Final Fantasy 15 źródła gil – jak uzyskać szybkie pieniądze za pośrednictwem hodowli GIL, sprzedaży przedmiotów i innych metod

Startseite » Final Fantasy 15 źródła gil – jak uzyskać szybkie pieniądze za pośrednictwem hodowli GIL, sprzedaży przedmiotów i innych metod
12. kwietnia 2024
6 minutes
56

By Jhonny Gamer

W Final Fantasy 15 Gil – Forma waluty franczyzy – powraca i pomimo tego, że Noctis jest członkiem rodziny królewskiej, nie przychodzi łatwo.

Wcześniej czy później będziesz musiał zacząć zarabiać gotówkę – przedmioty leczenia nie są tanie, a ponadto musisz utrzymać napędzany samochód, kosztuje szybka podróż, wynajęcie Chocobos toRegularne wydatki i jeśli nie chcesz jeść suchych tostów w obozie, od czasu do czasu będziesz musiał kupić coś do jedzenia.

Na szczęście istnieje wiele wiarygodnych źródeł dochodów, na których zawsze możesz polegać, aby pomóc w całej przygodie.

Po zakończeniu możesz być również interesującym sposobem na szybkie exp i Fast AP, zbyt.


Zagrajmy w Final Fantasy 15 – Co się dzieje (rozgrywka Xbox One)

Final Fantasy 15 Gil – Jak łatwo uzyskać więcej pieniędzy

Polowania – Być może najbardziej wiarygodna i lukratywna forma dochodu jest postać polowań. Oprócz kilku otwarcia łatwych polowań, dają one nagrody w tysiącach lub gdy osiągniesz wyższe poziomy, regularnie w sześć cyfr. Pamiętaj, że polowania można odebrać, rozmawiając z dowolnym szefem kuchni, a im trudniej będzie cel, tym większe nagrody. Są to oczywiście również przydatne źródło dodatkowych elementów, dobrym źródłem exp i źródło AP.



Sprzedaj skarby – Pieniądze nie rosną na drzewach, ale leży na ziemi. Podczas eksploracji znajdziesz wszelkiego rodzaju losowe szanse i końce rozproszone. Niektóre z nich będą przydatne, ale wiele rzeczy, które znajdziesz, nie ma dla ciebie żadnej praktycznej korzyści i można je sprzedać każdemu sprzedawcy na całym świecie (a nawet zdalnie za pośrednictwem Regalii).

Wspólne przedmioty, takie jak skrawki zardzewiałego metalu, zasadzą ci garść GIL, ale niektóre mogą być warte kilku tysięcy, więc warto mieć oczy obrane i grzmną z uboją ścieżkę podczas eksploracji. Łowienie ryb, a także zbieranie składników na wolności można również łatwo sprzedawać. Istnieje pewne skarby, których potrzebujesz do niektórych pytań bocznych – takich jak ulepszenia broni CID – ale są to niewiele i najważniejsze, a co najważniejsze, nie są możliwe – więc zawsze możesz odejść i zbierać bardziej łatwo łatwo zbierać się.

Gdy zaktualizujesz swój sprzęt, znajdź lepsze akcesoria i ogólnie otrzymujesz więcej narzędzi, nie zapomnij również sprzedać żadnych nieużywanych przedmiotów – ta bransoletka, która była tak bonusem z powrotem, kiedy zacząłeś, będzie prawie śmieci, więc kiedy kiedy to kiedyCoś przeżyło swoją przydatność, po prostu się tego pozbyć.

Monster spada – Podobnie, Monsters wykaże losowe łupy, gdy zostaną zabite, a poprzez ulepszanie umiejętności przetrwania Gladio częstotliwość i wartość kropli można zwiększyć. Czasami upuszczają coś, co możesz sprzedać, innym razem zrzucą coś, co zaoszczędzi cię przed koniecznością zakupu, ale tak czy inaczej ogólny efekt to więcej pieniędzy w kieszeni.

Zadania poboczne – Większość pytań bocznych daje ci gil za uczestnictwo, ale jak w przypadku exp, niektóre są bardziej lutralne niż inne. Oto niektóre z bardziej opłacalnych linii zadań:

  • Linia zadań Holly (z rozdziału 8 w Lestallum) jest dość prosta i oferuje dobre nagrody – z trzema misjami przekazującymi 2500, 5000 i 10 000 nagród GIL AP.
  • Rozbite samochody (na całym świecie) często ujmują cztery cyfrowe nagrody. Miej oko na dowolną drogę i upewnij się, że nosisz kilka zestawów naprawczych (sprzedawanych w Hammerhead), aby pomóc.
  • Monster ratuje (na całym świecie), jak wyżej, również uruchomić cztery cyfrowe nagrody i warto szukać za każdym razem, gdy eksplorujesz pieszo. Zachowaj zapasy mikstury i innych materiałów eksploatacyjnych, abyś mógł ukończyć te zadania.
  • VYV Photo Quest Misje (które zaczynają się w Lestallum i zanim będziesz musiał wyjść do grobowca w rozdziale 3) są dość lukratywne, z czterema do pięciu nagród GIL na zakończone zadanie.
  • Zdobądź wszystkie skrawki tajemniczej mapy I możesz sprzedać skarb Mythril Ingot za 20 000 gil.
  • Zdjęcie Adamantoise Siedzi ci Cool 50 000 Exp i 50 000 Gil jako nagrodę za maratonową bitwę.

Totomostro – Kiedy dotrzesz do Altissii, możesz udać się do Koloseum, w którym dostajesz medale na bitwach potworów. Medale kosztują 10 gil pop, a wygrywając i podnosząc liczbę zdobywanych medali, możesz wymienić 2500 medali na jeden wielki tusk garula, który może sprzedawać za 1700 gil – całkiem przyzwoity zwrot z dużej liczby. Jeśli poważnie podchodzisz do mini-gier, zainwestuj w klakson, abyś mógł zwiększyć statystyki swojej drużyny, aby pomóc im wygrać.

Potrzebujesz więcej pomocy? Nasz przewodnik i przewodnik Final Fantasy 15 może dostarczyć wskazówek dotyczących głównej historii, a także wielu zadań i działań w otwartym świecie. Naucz się, jak szybko zdobyć AP, Exp szybko i pieniądze lub gil szybko pomoże ci w wielu opcjonalnych lochach i grobowcach – w tym sposób otwarcia i odkrywania ich zamkniętych drzwi. Jest też wiele interesujących pytań, takich jak resztki tajemnicy i lokalizacji profesorów protegowanych żab. A jeśli chcesz się poruszać, możesz wynająć Chocobo, Naucz się nieskończonej sztuczki Sprint a później w grze zdobądź latający samochód Regalia typu F. Jest też więcej do zobaczenia i zrobienia z DLC, takich jak odcinek Gladiolus i montorze odcinka.

Final Fantasy 15 Gil Farming – Jak szybko zdobyć pieniądze


Wreszcie, jest rolnictwo – w kółko zabijanie tych samych potworów – aby uzyskać przedmioty, które możesz następnie sprzedać za gotówkę. Najlepsza metoda hodowli GIL jest taka sama jak rolnictwo AP Jeden – również osadzony powyżej – twierdzi, że dostaniesz 45 000 gil godziny, sprzedając windy Voretooth, które odbierasz.

Jak wspomniano powyżej, zwiększenie umiejętności przeżycia może zwiększyć liczbę wskaźników spadku. Chociaż jest to być może wolniejsze niż zakłady Totomostro, otrzymujesz również ładunek AP podczas pobytu w nim (i rób to wcześniej w grze), co jest prawdopodobnie znacznie trudniejsze do zdobycia.

Dodatkowe raporty autorstwa Mat Hall

How do you rate Final Fantasy 15 źródła gil – jak uzyskać szybkie pieniądze za pośrednictwem hodowli GIL, sprzedaży przedmiotów i innych metod ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *