Fortnite: Gdzie emotować przed kamerą na Belansver Beach lub Lazy Lake

Startseite » Fortnite: Gdzie emotować przed kamerą na Belansver Beach lub Lazy Lake
26. kwietnia 2024
3 minutes
34

By Jhonny Gamer

Przygotuj swojego ulubionego i przygotuj się do emotowania przed kamerą na Belansver Beach lub Lazy Lake.

Emotować przed kamerą na wierzących plażach lub leniwym jeziorze jest jednym z epickich zadań w tym tygodniu Fortnite Rozdział 2 sezon 7.

To wyzwanie jest dostępne tylko w 8 tygodniu tego sezonu, dołączając do innych epickich zadań, takich jak zapalający gracze wroga lub struktury graczy wroga.

Ten w szczególności prosi cię o emotowanie przed kamerą na wierzących plaży lub leniwym jeziorze, które są dwiema popularnymi lokalizacjami na mapie bitwy Royale.

Ukończenie tego wyzwania nagrodzi Cię XP, aby pomóc Ci odblokować więcej gwiazd bitwy na bitwy sezonu 7.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .


Fortnite Rozdział 2 – Zwiastun sezonu 7 Battle Pass

Gdzie emotować przed kamerą w wierzących plaży lub leniwy jezioro Fortnite wyjaśnił

Po pierwsze, jeśli zdarzy ci się zakończyć nowe wyzwania Rift, jedno z zadań zadań, aby zapisać datę na zakładce Rift Tour i zagrać w mecz. W tym celu skieruj się w kierunku zakładki w menu głównym i wybierz datę najlepiej pasuje do twojego regionu. Po ustaleniu możesz teraz iść naprzód i wskoczyć do meczu, aby ukończyć oba zadania jednocześnie.

Istnieje w sumie dwie lokalizacje kamer, jedna w wierzących plaży, a druga w leniwym jeziorze. Musisz emotować przed kamerą.

Na pierwszy rzut oka możesz je znaleźć w poniższych miejscach:Teraz przejdźmy do dokładnych miejsc. Jeśli wybierasz Wierzący plaża, Kamera znajdziesz po prawej stronie molo. W tym celu udaj się na północną stronę okolicy i przejdź na plażę, gdzie zauważysz kamerę skierowaną do dwóch fałszywych postaci.

Jeśli zdarzy ci się być blisko Leniwe jezioro Zamiast tego lokalizacja jest dość prosta. Musisz tylko udać się w kierunku basenu w południowo -wschodnim rogu mapy, gdzie znajdziesz drugą kamerę wskazującą na dwie fałszywe postacie.

Niezależnie od twojego wyboru, wszystko, co musisz zrobić. Epickie zadanie zostanie zakończone zaraz potem!

Jeśli masz ochotę na nowy zestaw wyzwań, dowiedz się, jak wchodzić w interakcje z plakatami wycieczkowymi Rift i jak używać obcego hologramu na imprezie UFO.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Fortnite Sezon 7, sprawdź nasze przewodniki na bitwie przełęczy, Legendarne zadania, obce artefakty, Broń IO, Kosmiczna klatka piersiowa i Lokalizacja Ferrari 296 GBT.

How do you rate Fortnite: Gdzie emotować przed kamerą na Belansver Beach lub Lazy Lake ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *