Fortnite – Ghost and Shadow Ruins Lokalizacje: gdzie odwiedzić Rury Duchów i Ruiny Cienia

Startseite » Fortnite – Ghost and Shadow Ruins Lokalizacje: gdzie odwiedzić Rury Duchów i Ruiny Cienia
15. kwietnia 2024
4 minutes
35

By Jhonny Gamer

Odwiedzanie ruin duchów i cieni jest jednym z wyzwań, które możesz ukończyć Fortnite Rozdział 2 Sezon 6.

Aby ukończyć to wyzwanie, musisz odwiedzić resztki dwóch głównych lokalizacji z rozdziału 2 sezonu 2. Te dawne bazy szpiegowskie były kiedyś popularnymi lokalizacjami grabieży, ale teraz są po prostu zapomnianymi ruinami.

Ukończenie tego Fortnite Wyzwanie nagrodzi Cię 24K XP, co pomoże odblokować nowe skórki bitewne sezonu 6.

Na tej stronie:

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .


Fortnite Zero CRISIS Finale Live Event rozgrywa

Ghost Ruins and Shadow Ruins Lokalizacje Fortnite na pierwszy rzut oka

Tutaj lokalizacje ruin duchów i cienia Fortnite mapa:


Lokalizacje duchów i cienia ruin Fortnite.

Musisz odwiedzić trzy lokalizacje, aby ukończyć to wyzwanie – jeden zestaw ruin duchów i jeden dla organizacji Shadow – a ze względu na odległość między tymi dwoma lokalizacjami, to wyzwanie najprawdopodobniej zajmie ci dwa mecze do ukończenia.

Można odwiedzić wszystkie trzy w jednym meczu, ale potrzebujesz trochę szczęścia, jeśli chodzi o znajdowanie pojazdów i nawet wtedy najprawdopodobniej będziesz musiał wejść do burzy.

Udało nam się podróżować z ruin cienia do ruin duchów, ale po przyjeździe zostaliśmy złapani w burzę.

Ghost Ruins Lokalizacja Fortnite wyjaśnił

Ruiny duchów są zdecydowanie najłatwiejszą lokalizacją z nich do znalezienia, ponieważ wciąż jest interesującym punktem orientacyjnym na Fortnite mapa.Być może pamiętasz odwiedzanie lokalizacji rekina w rozdziale 2 sezonu 2, podczas gdy jest zrujnowany pozostałości, wciąż istnieją w górnym północno-zachodnim rogu mapy. Chociaż teraz nazywa się to Sharky Shell.


Wewnątrz Sharky Shell.

Po prostu poślizgnij się ziemią lub szybki objazd do Sharky Shell, aby ponownie odwiedzić tę stare miejsce w ramach tego wyzwania.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Ruiny cienia lokalizacja Fortnite wyjaśnił

Musisz odwiedzić dwa zestawy ruin cienia Fortnite, aby ukończyć to wyzwanie.

Pierwszy może być trudny do znalezienia, ponieważ w przeciwieństwie do ruin duchów, jest raczej schowany. Z tego powodu zalecamy odwiedzenie tej lokalizacji na początku meczu, a następnie korzystanie z jednej z pobliskich łodzi, aby dotrzeć do bardziej zamieszanego obszaru.

Aby znaleźć ruiny cienia, najpierw chcesz przelecieć nad dwiema basenami wody, które znajdują się wzdłuż wybrzeża między brudnymi dokami i rzędem detalicznym.


Poszukaj tych dwóch basenów wody.

Stamtąd będziesz chciał udać się do klifów i, trochę na południowy wschód od basenów, znajdziesz resztki wejścia do groty.Przemianowany na Brutus Basin 'i przypominając opuszczoną dok, musisz po prostu wylądować w tym miejscu, aby ukończyć tę część wyzwania.Drugi zestaw ruin cieni jest jednak dość łatwy do znalezienia – wystarczy iść w kierunku zamkniętych drzwi bunkra zamkniętych bezpośrednio po lewej stronie Catty Corner.Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Fortnite Rozdział 6, a następnie odwiedź nasze strony na skórkach bitewnych, Uszkodzone lokalizacje teleskopu, powalona lokalizacja czarnego helikoptera, Lokalizacje książek badawczych, dzikiej przyrody i odblokowanie skóry Neymar Jr.

How do you rate Fortnite – Ghost and Shadow Ruins Lokalizacje: gdzie odwiedzić Rury Duchów i Ruiny Cienia ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *