Final Fantasy 16 Pandemonium Lokalizacja

Startseite » Final Fantasy 16 Pandemonium Lokalizacja
12. kwietnia 2024
4 minutes
40

By Jhonny Gamer

Pandemonium w Final Fantasy 16 jest polowaniem na ranga, a jako ranga musisz się dowiedzieć, gdzie znajduje się on sam.

Istnieją pewne wskazówki, które pomogą zawęzić wyszukiwanie, ale są one dość niejasne i mogą łatwo doprowadzić cię do manowu, więc szczegółowo opisaliśmy Lokalizacja pandemonium W Final Fantasy 16 poniżej i Wskazówki, jak pokonać pandemonium.

Aby uzyskać więcej pomocy, mamy stronę poświęconą wszystkim lokalizacjom polowania, Lokalizacje próbne chronolit, i jak zdobyć Ultima.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Final Fantasy 16 to najciemniejsza jak dotąd Final Fantasy.Obejrzyj na YouTube

Final Fantasy 16 Pandemonium Lokalizacja

Pandemonium jest odblokowane na tablicy polowej podczas „stóp w głównym zadaniu Ash”, który jest blisko końca historii.

Po odblokowaniu Pandemonium znajduje się w Wolfdarr w Waloed, który jest na północny zachód od wybrzeża Shadow i na południowy zachód od gniewnej luki. Szybka podróż do obelisku Shadow Coast i skieruj się na jedyną ścieżkę najszybszej trasy do pandemonium.

Oto zdjęcie mapy pokazujące dokładnie, gdzie znaleźć pandemonium:


Przed podjęciem pandemonium zalecamy oszczędzanie tuż przed rozpoczęciem walki, abyś mógł go ponownie załadować z tej pozycji, jeśli umrzesz, zamiast odrastać w szybkim punkcie podróży.

Poniżej mamy więcej wskazówek dotyczących przyjmowania pandemonium.

Wskazówki, jak pokonać pandemonium w Final Fantasy 16

Pandemonium jest notorycznym znakiem rangi na poziomie 45 s, który teleportuje się i wykorzystuje ataki AOE (obszar efektu), auto-blokady i wiązki. Ze względu na jego teleportację i wiele zabójczych typów ataków, pandemonium może być bardzo trudną walką, jeśli Clive nie jest podobnym poziomem.

Aby ci pomóc, oto kilka Wskazówki, jak pokonać pandemonium w Final Fantasy 16:

 • Użyj swoich dłuższych umiejętności, gdy pandemonium używa ataku wiązki – Zapewnia to, że nie zostaniesz trafiony podczas uwalniania swoich długich umiejętności. To dobra okazja, aby wykorzystać umiejętności Garuda, aby obniżyć bar pandemonium.
 • Użyj Will-O’-the-Wykes – Ta zdolność ognia jest zawsze dobra do tworzenia tarczy, jednocześnie szkodząc wrogom, i jest szczególnie skuteczna przeciwko atakowi auto-celowego Pandemonium.
 • Zdolności Garuda i Shiva są najlepsze do oszałamiania uszkodzeń – Diamentowy kurz Shivy jest najlepszą zdolnością do szybkiego obniżania batonika, ale Gouge i Blast Aerial są świetnymi substytutami. Zwykle łączymy diamentowy kurz z Gouge, ale naprawdę masz czas na użycie Gouge podczas ataku wiązki pandemonium. Aerial Blast jest lepszym wyborem, jeśli mało na gniazda umiejętności, ponieważ podąża za pandemonium, nawet po teleportacji.

 • Kredyt obrazu: Square Enix/Eurogamer
 • Aktywuj przerwanie limitu Clive’a, a następnie uwolnij zdolności, gdy pandemonium jest w pełni rozłożone – Oznacza to, że powodujesz jeszcze więcej szkód w najsilniejszych umiejętnościach Clive. Zacznij od najlepszych, ponieważ wskaźnik przerwy limitu nadal obniża się, nawet gdy w animacji umiejętności, więc nie masz dużo czasu. Lubimy używać gigaflare Bahamuta i rosnącego płomienia Phoenixa w tym czasie.
 • Możesz wyposażyć umiejętności na inne erikony – Jeśli lubisz więcej niż dwie zdolności Eikona, możesz wyposażyć go w inny eikon, o ile opanowałeś tę umiejętność, więc pamiętaj o tym…
 • Responowanie jest bezpłatne – Możesz zwrócić dowolny z swoich punktów umiejętności za darmo i umieścić te punkty w opanowaniu kolejnej umiejętności, jeśli uważasz, że to pomoże ci to bardziej w walce z pandemonium.

Nagrody za pokonanie pandemonium to:

 • Zachęty x1 loincloth
 • 15 000 Exp
 • 120 punktów umiejętności
 • 50 Renown
 • 20 000 Gil

Powodzenia w pandemonium w Final Fantasy 16!

How do you rate Final Fantasy 16 Pandemonium Lokalizacja ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *