Final Fantasy 16 The Breaker of Worlds Lokalizacja

Startseite » Final Fantasy 16 The Breaker of Worlds Lokalizacja
12. kwietnia 2024
5 minutes
39

By Jhonny Gamer

Breaker of Worlds in Final Fantasy 16 jest polowaniem na ranga, który jest dostępny od mecz.

Istnieją pewne wskazówki, które pomogą zawęzić wyszukiwanie, ale są one dość niejasne i mogą łatwo doprowadzić cię do manowu, więc wyszczególniliśmy Lokalizacja Breaker of Worlds W Final Fantasy 16 poniżej, a także Wskazówki, jak pokonać łamacza światów, Ponieważ może być śmiertelnie wrogiem, jeśli Clive nie jest przygotowany.

Aby uzyskać więcej pomocy, mamy stronę poświęconą wszystkim lokalizacjom polowania.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Final Fantasy 16 to najciemniejsza jak dotąd Final Fantasy.Obejrzyj na YouTube

Final Fantasy 16 The Breaker of Worlds Lokalizacja

Breaker of Worlds znajduje się na wschód od Cressida w prowincji Rosaria, który znajduje się na południe od złamanej rękojeści i na wschód od odpoczynku Marthy. Szybka podróż do Eastpool, a następnie idź na południe, aby uzyskać najszybszą trasę.

Oto zdjęcie mapy pokazujące dokładnie, gdzie znaleźć wyłącznik światów:


Atlas to prawdziwa nazwa łamania światów.

Jeśli jeździsz na Chocobo, Dowiesz się, że jesteś blisko właściwego obszaru, gdy Clive automatycznie zsiaduje na moście prowadzącym do bardzo małej opuszczonej części mieszkalnej z nabytkami i kilkoma zwykłymi wrogami.


Kiedy zobaczysz na wróble, będziesz wiedział, że jesteś w pobliżu Breaker of Worlds.

Przed przejściem na Breaker of Worlds zdecydowanie zalecamy oszczędzanie tuż przed rozpoczęciem walki, abyś mógł go ponownie załadować z tej pozycji, zamiast umrzeć, zamiast odrastać w szybkim punkcie podróży.

Mamy więcej wskazówek, jak podejmować Breaker of Worlds.

Wskazówki, jak pokonać Atlasa Breaker of Worlds w Final Fantasy 16

Breaker of Worlds, alias Atlas, jest notorycznym Markiem rangi na poziomie 45 s, który może zabić Clive’a z jednym hitem i prawie go zabić za każdym razem. W randze S jest to jedno z najtrudniejszych polowań w grze, ale staranne planowanie może pomóc w walce nieco łatwiejszej.

Oto trochę Wskazówki, jak pokonać Atlasa Breaker of Worlds w Final Fantasy 16:

 • Poziom Clive do przynajmniej połowy lat 30., ale bycie bliżej poziomu 40 jest lepsze – Akcesorium „On Fortune and the Heavens” może pomóc ci szybciejować, ponieważ zwiększa exp zarobioną o 15%.
 • Możesz wyposażyć pewne umiejętności na inne eikony – Wyposowaliśmy rosnące płomienie jako zdolność tytana, ponieważ podobało nam się to bardziej niż inne dostępne moce tytana, i uwolniło to miejsce na rzeczywistych zdolności IFrit / Phoenix. Być może będziesz musiał opanować zdolność do tego, aby stać się dostępna, więc jest to szczęście…
 • Responowanie jest bezpłatne – Możesz zwrócić dowolny z swoich punktów umiejętności za darmo i umieścić te punkty w opanowaniu kolejnej umiejętności, jeśli uważasz, że to pomoże ci to bardziej w walce z Atlasem.

 • Wyposaż pierścień Berserker – Musisz dużo unikać podczas walki Atlasu, jeśli chcesz pozostać przy życiu, a wyposażenie pierścienia Berserker wykorzystuje to, ponieważ daje Clive małe okno zwiększonego obrażeń po wykonaniu precyzyjnego Dodge.
 • Użyj Will-O’-the-Wykes – Ta zdolność ogniowa tworzy tarczę dla Clive’a, jednocześnie szkodząc wrogom i jest niezwykle przydatna jako ochrona przed gigantyczną wiązką laserową Atlas po upadku do połowy zdrowia.
 • Pozostań blisko Atlasu w drugiej połowie bitwy – Może to wydawać się niebezpieczne, ale atakowanie z dystansu jest o wiele bardziej niebezpieczne, gdy Atlas spadł do połowy zdrowia, ponieważ może natychmiast zabić Clive za pomocą lasera dalekiego zasięgu, „Sabre Dance”. Dlatego najlepiej pozostać na wystarczającym odległości, w której możesz rzucić się na swój ogień do Atlasu, gdy zobaczysz, że przygotowuje się do ataku laserowego.

 • Spróbuj walki z lotu ptaka – Nadal możesz unikać walki w powietrzu, i o wiele łatwiej jest uniknąć wiązki laserowej Atlasu i szerokich huśtawek, a. Posiadanie Garuda jako aktywnych mocy Eikon może w tym pomóc, ponieważ prasowanie koła szybko wystrzeli Clive w powietrze.
 • Użyj przerwy w limicie, gdy Atlas wciąż walczy – Zwykle czekamy, aż wróg zostanie powalony, zanim uwolni przerwę Clive’a, ale ponieważ Clive jest tak szybki z jego strajkami podczas przerwy, to idealny czas na parowanie ataków w zwarciu Atlasu. Upewnij się tylko, że masz oko na swoje zdrowie, ponieważ nadal możesz przegapić parry i wybrać niebezpieczne obrażenia.

Nagrody za pokonanie Atlasu Breaker of Worlds to:

 • X1 Fallen Iron
 • x1 Orichalcum
 • 15 000 Exp
 • 120 punktów umiejętności
 • 50 Renown
 • 20 000 Gil

Powodzenia w odległości łamania światów w Final Fantasy 16!

How do you rate Final Fantasy 16 The Breaker of Worlds Lokalizacja ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *