Final Fantasy 16 Masterless Marauder Lokalizacja

Startseite » Final Fantasy 16 Masterless Marauder Lokalizacja
12. kwietnia 2024
4 minutes
67

By Jhonny Gamer

Bezpośredni Marauder w Final Fantasy 16 to polowanie na rangi zwane także Królem Behemothem, a jako ranga musisz się dowiedzieć, gdzie znajduje się on sam.

Istnieją pewne wskazówki, które pomogą zawęzić wyszukiwanie, ale są one dość niejasne i mogą łatwo doprowadzić cię do manowu, więc szczegółowo opisaliśmy Lokalizacja Masterless Marauder W Final Fantasy 16 poniżej i Wskazówki, jak pokonać Króla Behemotha ponieważ jest to jedno z najtrudniejszych znaków polowania w grze.

Aby uzyskać więcej pomocy, mamy stronę poświęconą wszystkim lokalizacjom polowania, Lokalizacje próbne chronolit, i jak zdobyć Ultima.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Final Fantasy 16 to najciemniejsza jak dotąd Final Fantasy.Obejrzyj na YouTube

Final Fantasy 16 Masterless Marauder Lokalizacja

Masteless Marauder zostaje odblokowany na płycie polowej po zakończeniu misji bocznej „Niby Tool”, która staje się dostępna podczas „Powrót do ich pochodzenia”.

Po odblokowaniu Bezprodukcja Marauder znajduje się na północy Vidargraes w Waloed, w pobliżu Obelisk. Szybka podróż do pobliskiego Vidargraes Obelisk, aby uzyskać najszybszą drogę do Masterless Marauder.

Oto zdjęcie mapy pokazujące dokładnie, gdzie znaleźć Masterless Marauder:


Król Behemoth to prawdziwe imię dla Masterless Marauder.

Przed podjęciem Mastorless Marauder zalecamy oszczędzanie tuż przed rozpoczęciem walki, abyś mógł ponownie załadować go z tej pozycji, zamiast umrzeć, zamiast odrastać w szybkim punkcie podróży.

Poniżej mamy więcej wskazówek, jak podjąć Masterless Marauder.

Wskazówki, jak pokonać Behemoth King w Final Fantasy 16

Masteless Marauder, znany również jako Król Behemoth, jest notorycznym Markiem rangi na poziomie 47, który używa wielu ataków AOE (obszar efektu), co czyni go jednym z najtrudniejszych polowań w Final Fantasy 16. Zanim się z tym spotkasz, zalecamy w pełni ulepszanie mocy mikstury i pojemności zapasów, i wyrównanie Clive do przynajmniej połowy lat 40 -tych.

Aby uzyskać więcej pomocy, oto kilka Wskazówki, jak pokonać Behemoth King (The Breless Marauder) w Final Fantasy 16:

 • Zatrzymanie króla Behemotha tak często, jak to możliwe – Oprócz diamentowych pyłu Shivy i umiejętności Garuda i umiejętności wybuchu powietrznego, użyj niektórych umiejętności, które zwykle zaoszczędzisz do obrażeń, takich jak Gigaflare, aby pomóc w szybszym zatarciu Króla Beghemotha. Ogranicza to ilość ataków „apokalipsy” Króla Behemotów może zrobić podczas walki, co może zabić Clive’a w jednym lub dwóch trafieniach.
 • Pozostań w powietrzu podczas apokalipsy – Ten ruch może niemal natychmiast zabić Clive’a, dlatego zalecamy przełączenie między deską rozdzielczą Phoenixa a skokiem Garudy, a także użycie normalnych skoków, aby uniknąć śmiertelnych meteorów podczas apokalipsy.
 • Użyj Will-O’-the-Wykes dla pewnej ochrony – Ta zdolność ognia tworzy tarczę dla Clive’a, oferując pewną ochronę przed pociskiem lub dwiema podczas apokalipsy Króla Beemotha. Nie polegalibyśmy jednak na tym całkowicie, ponieważ działa jak bardziej umiejętność ochrony zapasowej podczas skakania i przesuwania się w powietrzu, aby uniknąć uszkodzeń apokalipsy.

 • Kredyt obrazu: Square Enix/Eurogamer
 • Aktywuj przerwanie limitu Clive’a, a następnie uwolnij zdolności, gdy król Behemot jest w pełni rozłożony – Oznacza to, że powodujesz jeszcze więcej szkód w najsilniejszych umiejętnościach Clive. Zacznij od najlepszych, ponieważ wskaźnik przerwy limitu nadal obniża się, nawet gdy w animacji umiejętności, więc nie masz dużo czasu. Lubimy korzystać z gigaflare Bahamut i Woutup Titana, albo rosnące płomienie Phoenix w tym czasie.
 • Możesz wyposażyć umiejętności na inne erikony – Jeśli lubisz więcej niż dwie zdolności Eikona, możesz wyposażyć go w inny eikon, o ile opanowałeś tę umiejętność, więc pamiętaj o tym…
 • Responowanie jest bezpłatne – Możesz zwrócić dowolny z swoich punktów umiejętności za darmo i umieścić te punkty w opanowaniu kolejnej umiejętności, jeśli uważasz, że to pomoże ci to bardziej w walce króla Behemotha.

Nagrody za pokonanie Króla Behemotha (bez mistrzowskiego marudera) to:

 • X1 Behemoth Shackle
 • x1 Orichalcum
 • 20 000 Exp
 • 200 punktów umiejętności
 • 55 Renown
 • 20 000 Gil

Powodzenia w skierowaniu się do Behemotha w Final Fantasy 16!

How do you rate Final Fantasy 16 Masterless Marauder Lokalizacja ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *