Final Fantasy 16 Ruin Przewraczona lokalizacja

Startseite » Final Fantasy 16 Ruin Przewraczona lokalizacja
12. kwietnia 2024
4 minutes
41

By Jhonny Gamer

Ruin obudzona w Final Fantasy 16 to polowanie na rangi o nazwie svarog, a jako ranga musisz ustalić, gdzie znajduje się on sam.

Istnieją pewne wskazówki, które pomogą zawęzić wyszukiwanie, ale są one dość niejasne i mogą łatwo doprowadzić cię do manowu, więc szczegółowo opisaliśmy Zniszczona lokalizacja W Final Fantasy 16 poniżej i Wskazówki, jak pokonać Svarog, ponieważ jest to jedno z najtrudniejszych znaków polowania w grze.

Aby uzyskać więcej pomocy, mamy stronę poświęconą wszystkim lokalizacjom polowania.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Final Fantasy 16 to najciemniejsza jak dotąd Final Fantasy.Obejrzyj na YouTube

Final Fantasy 16 Ruin Przewraczona lokalizacja

Aby odblokować ruinę Zwróconą na tablicy polowej, musisz najpierw ukończyć „ogień na niebie”.

Po odblokowaniu Ruina Przewraczona znajduje się w południowym rogu Mornebrume w Sanbreque, który znajduje się na południe od Glorieuse i na wschód od Doliny Norvent. Szybka podróż do Caer Norvent Glorieuse Gate Obelisk, a następnie idź na południe, aby uzyskać najszybszą trasę.

Oto zdjęcie mapy pokazujące dokładnie, gdzie znaleźć ruinę przebudzoną:


Svarog to prawdziwa nazwa ruiny obuwanej.

Przed podjęciem ruiny Zwrócone bardzo zalecamy oszczędzanie tuż przed rozpoczęciem walki, abyś mógł ponownie załadować go z tej pozycji, jeśli umrzesz, zamiast odrastać w szybkim punkcie podróży.

Mamy więcej wskazówek dotyczących wzięcia w ruinie obudzonych poniżej.

Wskazówki, jak pokonać Svarog w Final Fantasy 16

Ruin przebudzona, czyli Svarog, jest notorycznym znakiem rangi na poziomie 50 s, a nawet według S Standards Svarog to bardzo ciężko wyposażona bitwa, ale pewne staranne planowanie może pomóc w łatwiejszej walce.

Oto trochę Wskazówki, jak pokonać Svarog (ruina się obudzona) w Final Fantasy 16:

 • Wyrównać clive do przynajmniej połowy lat 40 -tych – Oznacza to pozostawienie Svarog do końca gry, ale zaufaj nam, to sprawi, że walka będzie o wiele bardziej znośna. Akcesorium „On Fortune and the Heavens” może pomóc ci szybciejować, ponieważ zwiększa exp zarobioną o 15%.
 • Walcz w powietrzu, podczas gdy Svarog używa „Czerwonego świtu” – Ten ruch może cię zniszczyć, nawet jeśli jesteś na poziomie 50, więc aby go uniknąć, zalecamy skok lub używanie zmiany Phoenix, aby zyskać wysokość i trafić w Svarog w powietrzu, aby utrzymać smugę z lotu lotniczego, aż skończy się padać meteors.
 • Użyj Will-O’-the-Wykes, jeśli potrzebujesz większej ochrony – Ta zdolność ognia tworzy tarczę dla Clive’a, jednocześnie krzywdząc wrogów i jest przydatna dla pewnej ochrony przed „Czerwonym Świciem”, jeśli potrzebujesz czasu, aby dotrzeć do svarog w powietrzu.
 • Zdolności Garuda i Shiva są najlepsze do oszałamiania uszkodzeń – Diamentowy kurz Shivy jest najlepszą zdolnością do szybkiego obniżania batonika, ale Gouge i Blast Aerial są świetnymi substytutami, a zwłaszcza zalecamy sparowanie diamentowego pyłu z Gouge, jeśli możesz, jeśli możesz.


 • Gigaflare Bahamuta jest przydatne zarówno w przypadku Stagger, jak i Normalnych Obrażeń – Gigaflare ma również rozsądny okres odnowienia, co oznacza, że możesz go użyć, aby pomóc w obniżeniu paska Svarog, a następnie użyć go ponownie, gdy SVAROG jest w pełni powalony dla maksymalnego potencjału uszkodzenia.
 • Aktywuj przerwanie limitu Clive’a, a następnie uwolnij zdolności, gdy SVAROG jest w pełni rozłożony – Oznacza to, że powodujesz jeszcze więcej szkód w najsilniejszych umiejętnościach Clive. Zacznij od najlepszych, ponieważ wskaźnik przerwy limitu nadal obniża się, nawet gdy w animacji umiejętności, więc nie masz dużo czasu.
 • Możesz wyposażyć umiejętności na inne erikony – Jeśli lubisz więcej niż dwie zdolności Eikona, możesz wyposażyć go w inny eikon, o ile opanowałeś tę umiejętność, więc jest to szczęście…
 • Responowanie jest bezpłatne – Możesz zwrócić dowolny z swoich punktów umiejętności za darmo i umieścić te punkty w opanowaniu kolejnej umiejętności, jeśli uważasz, że to pomoże ci to bardziej w walce Svarog.

Nagrodą za pokonanie Svarog (ruina się przebudzona) to:

 • x1 Orichalcum
 • X1 Fallen Enigma
 • X1 bursztyn
 • 31 250 Exp
 • 300 punktów umiejętności
 • 60 Renown
 • 30 000 GIL

Powodzenia w Final Fantasy 16 Final Fantasy 16!

How do you rate Final Fantasy 16 Ruin Przewraczona lokalizacja ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *