Fortnite Alien Artefacts Tydzień 10: Jak zdobyć obce artefakty i na co wydać obce artefakty Fortnite

Startseite » Fortnite Alien Artefacts Tydzień 10: Jak zdobyć obce artefakty i na co wydać obce artefakty Fortnite
17. kwietnia 2024
13 minutes
33

By Jhonny Gamer

Kosmici są przyjęci Fortnite, a wraz z nimi pojawiają się nowe artefakty o obcego zasobów – oto jak zarobić i na co wydać.

Obce artefakty są nową walutą zasobów w Fortnite Sezon 7, który można uzyskać w meczach.

Podczas każdego meczu w sezonie 7 będziesz mógł zdobyć obce artefakty w niektórych lokalizacjach na wyspie lub w kosmicznych skrzyniach. Gdy masz wystarczająco dużo, będziesz mógł wydać je na nową konfigurowalną obcą postać o nazwie Kymera.

Warto pamiętać, że podczas gdy na początku sezonu Artefakty obce stały się dostępne we wtorki, pojawiają się teraz w czwartki wraz z epickimi zadaniami.

Ta strona wyjaśni Jak zarabiać i wydawać obce artefakty W Fortnite Rozdział 2 sezon 7.

Na tej stronie:

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .


Zwiastun historii dla Fortnite Rozdział 2 – Sezon 7

Jak zdobyć obce artefakty

Istnieją dwa podstawowe sposoby uzyskania obcych artefaktów w Fortnite:

  • Wewnątrz kosmicznych skrzyń, które są nowymi pływającymi przedmiotami zawierającymi klatkę piersiową w środku
  • Ustaw lokalizacje na mapie


Jeśli zobaczysz pływający obiekt w kształcie romb podczas wypraw, upewnij się, że szybko się zatrzymaj, ponieważ jest to znak kosmicznej skrzyni. Aby go otworzyć, będziesz musiał użyć Pickaxe, aby uderzyć wszystkie punkty trafienia. Kontynuuj to, a po pewnym czasie pęknie, grając animację przed otwarciem klatki piersiowej.

Obce artefakty, podobnie jak złote batony, nie jest gwarantowana kropla, ale zawsze warto mieć oko na kosmiczne skrzynie na wszelki wypadek.


Kosmiczne skrzynie nie można wykonać w solo – zamiast tego ty i przynajmniej jeden dodatkowy drużyna będzie musiała się zmieniać i alternatywne ataki, ale nie potrwa to zbyt długo.

Do kosmicznych skrzyń, Warto zauważyć, że obowiązują pewne warunki. W dyskusji zapoczątkowanej przez Podejrzany na Reddit, Wygląda na to, że może istnieć cotygodniowy limit 15 fragmentów obcych.

Ponadto fioletowe obce artefakty, które można znaleźć w 4 artefakty – ale wydaje się, że istnieje złoty wariant, który zamiast tego zapewnia 7 artefaktów, które mogą pojawić się dalej w sezonie (dzięki sezonowi (dzięki temu @ifiremonkey na Twitterze dla danych danych!).

Oprócz kosmicznych skrzyń, istnieją kosmiczne lokalizacje artefaktów, które odradzają się na otwartej przestrzeni – i są gwarantowane sposobów na zdobycie czasu każdego tygodnia.

Alien Artefact Tydzień 1 Lokalizacje w Fortnite

Jeśli chodzi o lokalizacje, można znaleźć artefakty na mapie w Battle Royale. W pierwszym tygodniu miejsca są następujące:Wieża helikopterska na zachód od Catty Corner, tuż pod klatką piersiową u góry.

Znaleziono w zniszczonym logjamie na południowy zachód od płaczącego lasu, Znajdziesz artefakty w stodole na południowym końcu (jeśli patrzysz na mapę, jest to struktura w lewym dolnym rogu).

Jest jeden na środku Dogrywka, Znajduje się na środku mapy (uważaj na wrogów, gdy idziesz!).

w schody wieży iglicy Położony na północny wschód od Believever Beach.

Frontyard of the Farma położona na północ od banalnego kompleksu.

Warto pamiętać, że za każdym razem, gdy odbierasz fragmenty obcych, otrzymasz w sumie cztery fragmenty na partię.

Alien Artefact Tydzień 2 Lokalizacje w Fortnite

Początek nowego tygodnia przynosi nowe lokalizacje artefaktów obcych i można je znaleźć w poniższych miejscach:Usytuowany na południowy zachód od Lazy Lake Na poziomie gruntu, pod zewnętrznym dachem domu znalezionym na lewej wyspie.

Obok Mniejszy basen na północny wschód od sprzedaży detalicznej, z boku anteny.

Jest kolejny fragment pod mostem na południe od banalnego kompleksu, Położony przy północnym wejściu.

Można znaleźć na północny wschód od Pleasant Park Tuż za domem na szczycie klifów, który wychodzi na nazwaną lokalizację.

Ostatni znajduje się na wielkim satelicie znalezionym pomiędzy Coral Castle a Believer Beach.

Lokalizacje Alien Artefact Tydzień 3 w Fortnite

Nowy tydzień oznacza zupełnie nowy artefakt obcych do polowania. Tym razem są ich cztery zamiast pięciu i możesz je znaleźć w poniższych miejscach:Zlokalizowany na Zamek koralowy, Na drugim piętrze największego zamku w środku. Możesz użyć swojego Pickaxe z jedną z kolumn w środku i szybko zbudować schody, aby.

W Craggie klify, Poszukaj jednego ze sklepów blisko wschodu – jest umieszczony dokładnie poniżej „s” w „klifach”, jeśli patrzysz na mapę. W magazynie z dwiema łodziami zwisającymi z sufitu zobaczysz fragment na jednym z nich.

Jest kolejny fragment Boney Burbs, znaleziony na drugim piętrze pierwszego domu, który widzisz po lewej stronie, jeśli wejdziesz z zachodniej drogi. Jeśli patrzysz na mapę, jest tuż pod „bo” „Boney”.

Ostatni znajduje się na Slurpy Bagn. W tym celu, jeśli wchodzisz z północnej drogi, wejdź do pierwszego dużego budynku na wschodzie – jedno z wejść ma dwa drzwi garażowe, z których jedno jest lekko otwarte, a także niektóre beczki na zewnątrz na zewnątrz. Po wejściu, wspinaj się po schodach, a zobaczysz fragment unoszący się w przeciwnym rogu pokoju. Złam wszystko w pobliżu, aby zrobić drabinę i złapać ją.

Alien Artefact Tydzień 4 Lokalizacje w Fortnite

Nowy tydzień, nowa partia obcych artefaktów. Wróciliśmy do pięciu po zmianie w zeszłym tygodniu i możesz je znaleźć na poniższych miejscach:Zlokalizowany na Parowe stosy, Oprócz kilku rur obok budynku, które jest w środku – jest sygnalizowany z liczbą „4”, a rury mają obok siebie masywne światło. Jeśli zobaczysz ciężarówkę odrodzenia, to jest po prostu dalej ulicą.

Tuż za Brudne doki, Znajduje się po północno -wschodniej stronie, znajdziesz kolejną artefakty czekające na odebranie. Jeśli jesteś zagubiony, po prostu udaj się w kierunku lokalizacji z brzegu, a w mgnieniu oka zauważysz.

Jest kolejny fragment Holly Hedges, znalezione obok domu, który jest tuż w centrum. Backgarden jest wypełniony roślinami i innymi materiałami, a artefakt jest poniżej jednej z półek w pobliżu domu.

Na Płaczące las Teraz. Po wschodniej stronie lokalizacji znajdują się dwa domy, a jeśli spojrzysz na mapę, będziesz chciał wejść do domu po prawej stronie, skierowanej po przeciwnej stronie bazy IO East. Artefakt jest blisko dachu, gdy idziesz na górę.

Ostatni znajduje się na Lazy Row. Wiemy, że jest to dość zapakowana lokalizacja, ale na szczęście miejsce jest dalekie od akcji. Udaj się do sekcji północnej i wejdź do chaty po lewej stronie, aby znaleźć artefakt.

Alien Artefact Tydzień 5 Lokalizacje w Fortnite

Nowa partia obcych artefaktów właśnie spadła i można je znaleźć na poniższych miejscach:Pierwszy znajduje się na Wierzący plaża, ukryty na dachu domu. Jeśli spojrzysz na mapę, zauważysz dwa duże domy po południowej stronie obszaru – artefakt znajduje się wewnątrz zachodniego dachu (obok graffiti rakietowej). Użyj Pickaxe, aby go otworzyć.

W Pleasant Park, Udaj się do kabiny na środku obszaru. Jeśli spojrzysz w górę, zobaczysz drugi artefakt blisko sufitu. Zbuduj schody i chwyć je.

Jest inny fragment na północny wschód od Craggie klify, znalezione obok samotnego drzewa z widokiem na ocean. Jest na północnym krańcu nienazwanego obszaru w otoczeniu brzegu, tuż obok ogniska.

Na Misty Meadows Teraz. Biorąc most jako odniesienie, patrząc na mapę, idź na lewą stronę obszaru i na najwyższą wieżę, która znajduje się na poboczu drogi, na której znajduje się płatnik. Artefakt znajduje się wewnątrz szczytu wieży, więc uderz ją swoją walką.

Ostatni znajduje się na Rząd detaliczny. Udaj się do telefonicznego na południowo -wschodniej stronie okolicy, a natkniesz się na piąty artefakt obcych za nim, w pobliżu parku dziecięcego.

Alien Artefact Tydzień 6 Lokalizacje w Fortnite

Zupełnie nowa partia obcych artefaktów jest już dostępna i można je znaleźć w poniższych miejscach:Pierwszy znajduje się na Latarnia Lockie, Wewnątrz szopy, która jest tuż obok domu.

W Canny Complex, W suficie mała szopa obok pól kukurydzy znajduje się artefakt.

Jest inny fragment znaleziony w miejscu zarażonym obcym, na wschód od Farma Hayseeda i pomiędzy parnymi stosami i brudnymi dokami, blisko mostu.

Na Ruiny Orelii Teraz. To jest mała wyspa znaleziona na południowy wschód od Slurpy Swamp. Jeśli patrzysz na mapę, znajduje się ona pod południowym wybrzeżu. Można znaleźć artefakt na poziomie gruntu ruin.

Ostatni znajduje się na Góra detaliczna. W szczególności można go znaleźć w placówce, która ma schody i antenę na dachu.

Alien Artefact Tydzień 7 Lokalizacje w Fortnite

Zupełnie nowy tydzień, zupełnie nowa partia obcych artefaktów do zebrania, i można je znaleźć w poniższych miejscach:Pierwszy znajduje się na Radio FN, który jest bazą IO na południowy wschód od skrobnych klifów. Jest w głównym budynku na poziomie gruntu obok komputerów.

Na południe od Catty Corner znajduje się artefakt w Camp Cod. Wejdź do zniszczonego magazynu, a zobaczysz, jak unosi się na drugim piętrze, zaraz po ludzkich celach.

Nieco na północny zachód od Pleasant Park znajdziesz trzeci artefakt. To jest tuż przed Stealthy Twierdza – Udaj się do południowego wejścia, a następnie wejdź do lewej wieży. Artefakt jest tuż obok drzwi.

Na Wspaniały wąwóz Teraz. To jest most na południowy wschód od następstw i wschód od płaczącego lasu. Na jednej z jego zewnętrznych zobaczysz łodzie zwisające z sufitu – cóż, artefakt jest pod nimi. Możesz albo skoczyć, aby złapać go w powietrzu, albo po prostu zbudować dwie ściany i podłogę pod mostem.

Ostatni znajduje się na DMAMPY DIL. Znajdujący się na południowy zachód od Slurpy Swamp, ten artefakt znajduje się w głównym budynku. Przejdź na drugie piętro i poszukaj łazienki – złam pierwszą łazienkę po prawej stronie, aby.

Alien Artefact Tydzień 8 Lokalizacje w Fortnite

To nowy tydzień, więc wiesz, co to znaczy: czeka zupełnie nowa partia obcych artefaktów i możesz je znaleźć w poniższych miejscach:Pierwszy znajduje się na południowy zachód od Boney Burbs, unoszące się w centrum obszaru zarażonego obcych.

Drugi można znaleźć poniżej Camp Cod Bridge, który znajduje się na południowy wschód od Misty Meadows.

Na inną stronę zarażoną kosmitów. Tym razem będziesz musiał udać się na południowy wschód od Blue Steel Bridge. Artefakt unosi się pod masywną skałą.

Kolejny fragment można znaleźć w środku Hydro 16, Pamiętaj więc, aby wziąć trochę materiałów na schody.

Ostatni znajduje się na Danie do doków, pod podkładką do lądowania helikoptera w północno -zachodnim rogu.

Alien Artefact Tydzień 9 Lokalizacje w Fortnite

Nowy tydzień, nowe obce artefakty do zebrania Fortnite mapa. Możesz je znaleźć w poniższych miejscach:Pierwszy jest pływający w powietrzu na środku Wyzywające danie, która jest bazą IO na wschód od płaczącego lasu.

Mówiąc o tym, wokół jest artefakt Płaczące las sam też. Można to znaleźć na południe od samotnego domu w północno -zachodnim rogu i lekko na północ od wieży iglicy, wewnątrz małego domu.

Jest jeszcze jeden Gas n 'Grub, Stacja benzynowa znaleziona na południe od banalnego kompleksu. Zamiast samej stacji wejdź jednak do restauracji obok niej, aby znaleźć artefakt.

Możesz znaleźć kolejny fragment Stack Shack, który jest samotnym trzonem znalezionym na zewnątrz mapy, na północny zachód od Holly Hatchery. Na mapie znajduje się pięć miejsc w kształcie skały – ten, którego chcesz.

Ostatni znajduje się na Niezwykła szafka, które można znaleźć na wyspie na północny zachód od Craggy Cliffs. Tam udaj się do południowo -wschodniego narożnika, aby znaleźć chatę – artefakt jest pod nim tuż.

Alien Artefact Tydzień 10 lokalizacji w Fortnite

Przyjazna jest nowa partia obcych artefaktów. Możesz je znaleźć w poniższych miejscach:Pierwszy ukrywa się w jasnoniebieskim pojemniku w Danie przeznaczone, która jest bazą IO na południowy wschód od Misty Meadows. To tuż obok głównego wejścia.

Nie opuszczaj jeszcze obszaru, a zamiast tego idź aż do góry Stacja pogodowa. Za domem kryje się artefakt za panelem.

Jest jeszcze jeden na południowy wschód od Płaczące las, tuż z boku drogi (pomiędzy trzema drzewami). Jeśli chodzi o dodatkowe odniesienie, znajduje się po przeciwnej stronie dużego głazu w południowo -wschodnim rogu wymienionego miejsca.

Pamiętać Podejrzane miasteczko, Obszar na zachód od Slurpy Swamp? Możesz znaleźć artefakt w pobliżu poziomu wody, jeśli zejdziesz po schodach środkowej konstrukcji (środkowy wyrównany na wschód, patrząc na mapę).

Ostatni znajduje się na Sharky Shell, która jest wyspą na północ od Coral Castle. Artefakt jest na poziomie gruntu – po prostu poszukaj złamanej windy, aby ją znaleźć.

Do przyszłego tygodnia!

Na co możesz wydać obce artefakty Fortnite?

Nowe zasoby można wydać na dostosowanie Kymery, nowej ekskluzywnej obcego przepustki, która jest wyposażona w tablicę lub części zakupowe.

Wszystkie te opcje kosmetyczne można uzyskać wyłącznie za pomocą obcych artefaktów, a koszt wynosi od 2 do około 17 dla najdroższych. Możesz zmienić zarówno górę, jak i na dole głowy, oczy, oczy, kolor skóry i tak dalej.Jak oczekiwano. Ale stanowi świetną okazję, aby przywrócić swoje wewnętrzne sims-fan i dostosować strój do swoich upodobań.

How do you rate Fortnite Alien Artefacts Tydzień 10: Jak zdobyć obce artefakty i na co wydać obce artefakty Fortnite ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *