Final Fantasy 15 skrawków tajemniczych mapy lokalizacji na mapę Sylvester

Startseite » Final Fantasy 15 skrawków tajemniczych mapy lokalizacji na mapę Sylvester
12. kwietnia 2024
8 minutes
39

By Jhonny Gamer

Final Fantasy 15 Scraps of Mystery to najbliższa gra, którą gra musi kolekcjonować. Ukryte na całym świecie znajduje się 14 „tajemniczych skrawków”, a zbieranie jednego włoży nowy poboczny Quest w swoim dzienniku, wskazując na lokalizację fragmentu mapy.

Po uzyskaniu wszystkich 14 fragmentów mapy otrzymasz kompletną mapę, która przenosi Cię do lokalizacji ukrytego skarbu za „X Marks the Spot”. Podczas gdy pierwszy krok stanowi pomocną wskazówkę drugiego, znajduje te początkowe wskazówki z skrawków, co utrudnia – oto lokalizacja każdego złomu, kolejna mapa i ostatecznie skarb na samym końcu.


Zagrajmy w Final Fantasy 15 – Co się dzieje (rozgrywka Xbox One)

Skrawki tajemniczych lokalizacji map w Final Fantasy 15

Secraps of Mystery I Lokalizacja:
Udaj się na placówkę Longwythe i spójrz pod plastikowym krzesłem na werandzie na końcu najdalej od przyjęcia motelu. Podniesienie go zaznaczy lokalizację na południowym wschodzie, w pobliżu wejścia do kopalni Balouve. Skieruj się w kierunku znacznika, a znajdziesz miejsce skarbów, a fragment mapy znajduje się w pobliżu.


Skrawki tajemniczej I Scrap Location

Skrawki tajemniczej i mapa lokalizacja

Skrawki tajemniczej i mapa lokalizacja

Skrawki tajemniczej II Lokalizacja:
Naprzeciwko placówki myśliwych w Prairie jest drewniana chata i schowana między chatą a ogrodzeniem jest mały drewniany wózek, w którym znajdziesz drugi złom. Podniesienie go skieruje na obszary w pobliżu lochu Keycatrich Trench. Udaj się do znacznika i spójrz w północno -wschodni róg obszaru, aby znaleźć fragment na innym wózku.


Zatrzymanie złomu tajemniczego II

Zatrzymania Mystery II Map Lokalizacja

Zatrzymania Mystery II Map Lokalizacja

Skrawki tajemnicy III Lokalizacja:
Między Hammerhead i Prarie jest kolekcja zrujnowanych budynków i wież wodnych. Udaj się do małej chaty na wzgórzu na wschód, a złom znajduje się na podłodze w pobliżu niektórych worków. Udaj się do znacznika w trzech dolinach, a mapę można znaleźć za betonowymi filarami na skalnej twarzy.


Zatrzymanie złomu tajemnicy III

Zatrzymanie złomu tajemnicy III

Zatrzymania Mystery III Mapa Lokalizacja

Zatrzymania Mystery III Mapa Lokalizacja

Skrawki tajemniczej IV Lokalizacja:
Wymaga to wprowadzenia kanałów Crestholm, więc musisz być na poziomie 50, aby zebrać fragment, chociaż możesz wcześniej odebrać złom. Udaj się na miejsce parkingowe w Blockade Esterleiden, poradzić sobie z żołnierzami cesarskimi i przejdź przez bramę na koniec drogi.

Złom znajduje się na ziemi za czerwone bariery w południowo -zachodnim rogu. Udaj się do pobliskiego wejścia do lochów (więcej szczegółów patrz Przewodnik Dungeons), podążaj za przejazdem i wspinaj się na schodnie na końcu, skręć w prawo na górze i skręć w lewo na skrzyżowaniu przed. Zejdź do obszaru poniżej, idź w prawo, a następnie skręć w prawo i weźmy się na rampę.

Skieruj się w dół korytarza i skręć w lewo, skręć w prawo, gdy dotrzesz do metalowych prętów i opuść się przez szczelinę na końcu. Skręć w prawo, a kiedy dotrzesz do czterokierunkowego skrzyżowania, przejdź przez drzwi prosto przed.


Zatrzymania tajemniczej lokalizacji złomu IV

Zatrzymania tajemniczej lokalizacji złomu IV

Skrawki tajemniczej mapy IV Mapa Lokalizacja

Skrawki tajemniczej V Lokalizacja:
Następny złom znajduje się w pobliżu miejsca, w którym znaleziono trzecią mapę. Droga polna kieruje się na południe od głównej drogi, która przecina trzy doliny, dopóki nie znajdziesz resztek małego budynku obok krótkiego segmentu rury wystającego z ziemi – złom znajduje się w szczątku pod rury.

Udaj się do znacznika, a fragment mapy znajduje się na skale na zachód od centrum obszaru wyszukiwania.


Zatrzymanie złomu tajemniczego V Lokalizacja

Zatrzymanie złomu tajemniczego V Lokalizacja

Zatrzymania Mystery V Map Piece Lokalizacja

Zatrzymania Mystery V Map Piece Lokalizacja

Skrawki tajemniczej VI Lokalizacja:
Udaj się na miejsce parkingowe na zachód od Nebulawood i zlokalizuj złom obok zardzewiałego samochodu na północnym końcu. Fragment map jest schowany w rogu w prawo na środku obszaru wyszukiwania.


Zatrzymania tajemniczej lokalizacji złomu VI

Zatrzymania tajemniczej mapy VI Lokalizacja

Skrawki tajemniczej VII Lokalizacja:
Pośrodku północnej części toru wyścigowego Chocobo znajduje się kilka cylindrycznych budynków ze złotymi dachami;siódmy fragment znajduje się pod schodami przed wyższymi dwoma. Skieruj się na południe od środka markera i spójrz za kwadratowym filarem na zachód, aby znaleźć fragment.


Skrawki tajemniczej lokalizacji złomu VII

Zatrzymania tajemniczej mapy VII Lokalizacja

Zatrzymania tajemniczej mapy VII Lokalizacja

Skrawki tajemniczej VIII Lokalizacja:
Obok strefy odpoczynku Cauthess znajdują się dwa magazyny. Wejdź do najbliższego, a złom znajduje się w skrajnie prawym rogu na podłodze w pobliżu półek. Fragment znajduje się w pobliżu środka zaznaczonego obszaru schowanego obok powalonego przewoźnika oddziału cesarskiego.


Skrawki tajemniczej lokalizacji złomu VIII

Skrawki tajemniczej mapy VIII Lokalizacja

Skrawki tajemniczej IX Lokalizacja:
Obok Crow’s Nest Diner w strefie wypoczynku Taelpar znajduje się kilka kontenerów wysyłkowych zamienionych w chaty. Skieruj się za nimi, a złom jest schowany pod jedną najbliższą drogą. Aby znaleźć fragment, zaparkuj na północnym brzegu obszaru wyszukiwania, dołącz do ścieżki przez las i skieruj się na wschód, trzymając się wzdłuż dużej skalnej ściany po prawej stronie, a znajdziesz go w niektórych krzakach na zachód odCentralny znacznik.


Skrawki tajemniczej lokalizacji złomu IX

Skrawki tajemniczej IX Mapa Lokalizacja

Skrawki tajemniczej IX Mapa Lokalizacja

Skrawki tajemniczej X Lokalizacja:
Na zachód od bazy imperialnej Niflheim na użytkach zielonych Kelbass znajduje się niewielki ogrodzony obszar, a złom jest schowany w otworze po południowej stronie najbardziej wysuniętego na północ budynek. Odpowiedni fragment mapy znajduje się na wschodniej krawędzi dużej formacji skalnej w środku obszaru wyszukiwania.


Skrawki Mystery x Scrap Lokalizacja

Skrawki Mystery x Scrap Lokalizacja

Skrawki tajemniczej X Mapa Położenie

Skrawki tajemniczej X Mapa Położenie

Skrawki tajemniczej XI Lokalizacja:
Udaj się do alpejskiego stabilnego miejsca parkingowego w Pallareth Pass i wspinaj się na wzgórze na zachód. Znajdziesz resztki domu, a złom jest w środku w najbardziej zachodnim rogu. Fragment mapy znajduje się w Lestallum, schowany w metalowym ruszcie na schodach prowadzących w dół od dostawcy broni.


Skrawki tajemniczej lokalizacji złomu xi

Skrawki tajemniczej lokalizacji złomu xi

Zatrzymania tajemniczej mapy XI Lokalizacja

Skrawki tajemniczej XII Lokalizacja:
Na zachodnim krańcu kwatery Meldacio Hunter jest mała chata z drzewami i kwiatami posadzonymi na jednym końcu. Skieruj się za zachodnią stroną, a złom jest w żółtym pojemniku schowany za rogiem. Fragment map jest w małym betonowym bunkrze w pętli drogi na zachód od Pallareth Pass.


Skrawki tajemniczej lokalizacji złomu XII

Skrawki tajemniczej mapy XII Lokalizacja

Skrawki tajemniczej mapy XII Lokalizacja

Skrawki tajemnicy XIII Lokalizacja:
Na południe od wejścia do lochu Malmalam zarośla znajduje się mały domek, a złom jest schowany wokół boku w pobliżu parasolu. Aby zebrać fragment mapy, musisz być w Altissii i mieć dostęp do windy w latarni morskiej w Cape Caem. Podnieś windę na pokład i jest schowany wokół balkonu.


Skrawki tajemniczej lokalizacji złomu XIII

Skrawki tajemniczej lokalizacji złomu XIII

Skrawki tajemniczej mapy XIII Lokalizacja

Skrawki tajemniczej XIV Lokalizacja:
Złom znajduje się w opuszczonym samochodzie na południe od imperialnego budynku na zachód od rzeki Wennath i musisz wrócić do grocjalnej groty, aby znaleźć mapę;Zejdź po pierwszych dwóch śliskich zboczach i upuść do obszaru poniżej, a jest w małej wnęce po północnej stronie.


Skrawki tajemniczej lokalizacji złomu XIV

Zatrzymania Mystery XIV Map Mape Lokalizacja

Potrzebujesz więcej pomocy? Nasz przewodnik i przewodnik Final Fantasy 15 może dostarczyć wskazówek dotyczących głównej historii, a także wielu zadań i działań w otwartym świecie. Naucz się, jak szybko zdobyć AP, Exp szybko i pieniądze lub gil szybko pomoże ci w wielu opcjonalnych lochach i grobowcach – w tym sposób otwarcia i odkrywania ich zamkniętych drzwi. Jest też wiele interesujących pytań, takich jak resztki tajemnicy i lokalizacji profesorów protegowanych żab. A jeśli chcesz się poruszać, możesz wynająć Chocobo, Naucz się nieskończonej sztuczki Sprint a później w grze zdobądź latający samochód Regalia typu F. Jest też więcej do zobaczenia i zrobienia z DLC, takich jak odcinek Gladiolus i montorze odcinka.

Jak korzystać z ukończonej mapy Sylvester dla X Marks The Spot QuestPo pobraniu wszystkich 14 fragmentów map można znaleźć skarb – wlewkę Mythril, którą można sprzedać za 20 000 gil. Znajduje się na ostatnim wejściu do grobowca Fierce w skale Ravatogh Dungeon, więc zobacz nasz przewodnik Dungeons, aby uzyskać więcej informacji, jeśli jeszcze go nie odwiedziłeś.

How do you rate Final Fantasy 15 skrawków tajemniczych mapy lokalizacji na mapę Sylvester ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *