Fortnite – Dotknij gigantycznego świecącego kostki, wejdź do szczeliny nad jeziorem łupów i przeszukaj lądowanie w lokalizacjach meteorów

Startseite » Fortnite – Dotknij gigantycznego świecącego kostki, wejdź do szczeliny nad jeziorem łupów i przeszukaj lądowanie w lokalizacjach meteorów
15. kwietnia 2024
3 minutes
41

By Jhonny Gamer

Dotknij gigantycznego świecącego kostki, wejdź do szczeliny nad jeziorem łupów i przeszukaj podnośnik w meteorze jest jednym z wielu wyzwań Fortnite.

Jest to część zestawu wyzwań „Meteoric Rise” – który obejmuje również odwiedzanie różnych stref szczelinowych do odwiedzenia w tym samym meczu – i jest wymagane do odblokowania skóry naukowców.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Poniżej znajduje się, gdzie znaleźć trzy wymagane lokalizacje:

Fortnite Gigantyczna lśniąca lokalizacja kostki

Gigantyczna lśniąca lokalizacja kostki Fortnite jest prawdopodobnie najbardziej mylącym z trzech na tej liście, ponieważ nie jest w stałej lokalizacji.

Zamiast tego jest częścią pływającej wyspy, która zmienia pozycję od meczu na mecz.

Najłatwiejszym sposobem na to, że wychodzisz z autobusu bitewnego na początku meczu, gdzie wyspa będzie wyraźnie widoczna w powietrzu. Po zauważeniu go lej w jego stronę.Kiedy się zbliżysz, zauważysz cyklon powietrza prowadzącego na wyspę i gigantyczny świecący sześcian pod spodem – to miejsce, którego szukasz.Musisz teraz fizycznie dotknąć gigantycznej świecącej kostki, aby ukończyć ten etap wyzwania. Aby to zrobić, wskocz do cyklonu powietrza i ping z kostki. Jeden z głowy!Fortnite Rift powyżej Loków jeziora

Położenie szczeliny powyżej jeziora łupowego jest, jak można się domyślać, w Laot Lake:Dostań się tam i wejdź do strefy szczelinowej To otacza. W środku tej strefy szczelinowej, to świecąca kula.Teraz fizycznie wskakuj do niego – niska grawitacja strefy szczelinowej pomoże ci – co zobaczysz, że teleportujesz wysoko nad jeziorem łupów, a tym samym zaznacz tę część wyzwania z listy.Jeszcze jeden do zrobienia!

Fortnite Landing Kapd w lokalizacji meteorów

Znajdziesz lokalizację meteora wysoko nad mapą, niedaleko zakurzonego zajezdni:Wyglądając z autobusu bitwy, trudno jest przegapić:Jak sama nazwa wskazuje, podążasz kapsułkę, znajduje się w samym meteorze. Więc wyląduj w połowie go, gdzie na zewnątrz północnym krawędzi znajduje się dziura, która pozwala wejść do środka.Po środku znajdziesz kadrę lądującą na odległej ścianie. Następnie musiałeś go przeszukać z monitem, który wydaje się dodać to do całkowitej wyzwania.Pod warunkiem, że zrobiłeś to i pozostałe dwa kroki, uzupełnisz „Dotknij gigantycznego świecącego kostki, wejdziesz do szczeliny nad jeziorem łupowym i przeszukaj lądowanie w ramach wyzwania meteorowego. Ładnie jeden!Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

How do you rate Fortnite – Dotknij gigantycznego świecącego kostki, wejdź do szczeliny nad jeziorem łupów i przeszukaj lądowanie w lokalizacjach meteorów ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *