Fortnite – Durr Burger Kitchen Lokalizacja: Jak znaleźć i tańczyć w Durr Burger Kitchen

Startseite » Fortnite – Durr Burger Kitchen Lokalizacja: Jak znaleźć i tańczyć w Durr Burger Kitchen
15. kwietnia 2024
3 minutes
35

By Jhonny Gamer

Taniec w kuchni Durr Burger jest jednym z wyzwań Fortnite Sezon 2 sezon 6.

Durr Burger to przełomowa lokalizacja, więc musisz dokładnie wiedzieć, gdzie ta restauracja jest na mapie Aby ukończyć to wyzwanie.

Zakończenie tego wyzwania nagrodzi Cię dużą ilością XP, co pomoże odblokować więcej skór bitewnych i nagrody.

Na tej stronie:

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .


Fortnite Zero CRISIS Finale Live Event rozgrywa

Ukończenie tego wyzwania odblokuje „Użyj słoika Firefly w Pizza Pit’ wyzwanie.

Durr Burger Kitchen Lokalizacja Fortnite na pierwszy rzut oka

Ponieważ Durr Burger jest przełomową lokalizacją, nazwa nie pojawi się na Fortnite mapa. Zamiast tego sam będziesz musiał znaleźć lokalizację, albo już wiedzieć, dokąd zmierzasz:


Lokalizacja Durr Burger na Fortnite mapa.

Jak widać Durr Burger siedzi na zachodnich obrzeżach płaczących lasów, bezpośrednio na północny zachód od Slurpy Swamp. Możesz go łatwo zobaczyć na mapie, po wyskoczeniu z autobusu, co czyni go jednym z najłatwiejszych punktów orientacyjnych.

Uważaj na innych graczy podczas wizyty w Durr Burger, może zawierać rzadkie łupy i na pewno będzie odwiedzać częściej dzięki temu wyzwaniu.

Pamiętaj – po ukończeniu tego wyzwania odblokujesz słoik „Użyj Firefly w Pizza Pit’ wyzwanie.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Jak znaleźć i tańczyć w kuchni Durr Burger Fortnite

Najłatwiejszy sposób na dotarcie do Durr Burger Fortnite to po prostu wylądować tam po wyskoczeniu z autobusu bitwy. Jeśli jednak martwisz się, że wpadasz na innych graczy, możesz odkrywać otaczające lokalizacje, takie jak płacz lasu lub Slurpy Swamp, najpierw, aby zebrać sprzęt przed udaniem się do Durr Burger.Gdy jesteś na terenie Durr Burger, będziesz mógł dotrzeć do kuchni albo kierując się przez główne wejście, a następnie przechodząc przez restaurację lub za pomocą drzwi po zachodniej stronie budynku.

Możesz użyć bocznych drzwi lub przejść przez główne wejście, aby dotrzeć do kuchni.

Tak czy inaczej, kiedy już jesteś w Durr Burger, kuchnia jest bardzo łatwa do znalezienia, a kiedy jesteś bezpiecznie w nim, przyjmuj potrzebę tańca!Jeśli obecnie nie masz emotki tanecznej w swoim kołach, upewnij się, że odwiedź szafkę na głównej Menu Fortnite i wybierz dowolną emotkę tańca, bo inaczej to wyzwanie będzie bardzo trudne do ukończenia.

Możesz teraz ukończyć słoik „Użyj Firefly w Pizza Pit„Wyzwanie również.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Fortnite Sezon 6, a następnie sprawdź nasze przewodniki na temat odblokowania skóry Neymar Jr, bezpieczne lokalizacje, Opony terenowe, Podpalacie konstrukcji, Raptory, dzikiej przyrody i tworzenie płaszcza myśliwego.

How do you rate Fortnite – Durr Burger Kitchen Lokalizacja: Jak znaleźć i tańczyć w Durr Burger Kitchen ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *