Final Fantasy 7 remake broń lista i lokalizacje, a także wyjaśniono umiejętności i najlepsze zalecenia dotyczące broni

Startseite » Final Fantasy 7 remake broń lista i lokalizacje, a także wyjaśniono umiejętności i najlepsze zalecenia dotyczące broni
15. kwietnia 2024
14 minutes
36

By Jhonny Gamer

Final Fantasy 7 Remake’s Bronie to jedne z najważniejszych urządzeń, które należy polować.

Podczas gdy materia Daje ci zaklęcia i wezwanie Zapewnij potężne ataki, broń zapewnia nie tylko korzyści statystyk, ale także zapewniają unikalną umiejętność dla każdego znalezionego.

Można ich również na stałe nauczyć się przez tę postać, dzięki czemu znajdowanie każdej broni są jeszcze ważniejsze.

Ta strona zawiera listy Cała broń i ich umiejętności w remake’u Final Fantasy 7, i gdzie je znaleźć – plus nasze zalecenia dotyczące Najlepsza broń użyć dla każdego członka partii.

Na tej stronie:


12 największych zmian w Final Fantasy 7, które całkowicie kochaliśmy

Jak używać i zaktualizować broń w remake’u Final Fantasy 7

Gdy znajdziesz alternatywną broń do wyposażenia, możesz zamienić między nimi w zakładce Materia i Sprzęt w menu Pauza.

Możesz zobaczyć, co materia Gniazda, które mają i na jakim poziomie jest twoja broń, która odblokuje dalsze ulepsza linię poprzez przedłużone użycie w walce.Aby zaktualizować broń, użyj zakładki Upgrade Broń w menu Pauza.

Możesz wybrać określone aktualizacje z pierścieni, aby dostroić i skupić statystyki broni lub stuknąć trójkąt w menu sprzętu, aby automatycznie ulepszyć broń bez wejścia, wybieranie zrównoważonego lub obrony/obrony ostrości.

Jak ulepszyć i odblokować zdolności broni w remake’u Final Fantasy 7

Głównym powodem, dla którego gracze powinni szukać całej broni w remake’u Final Fantasy 7, jest odblokowanie umiejętności broni, stała korzyść, która pozostaje z postacią, nawet jeśli nie wyrównują towarzyszącej broni.

Oznacza to, że możesz znacznie rozwinąć swoje umiejętności, szlifując licznik biegłości w arsenale gry, dając dostęp do różnych interesujących i przydatnych umiejętności, które możesz dostosować do własnych Persona l buduj.Po zebraniu dowolnej broni przejdź do zakładki Materia i sprzęt w menu pauza, a zobaczysz, że zdolność broni pojawia się w prawym górnym rogu w postaci małego filmu, który wyświetla sposób Użyłby go znak LED z kontrolą.

Pojawia się to również przy zakupie w sklepie.Początkowo będzie on zamknięty w broni, ale możesz ją odblokować, aby był użyty na wszystkich broni, wielokrotnie używając umiejętności broni w bitwie. To odblokowuje bonus biegłości i pozwala użyć umiejętności, nawet jeśli nie masz odpowiedniej broni.

Możesz to łatwo zmierzyć w trakcie gry – po prostu wymieniasz swój sprzęt, gdy tylko otrzymasz nową broń, aby szybko odblokować zaklęcia i wrócić do preferowanej kompilacji.

Jest to szczególnie ważne dla postaci takich jak Aerith, które potrzebują szeregu zaklęć, aby były skuteczne w bitwie. Jeśli utkniesz w sekcji otwartego świata, takiej jak rynek ścian, zawsze możesz udać się do Koloseum Corneo w rozdziale 9, aby zmieścić się w powtarzalnych bitwach.

Niektóre broń w poniższych stołach znajdują się po punkcie braku powrotu, ale wiedz, że nadal możesz wyleczyć zdolności broni przymocowane w grze po grze, gdzie można użyć wyboru rozdział50.

Final Fantasy 7 Remake – Lista broni w chmurze, w tym lokalizacje i umiejętności

Oto lista wszystkich lokalizacji broni w chmurze i ich odpowiednich umiejętności:

Lokalizacja Udostępniania Broń Cloud
Buster miecz Skupiony ciąg – chmura rzuca się w kierunku jednego celu z mieczem, uderzając wiele razy i zadając znaczne obrażenia z prześladowania.To jest broń początkowa Cloud.
Żelazne ostrze Triple Slash – Chmura atakuje trzech wrogów szybko z rozszczepiającym cięciem, a obrażenia poprawiają się z każdym późniejszym ciosem.Po wykonaniu progresji naturalnej otrzymasz łopatę żelaza.Twarda krawędź Koniec Infinity – naładowany atak długą preambułą, która powoduje niszczycielski strajk napowietrzny. Zadaje więcej obrażeń rozatrudnionym wrogom i odpływa 2 ATB.Możesz kupić Hardedge w sklepie z bronią ścian, który jest w drodze do rezydencji Dona Corneo w rozdziale 9.Nietoperz paznokci Zaburzenie – skupiony strajk dostarczany jak uderzenie nietoperza baseballowego Homerun dla wybranych wrogów Torso. Powala wrogów i przełącza tryby po zakończeniu.Nietoperz na paznokci jest nagrodą za ukończenie pobocznego Queste „Kids on Patrol” w rozdziale 8. Ściśnij zaułek w dolnym sektorze 5 slumsów, aby znaleźć misję.Mythril Sabre Blade Burst – naładowany atak, który widzi chmurę, a następnie skacze do strzelania energii Mako, która faluje się po podłodze w kierunku wielu wrogów.Możesz kupić Mythril Sabre podczas rozdziału 14 w sklepie z bronią Wall Market.Twin Stinger Kontrejta – chmura z powrotem i przygotuje przed uwolnieniem niszczycielskiego kontrataku na wroga, zadając ogromne obrażenia.Możesz złapać podwójne żądło w rozdziale 17 na trzecim poziomie bębna. Jest w fioletowej klatce piersiowej po lewej stronie zestawu schodów.Nasza najlepsza broń w chmurze w remake’u Final Fantasy 7

Cloud zaczyna od miecza Buster, który po uaktualnieniu będzie dobrze służyć przez całą grę przez całą grę. Prawdopodobnie jego najlepsza broń poza tym Twarda krawędź, który zadaje największe obrażenia atakujące, poświęcając w tym procesie jakąś magiczną moc.

Statystyki Hardedge: 57 Attack, 19 Magic
Lokalizacja Hardedge: Możesz znaleźć Hardedge w sklepie broni na rynku ścian podczas rozdziału 9. Kup i wyposaż go w celu zwiększenia wydajności obrażeń.

Specjalną umiejętnością miecza jest koniec Infinity, czyli jedyna zdolność chmury, która wymaga 2 ATB. Zadaje ogromne obrażenia i zwiększa zataczanie się, dostarczając akrobatyczne strajk napowietrzny.

Istnieją miecze, takie jak podwójny żądło, które pojawiają się później w grze, ale gdy w pełni zaktualizuje się, Hardedge wciąż wygrywa dla większości obrażeń fizycznych, w czym chmura specjalizuje się, biorąc pod uwagę, wiesz, wiesz… Cała gigantyczna rzecz!

Final Fantasy 7 Remake – lista broni Barret, w tym lokalizacje i umiejętności

Oto lista wszystkich lokalizacji broni Barret i ich zdolności:

BARR BORESWEAPON UMOWNOŚĆ Lokalizacja
Gatling Gun Skupione strzały – Barret oskarża, a następnie wysadza wroga jednym strzałem, który zadaje niesamowite uszkodzenie przechylania jednego celu.To jest broń początkowa Barreta.
Lekki karabin maszynowy LifeSaver – Po użyciu Barret automatycznie wyciągnie obrażenia, które powinny zaszkodzić innym graczom na jego imprezie.Otrzymasz lekki karabin maszynowy jako nagrodę za ukończenie rozdziału 6, nie wymaga wcześniejszych kroków.Ekg Cannon Point Blank – pochłania wszystkie ATB i widzi Barret rzucając się w stronę wroga i sadzi na ich ciele, który później zadaje obrażenia AOE.Kiedy spotkasz burmistrza Domino w Shinra Tower w rozdziale 17, jego asystent Hart zaoferuje ci wskazówkę dla 10 000 gil. Weź go w ofercie otrzymania armaty.Big Bertha Maksymalna furia – Barret rozpyla niszczycielski strumień amunicji na wroga, automatycznie przełączając się na inny cel, jeśli spadną.Kup Big Bertha w rozdziale 13 od sprzedawcy broni w zrujnowanym placu zabaw po ewakuacji sektora 7.Stalowe szczypce Ładowanie Uppercut – ten z bliskiego zasięgu zaczepów Attacut, a następnie wystrzeliwuje jednego wroga w powietrze po naładowaniu.Możesz kupić stalowe szczypce od handlarza Moogle w rozdziale 14. Ściśnij ulicę w dolnym sektorze 5 slumsów, aby go znaleźć.Wrecking Ball Smackdown – Barret Wallaps przed nim podłogę, wysyłając wrogów latających i zadając ogromne obrażenia, gdy są używani przeciwko grupie.Wypełnij poboczny Quest „podziemny zagrożenie” w rozdziale 14, podany przez Wymera w zrujnowanym placu zabaw po e -akacji.Nasza rekomendacja Best Fantasy 7 Barret w Final Fantasy 7

Barrett zaczyna od Gatling Gun, ale szerokość broni dostępnej dla niego w trakcie gry jest imponująca. Barrett może używać broni w zwarciu, a także lekkich karabinów maszynowych, które strzelają krótszymi seriami.

Prawdopodobnie jego najlepsza broń jest Big Bertha, niszczycielska wieża z pęcherzową prędkością ataku.

Big Bertha Stats: 45 Attack, 30 Magic
Lokalizacja Big Bertha: Możesz to kupić w prowizorycznym sklepie z bronią na placu zabaw w sektorze 6 po ewakuacji sektora 7.

Najlepszą częścią Big Bertha jest przywiązany do niego specjalny atak, maksymalna furia. To wypuszcza trwałe salwa pocisków, które trwają tak długo, jak nosi go miernik ATB Barretta.

W połączeniu z materiałem żywiołowym zdolność ta jest niszczycielska i szybko zatacza bossów i innych potężnych wrogów.

Broń, taka jak kulka niszcząca, znajdują się później w grze i zadają więcej obrażeń, ale usuń możliwości dystansowe Barreta, zamieniając go w wojownika w zwarciu – coś, co często jest zbyt sytuacyjne, aby można było być prawdziwym, więc trzymaj się broni długoterminowej i broni iOdblokuj zdolności broni, takie jak stalowe szczypce i niszcząca piłka, aby mieć naprawdę wszechstronną kompilację.

Final Fantasy 7 Remake – Lista broni TIFA, w tym lokalizacje i umiejętności

Oto lista wszystkich lokalizacji broni TIFA i ich umiejętności:

Tifa Brońsweapon Umiegranie Lokalizacja
Skórzane rękawiczki Divekick – Tifa skacze w powietrze i wysadza jeden cel z nurkowaniem na pełnym stopie, zadając duże obrażenia.To jest broń początkowa Tifa.
Sonic Napastnicy Skupiony strajk – Tifa odejdzie od natychmiastowej akcji, uchylając się od szkód, po czym powróci z naładowanym strajkiem, który szybko zwiększa sztabek.Otwórz fioletową klatkę piersiową w rozdziale 7 po zestawie terminali z karty Keyc w drodze do Airbuster.Metalowe kłykcie Otrzymanie – doskonały sposób na wywieranie presji na wrogów, użyj tego ataku Lunge w połączeniu z podstawowymi kombinacją, aby szybko zataczać wrogów.Pokonaj strażnika kraba w rozdziale 5 i zostaną dodane do twojego zapasów.Pierzaste rękawiczki Starshower – Tifa rzuca się między ciałem wrogów i przez wrogów, dostarczając strajki w każdym punkcie trafienia. Idealny do radzenia sobie z dużymi grupami i skupienia obrażeń, gdy wróg jest zatoczony.Płucne rękawiczki znajdują się w kanałach w rozdziale 10. Po opróżnieniu pierwszego basenu wodnego idź do niego, zanim przejdź do fioletowej skrzyni.Pazury mithril Chi pułapka – Tifa przywołuje kula, która z czasem zadaje obrażenia dla wrogów, które są złapane na szeroką orbitę. Świetne dla Kontrola ling i oszałamiające grupy.Otrzymasz pazury mithril po pokonaniu nieudanego eksperymentu w rozdziale 13.Fioletowy ból True Strike – Tifa kończy się przed dostarczeniem sianowca do wybranego celu, napełniając swój batonik z natychmiastowym skutkiem.W rozdziale 16 Tifa upada podczas wspinania się na serię świateł. Kiedy tak się dzieje, wspinaj się na samochód przed tobą i skieruj się na zachód, używając małp, aby dostać się do tej fioletowej skrzyni.Nasza najlepsza broń Tifa w remake’u Final Fantasy 7

Tifa jest wojownikiem trupy i nie potrzebuje żadnej broni, aby usunąć wrogów. Zamiast tego używa rękawiczek i kostek do wykonywania pracy. Tifa zaczyna się od skórzanych rękawiczek, które są wprawdzie mocne, ale jest dużo miejsca na ulepszenie.

Prawdopodobnie najlepsza broń Tifa jest Fioletowy ból, Para fioletowych rękawiczek, które zbierasz w rozdziale 16, gdy infiltrujesz kwatera główna Shinra. Te rękawiczki zadają bardzo imponujące obrażenia i są świetne dla szybko oszałamiających wrogów.

Purple Pain Stats: 51 Atak, 41 Magic
Lokalizacja bólu fioletowego: wiesz o tym, kiedy zdarzy się to w rozdziale 16, ale kiedy jesteś w środku Control Tifa, upadniesz na podłogę po sekcji platformowej. Kiedy tak się dzieje, wspinaj się na samochody pokazowe przed tobą i użyj napowietrznych barów, aby dotrzeć do klatki piersiowej po lewej stronie.

Szukam więcej pomocy z remakerem Final Fantasy VII? Dowiedz się, jak zdobyć najlepszą materia, które można wyrównać za pomocą łatwych źródeł AP. Są też wezwania Aby odblokować, z których większość otrzymujesz od ukończenia raportów bitew Intel. Po zakończeniu gry warto odblokować pozostałe sukienki Final Fantasy 7 Wybierając prawidłowe opcje podczas wyborów dotyczących kursu Masażu Johnny’ego, Heads lub Tails, i znalezienie jakichkolwiek lokalizacji broni lub dyski muzyczne Zostawiłeś za sobą. A jeśli właśnie zacząłeś, dowiedz się, co zrobić podczas wyboru czasu i zagubieni przyjaciele poszukiwanie.

Final Fantasy 7 Remake – Lista broni aerith, w tym lokalizacje i umiejętności

Oto lista wszystkich lokalizacji broni aerith i ich zdolności:

Aerith Broń Udostępnianie
Strażnik Arcane Ward – Aerith przywołuje okręg poniżej jej stóp lub innego członka partii, który powoduje zaklęcia użyte w jego granicach, aby dwukrotnie rzucić.To jest broń początkowa Aerith.
Srebrny personel Sorkerous Storm – Aerith cofnie się i uwalnia niszczycielski atak AOE wokół swojej osoby, zadając ogromne obrażenia magiczne dla osób pobliskich.W rozdziale 9 można kupić ten personel z Moogle Emporium w slumsach Sector 5 dla dwóch medali Moogle.Arcane Berpter Ulotna znajoma – Aerith przywołuje wróżkę motyla, która rozpoczyna dodatkowe ataki na wrogów wokół niej, gdy użyte są zaklęcia i inne umiejętności.W zależności od wyborów dokonanych w rozdziale 9 albo będziesz mieć kontratak ścinania lub zadanie po stronie ciała dynamitowego. Wypełnij albo, aby otrzymać tę broń.Wzmocniony personel ATB Ward – Aerith przywołuje oddział pod nią lub stóp członka partii, który pozwala tym, którzy rzucają zaklęcia w jego granicach odzyskać odcinek ATB używanego podczas rzucania.W laboratorium Hojo, jak tylko rozpocznie się rozdział 17, otwórz fioletową skrzynię w pokoju początkowym.Mythril Rod Ray of Sąd – Aerith oskarża jej pręt, a następnie zapewnia hiper belka czystego uszkodzenia w kierunku wroga, zajmując się wielkim prześladowcą i magicznymi obrażeniami.Na cmentarzu pociągu w rozdziale 11 zignoruj cel, aby wspiąć się na drabinę i zbadać, co pozostałości z przedziału pociągu, aby znaleźć fioletową skrzynię z tą bronią w środku.Personel z ostrzami Lustrous Shield – Aerith przywołuje wokół niej magiczną tarczę, która zużywa pociski i odpycha ataki wroga. Fantastyczne dla ocalałych spotkań z szefami.Użyj kradzieży Materii przeciwko Energom, bitwie z bossem rydwanów na końcu rozdziału 11.Nasza rekomendacja najlepszej broni w Aerith w remake’u Final Fantasy 7

Aerith jest rzucającym się w grupę, ale może również zadawać mnóstwo obrażeń za pomocą swoich podstawowych ataków, jeśli odpowiednio je łączysz.

Zaczyna od The Guard Stick, który jest dość bezużyteczny poza doskonałą zdolnością do oddziału tajemnego.

Najlepsza broń Aerith to Mythril Rod, który ma wielką materia Pojemność i oferuje graczom zdolność do osądu, laser śmierci, który odprowadza wszystkie twoje ATB, utrzymując ogromne obrażenia dla ukierunkowanego wroga.

Mythril Rod Stats: 24 Atak, 92 Magic
Mythril Rod Lokalizacja: Po uruchomieniu rozdziału 11 i wejścia na cmentarz pociągu, powinieneś zobaczyć skrzynię dostępną przez przedział pociągu w początkowym przełączniku, który jest odmieniony w fiolet. To pudełko zawiera pręt Mythril. Poza tym rozdziałem możesz go kupić w dowolnym sklepie z bronią.

Inne broń, takie jak The The Bladed Staff, pojawiają się później w grze, ale nadal nie mogą pasować do niewiarygodnych magicznych uszkodzeń pręta Mythril, gdy jest w pełni ulepszona.

Biorąc pod uwagę, że magia jest główną statystyką Aerith, jest to najlepszy wybór, jeśli chcesz szybko pozbyć się wrogów z potężną sprawnością na zaklęcie.

How do you rate Final Fantasy 7 remake broń lista i lokalizacje, a także wyjaśniono umiejętności i najlepsze zalecenia dotyczące broni ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *