Fortnite: Clark Kent, opancerzone lokalizacje Batman i Beast Boy

Startseite » Fortnite: Clark Kent, opancerzone lokalizacje Batman i Beast Boy
26. kwietnia 2024
3 minutes
34

By Jhonny Gamer

FortniteClark Kent, pancerny Batman i Beast Boy to trzy znaki Wprowadzone w sezonie 7 w ramach Superman Quest.

W ramach odblokowania skóry Supermana musisz wykonać zadania przyznane ci z każdej z tych postaci, które są rozsiane wokół mapy.

Po zakończeniu wystarczającej liczby zadań z trio skóra jest wtedy twoja – więc nauka, gdzie wyśledzić każdy z nich, warto wiedzieć.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .


Fortnite Rozdział 2 – Zwiastun sezonu 7 Battle Pass

Gdzie znaleźć Clarka Kenta, pancernego Batmana i Beast Boy Fortnite

W następujących lokalizacjach można znaleźć Clarka Kent, pancernego Batmana i Beast Boy:Pancerny Batman można znaleźć w południowo -wschodniej części Brudne doki, blisko oceanu i na południe od obszaru pojemnika, patrząc na mapę.

Beast Boy znajduje się w Płaczące las. Zazwyczaj patroluje drewniany most, który znajduje się w środku, i można go zauważyć albo w jednym z domów lub spacerując po samym moście.

Wreszcie, Superman można zobaczyć w Sad, który jest farmą powyżej banalnego kompleksu, patrząc na mapę. Zawsze jest w domu położonym na północ.

Nawet jeśli wolisz rozmawiać z jedną postacią, warto porozmawiać ze wszystkimi trzema, aby rozwinąć swoją kolekcję postaci na sezon.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Gdzie indziej znaleźć Clarka Kenta, pancernego Batmana i Beast Boy Fortnite

Podczas premiery wszyscy trzej superbohaterowie związani z Superman Quest – Clark Kent, pancerny Batman i Beast Boy – nie pojawili się na mapie.

Chociaż pojawiają się teraz, jeśli znikną ponownie – lub jeśli chcesz inną metodę ich znalezienia – istnieje obejście. Jeśli odwiedziłeś telefon telefoniczny wokół wyspy była szansa, że będzie to jedna z trzech postaci. Jeśli tak, liczy się to jako jedno z pięciu zadań potrzebnych do skóry Supermana.Przetestowaliśmy to i byliśmy w stanie uzyskać – i kompletne – zadania od opancerzonego Batmana, w tym takie, które polegały na zlokalizowaniu spodka. Aby wyjaśnić, szanse na to Clark Kent, pancerny Batman lub Beast Boy nie jest gwarantowany – ale trzy razy odwiedziliśmy ten sam telefonicznie, i z nich rozmawialiśmy z opancerzonym Batmanem dwa razy.

Na przykład dał nam misję „Fly a Spacer”, którą mogliśmy następnie ukończyć, przechodząc w kierunku naszego Superman Skin Challenge.Warto pamiętać, że ta metoda nadal działa i może się przydać na wypadek, gdybyś natknął się na wielu innych graczy próbujących ukończyć zadanie i zabić Ciebie, albo NPC. Istnieją jednak niezawodne i ustalone lokalizacje wszystkich trzech.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Fortnite Sezon 7, a następnie sprawdź nasze strony na obcych artefaktach, Kosmiczne skrzynie i legendarne zadania.

How do you rate Fortnite: Clark Kent, opancerzone lokalizacje Batman i Beast Boy ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *