Fortnite Creative 2.0 najlepszych kodów mapy wyspy

Startseite » Fortnite Creative 2.0 najlepszych kodów mapy wyspy
17. kwietnia 2024
4 minutes
37

By Jhonny Gamer

Fortnite Creative 2.0 wreszcie tutaj, umożliwiając graczom dostęp do nierealnego edytora dla Fortnite (UEFN) i doświadczenia wykonane za pomocą nowych narzędzi.

Istnieje wiele nowych kreatywnych doświadczeń, aby wypróbować teraz Creative 2.0 uruchomił się w Fortnite , w tym niektóre wspaniałe wykonane przez samą Eposę. Ponadto niektórzy programiści byli już zajęci odtwarzaniem niektórych kultowych Fortnite sezony z przeszłości.

Oto najlepsza kreatywna 2.0 Kody map wyspowych, które można sprawdzić w Fortnite , a także wyjaśniający, czego się teraz spodziewać, że nowe kreatywne narzędzia spadły w grze.

Na tej stronie:


KLOCKI LEGO Fortnite.

Co jest Fortnite Creative 2.0?

Fortnite Creative 2.0 jest rodzajem parasola, którego społeczność używa do pokrycia nowych narzędzi i zmian w kreatywnej części gry.


Unreal Editor dla Fortnite daje twórcom dostęp do zupełnie nowego pakietu narzędzi, zaczerpniętych od nierealnego redaktora. Pozwala to na znacznie głębsze doświadczenia, a w połączeniu z nowymi aktualizacjami kreatywnej gospodarki, dla tych, którzy chcą tworzyć własne tryby i gry.

Po stronie gracza, te doświadczenia, które zostały wykonane w Creative 2.0 będzie dostępne do odtwarzania za pośrednictwem karty Discover w grze.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Fortnite Najlepsza kreatywna 2.0 Kody mapy wyspy

Oto kody dla jednych z najlepszych Fortnite Creative 2.0 Map wyspy, które zbadaliśmy:

  • Leśny strażnik (Kod wyspy: 0348-4483-3263)
  • Przestrzeń w środku (Kod wyspy: 9836-7381-5978)
  • Opuszczony: dominacja (Kod wyspy: 8035-1519-2959)
  • Rekultyzacja (Kod wyspy: 1135-0371-8937)
  • Atlas OG Battle Royale (Kod wyspy: 2179-7822-3395)
  • Nowoczesna fortfare (Kod wyspy: 6650-9855-3010)

Strażnik lasuNajpierw mamy Strażnik lasu, nowe doświadczenie stworzone przez Epic. Ten jest absolutnie wspaniały i naprawdę pokazuje nowe możliwości dozwolone przez Unreal Editor dla Fortnite. Zbadasz gęsty las, walczący z przerażającymi wilkami, a nawet ogromnego smoka. To zdecydowanie dla tych, którzy chcą zobaczyć, co mogą zrobić nowe narzędzia Fortnite doświadczenia w zakresie wizualizacji.

Przestrzeń w środkuPrzestrzeń w środku to kolejne epickie doświadczenie. To po części pokój ewakuacyjny, po części upiorne science sci-fiction, która zadaje ci poruszanie się przez trippy przestrzenie i odblokowując drzwi, aby postępować. To krótkie doświadczenie, które pokazuje różnorodność krajobrazów, które można teraz stworzyć za pomocą Creative 2.0 narzędzi.

Opuszczony: dominacjaOpuszczony: dominacja wymaga klasycznego przechwytywania flagi i łączy ją z mapą, która bez wątpienia będzie trochę znana dla większości. Jest podobny do mapy rdzy Call of Duty, a nawet ma super ziarnisty i szorstki styl sztuki, który pomaga sprzedać go jako strzelanka trzeciej osoby.

Regeneracja


Kredyt obrazu: Teamalliance za pośrednictwem Epic Games.

Ponowne przemoc pochodzi od ciężko pracujących ludzi w Teamalliance. Jest to tryb stylu hardpoint 5v5, w którym gracze muszą przechwytywać i Kontrola witryny wiertnicze, podczas walki z przeciwnikami.

Atlas OG Battle Royale – Fortnite Rozdział 1 sezon 3 mapa


Kredyt obrazu: AtlasCreative za pośrednictwem Epic Games.

Następnie mamy Atlas OG Battle Royale autor: AtlasCreative, która oferuje mapę rozdziału 1 sezonu 3 Fortnite. To prawdziwy wybuch z przeszłości, a wszystko, od puli łupów po punkty orientacyjne i Pois, zostało odtworzone. Zdecydowanie można sprawdzić, czy chcesz się doświadczyć Fortnite był kiedyś lub jeśli grałeś od samego początku.

Modern Warfare 2 mapa rdzy (Modern Fortfare)


Twórca mist_jawafett zebrał świetną rekreację Modern Warfare 2 mapa rdzy. Nowoczesna fortfare Oferuje tryb hardpoint, wraz ze skórkami broni COD.

To wciąż wczesne dni Fortnite Creative 2.0, więc bądź na bieżąco z aktualizacjami tej strony, ponieważ gracze są wydawane nowe doświadczenia!

How do you rate Fortnite Creative 2.0 najlepszych kodów mapy wyspy ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *