Final Fantasy 15 – Protege Red Red Frog i Lokalizacje Żółtej Żaby

Startseite » Final Fantasy 15 – Protege Red Red Frog i Lokalizacje Żółtej Żaby
11. kwietnia 2024
4 minutes
50

By Jhonny Gamer

Protegowany profesora jest jednym z wielu opcjonalnych zadań Final Fantasy 15, które może być znane każdemu, kto rozegrał odcinek Duscae Demo.

Dostępne od początku rozdziału 3 Rozmawiając z Sanią na stacji Coernix, prosi o polowanie czerwone żaby i żółte żaby, Przed znalezieniem innych próbek biologicznych, w tym Giganadoad, Wyvern, Mrylwood Firefly i Griffon, I wreszcie żaby legendy.

Jest to linia zadań, którą można ukończyć za pomocą imprezy o stosunkowo niskim poziomie – walka w Griffon jest zalecana poziom 30 – Nagradza zdrową ilość exp (ostatnie trzy części oferują ponad 10 000 exp każdego) i daje ci pozycje ochronne, w tym wszystkie-Protektowanie wstążki. Zacznijmy!


Zagrajmy w Final Fantasy 15 – Co się dzieje (rozgrywka Xbox One)

Lokalizacje protegowania profesora – czerwona żaby

Misja: Rozdział 3, Czat z Sania w rogu parkingowego w stacji Coernix – Alstor (North East Duscae)
Nagroda: 3000 EXP i wisiorek gwiazd

Skieruj się na południe od placówki – posiadanie chocobo tutaj zaoszczędziłoby ci trochę czasu – i skieruj się po wschodniej stronie jeziora na środku Duscae do punktu, gdzie poinstruujesz się, aby znaleźć pięć czerwonych żab. Znajdują się w następujących lokalizacjach:

1. Obok gigantycznej skały i krzaków, tak jak wchodzisz do punktu:


Lokalizacja Red Frog 1

2. Oprócz centralnej formacji skalnej:


Lokalizacja Red Frog 2

3. Na zewnątrz północnym brzegu, w wodzie:


Lokalizacja Red Frog 3

4. i 5. Są one blisko siebie – na południe od punktu trasy, na zachód i na południe od podwyższonej półki z dużą skałą:


Lokalizacja Red Frog 4

Lokalizacja Red Frog 5

Po zakończeniu, wróć do Sania, aby zdobyć nagrody i odblokować kolejną część linii zadań: „Protege – żółte żaby”.

Potrzebujesz więcej pomocy? Nasz przewodnik i przewodnik Final Fantasy 15 może dostarczyć wskazówek dotyczących głównej historii, a także wielu zadań i działań w otwartym świecie. Naucz się, jak szybko zdobyć AP, Exp szybko i pieniądze lub gil szybko pomoże ci w wielu opcjonalnych lochach i grobowcach – w tym sposób otwarcia i odkrywania ich zamkniętych drzwi. Jest też wiele interesujących pytań, takich jak resztki tajemnicy i lokalizacji profesorów protegowanych żab. A jeśli chcesz się poruszać, możesz wynająć Chocobo, Naucz się nieskończonej sztuczki Sprint a później w grze zdobądź latający samochód Regalia typu F. Jest też więcej do zobaczenia i zrobienia z DLC, takich jak odcinek Gladiolus i montorze odcinka.

Lokalizacje protegowania profesora – żółte żaby

Quest Giver: Uzupełnij „Proteget profesora”, a następnie udaj się do obszaru wypoczynku Cauthess w Południowym Duscae. Na balkonie dwupiętrowego budynku obok restauracji jest Sania.
Nagroda: 4000 Exp, Rainbow Curtant

Idź do wyznaczonej lokalizacji na wschód od Duscae – minęło krater, przez drogę i na wschód od ogrodzenia, które można poruszyć, jeżdżąc na południe – aby dotrzeć do małego jeziora z ruiną i miejscem wędkarskim.

Żaby, których szukasz, otaczają jezioro w następujących lokalizacjach, zbliżając się do południa.

1. Na południowej krawędzi, między dwoma płotami i skałą nad brzegiem:


Lokalizacja żółtej żaby 1

2. Na północnym napiwku znajduje się na rogu ogrodzenia, na zachód od miejsca rybackiego:


Lokalizacja żółtej żaby 2

3. Po północnej stronie, idź na wschód od molo, w górę skalnej półki i jest obok drzewa. Pamiętaj, aby odebrać też megalixir bardzo blisko skał!


Lokalizacja żółtej żaby 3

4. Po stronie południowo -wschodniej znajdź dużą skałę tuż przy wodzie, z małymi zielonymi półkami obok niego. Żaba jest u podstaw:


Lokalizacja żółtej żaby 4

5. Po południowej stronie, na wschód od miejsca, w którym woda znajduje się w najbardziej południowym punkcie, obok drzewa znajduje się formacja skalna. Żaba jest u podstawy skał:


Lokalizacja żółtej żaby 5

Po zakończeniu, wróć do Sania, aby uzyskać nagrody i odblokować następną część linii zadań. Następną częścią jest polowanie na gigantoad a także wiele innych okazów.

How do you rate Final Fantasy 15 – Protege Red Red Frog i Lokalizacje Żółtej Żaby ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *