Fortnite – Ferrari 296 GTB Lokalizacja: Jak zakończyć próby czasowe Ferrari 296 GTB

Startseite » Fortnite – Ferrari 296 GTB Lokalizacja: Jak zakończyć próby czasowe Ferrari 296 GTB
15. kwietnia 2024
4 minutes
32

By Jhonny Gamer

Tak, jest Ferrari w Fortnite, a wraz z nim pojawiają się nowe wyzwania. Oto jak zakończyć próby czasowe Ferrari 296 GTB.

Wypełnij próby czasowe Ferrari 296 GTB jest jednym z epickich zadań w Fortnite Rozdział 2 Sezon 7.

To wyzwanie jest dostępne tylko w 7 tygodniu tego sezonu, dołączając do epickich zadań związanych z zadaniem pokonania zamieszek.

Aby go ukończyć, będziesz musiał zdobyć Ferrari w grze i ukończyć raczej obwód wyścigowy w ograniczonym czasie. Istnieją trzy możliwe miejsca, w których można to rozpocząć, ale zgodnie z oczekiwaniami żonglowanie tym zadaniem z innymi graczami w Battle Royale nie jest takie łatwe.

Ukończenie tego Wyzwanie Fortnite pomoże ci awansować i odblokować więcej gwiazd bitewnych dla skórki bitewnej sezonu 7.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .


Zwiastun historii dla Fortnite Rozdział 2 – Sezon 7

Jak zakończyć próby czasowe Ferrari 296 GTB Fortnite wyjaśnił

Wstrząsając Fortnite Po tygodniach skupienia się na inwazji kosmitów Przede wszystkim wydarzenie oparte na czasach z udziałem Ferrari 296 GTB jest teraz obecne w grze. I to jest zabawne!

Jednak udało się złapać samochód, to kompletna inna historia, szczególnie jeśli grasz solówki. Inni gracze również będą próbowały zakończyć zadanie na końcu, więc staje się to scenariuszem pierwszym serwowaniem dość szybko.

Na początek same próby czasowe znajdują się w trzech miejscach poniżej:


Próby czasowe znajdują się w pobliżu wylęgarni Holly, płaczącego lasu i leniwego jeziora.

Będziesz wiedział, że jesteś we właściwym miejscu, gdy zobaczysz pływającą niebieską strzałkę. To wskazuje, gdzie zaczyna się próba czasu. Możesz wybrać dowolną z trzech lokalizacji, ponieważ trzeba zakończyć próbę tylko raz.Ale co z samochodem? Cóż, Ferrari można znaleźć na mapie, ale punkty odrodzenia nie są gwarantowane. Tam, gdzie są one faktycznie gwarantowane, jest jednak blisko prób czasowych.

W leniwym jeziorze samochód można znaleźć w okolicy, obok garażu położonego w pobliżu północno -zachodniego narożnika.

Jest jeszcze jeden na południe od płaczącego lasu, tuż na skrzyżowaniu drogowym obok stacji benzynowej.

Polecamy przede wszystkim skupienie się na drugiej lokalizacji – leniwe jezioro było dobrą alternatywą, ale trzecie miejsce w pobliżu wylęgarni Holly jest na stałe zatłoczone innymi graczami.

Oczywiście gorąco polecamy wylądować na tych miejscach z autobusu bitwy. Pamiętaj, aby spojrzeć na obszar podczas schodzenia i wylądowania z boku samochodu, aby wejść tak szybko, jak to możliwe.Teraz w środku wystarczy zabrać samochód na niebieską ikonę pływającą, a rozpocznie się próba czasu.

Podobne ikony pojawią się przed tobą, każde wskazują na licznik czasu. Zadaniem jest przejście przez wszystkie przed tym, zanim skończy się Timer. Ścieżka nie jest dokładnie długa, a biorąc pod uwagę, jak szybko jest samochód, nie powinno to być problemem, aby to zakończyć.Chociaż to wszystko dla tego wyzwania, istnieją dwa inne epickie zadania związane z Ferrari 296 GTB, które należy absolutnie zakończyć po procesie.

Jeden zadań, aby jeździć z pełną prędkością, co możesz to zrobić, po prostu jeżdżąc bez uderzenia przez kilka sekund. Drugi poprosi cię przez burzę, co oznacza po prostu być w samochodzie, gdy zbliża się burza.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Fortnite Sezon 7, sprawdź nasze przewodniki na bitwie przełęczy, Legendarne zadania, obce artefakty, Broń IO, Kosmiczne skrzynie i podróżowanie między Porta-Potties.

How do you rate Fortnite – Ferrari 296 GTB Lokalizacja: Jak zakończyć próby czasowe Ferrari 296 GTB ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *