Finały Ups Antecheat Miale po popularnym uruchomieniu

Startseite » Finały Ups Antecheat Miale po popularnym uruchomieniu
15. kwietnia 2024
2 minutes
35

By Jhonny Gamer

Aktualizacja 20/12/23: Embark Studios wydało Patch 1.4.0 dla finałów, które rozwiązują wcześniej zgłoszone problemy z miarami przeciw szwu.

Patch rozpoczął się dzisiaj, a Embark twierdzi, że wprowadziła „poważne zmiany w naszym wykryciu anty-szat, aby zapewnić mniej meczów z graczami, którzy nie grają w Fair”. Łata obejmuje również zmiany równowagi i ulepszenia jakości życia, a także świąteczną wersję mapy Monako.

Możesz przeczytać pełne notatki łatki Para.

Oryginalna historia 19/12/23: Deweloper Embark Studios zwiększa środki przeciw szwu w grze w finale po rosnących doniesieniach o oszustach od swoich graczy.

Zastrzeczony dla wielu graczy podczas nagród gry na początku miesiąca i okazały się popularne. Niestety popularność przyniosła dużą liczbę oszustów omawianych na temat gry Subreddit i oficjalny serwer niezgody.

Kierownik społeczności Dusty Gustaffson udostępnił aktualizację z graczami Niezgoda Wczoraj ujawnienie, że Embark „miał problem techniczny, który uniemożliwił nam efektywne zakazanie oszustów”, ale teraz jest w trakcie „ponownego wyposażania” miar przeciwgatowych, ponieważ implementuje rozwiązanie błędu błędu.


Finały otwierają przyczepę beta

„[Łatwa antycheat] nie jest naszą jedyną miarą przeciwgat”-wyjaśnił Gustaffson w kolejnym przesłaniu. Opisali problem techniczny jako taki, który „spowodował mnóstwo bólów głowy” w celu wyruszania.

Gustaffson wcześniej poprosił graczy o zgłoszenie oszustów, czy spotykali się z dowolnym aspektem, „pracował nad wzmocnieniem naszego wykrywania” i od tego czasu stwierdził, że zespół pracuje „non-stop”, aby zająć się oszustami i rosnącymi frustracjami z bazy gracza.

Bertie była w stanie wyświetlić podgląd finałów Zanim zrzucił cień, a on opisał to jako „granicę nieodpartą” i być może podwójnie, więc jeśli połączysz siły z przyjaciółmi Chasae zwycięstwo.

How do you rate Finały Ups Antecheat Miale po popularnym uruchomieniu ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *