnych postępów w głównej grze, ale po prostu pozwala ci kontynuować miejsce, w którym przerwasz karnawał, niosąc wszelkie przedmioty w tym procesie.

Jak zdobyć medale w Moogle Chocobo Carnival: Medalion Locations, Quests and Mini-Games

Istnieje wiele zadań, mini-gier i zajęć do zobaczenia i zrobienia podczas festiwalu. To wszystko zasadniczo służy ukończeniu „przerwanego przez Fireworks”, ale możesz kontynuować grę po zakończeniu, lub wybrać wszystkie działania, które chcesz zobaczyć.

Jeśli po prostu szukasz szybkich medalionów, unikamy mini-gier (które są trudne do opanowania) i po prostu zwiedzamy miasto, chwytając medaliony z ulic, a także poprzez rozwiązywanie szybkich łamigłówek i polowanie na ukryte przedmioty,przewodniki, dla których są omawiane i powiązane z poniżej.

Przerwane przez fajerwerki

Zasadniczo działa to jako „główny cel” – zdobycie wystarczającej liczby medalionów Choco -Mog (łącznie 50), aby kupić wejście na miejsca na pokaz sztucznych ogni i luksusowy garnitur w Leville. Medaliony przychodzą różne źródła, które wyjaśnimy poniżej, a ich dostaniesz zależy od Ciebie. Kiedy masz dość, kup wpis z licznika nagród, a następnie udaj się do Leville i ciesz się programem.

Kiedy kończy się przerywnik, otrzymasz element „Dream Egg”, który ma opis: „Otrzymany na karnawale Moogle Chocobo, to enigmatyczne jajko jest pełne wielkich snów, ale w najbliższym czasie nie wykazuje oznak wyklucia.„Jak sugeruje, nie ma jeszcze dla tego sensu, ale warto go odblokować, ponieważ może być dla czegoś bardzo przydatnego w przyszłej aktualizacji gry.

Chocobo i Moogle Hunts

W całym festiwalu istnieje wiele zadań pobierających, dającą medaliony jako nagrodę. Należą do nich Oedka Ke Chocochicks – które polujesz 15 pisklęt lokalizacje

How do you rate Final Fantasy 15 Moogle Chocobo Carnival Guide – Medal Locations, How to Access, Questions i Mini -Games ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *