Fortnite Ghostbusters podpisuje lokalizacje w Holly Hedges, Dirty Docks lub Pleasant Park

Startseite » Fortnite Ghostbusters podpisuje lokalizacje w Holly Hedges, Dirty Docks lub Pleasant Park
17. kwietnia 2024
3 minutes
37

By Jhonny Gamer

FortniteZnaki Ghostbusters Signs jest krokiem w specjalisty od zamykania Linia zadań.

Przybywa po lokalizacjach mini-pufy i sejsmograf Lokalizacje, będziesz musiał umieścić trzy znaki Ghostbusters gdzieś na mapie.

Istnieje wiele lokalizacji do ich wdrożenia – z trzema wymienionymi lokalizacjami, Holly Hedges, Dirty Docks lub Pleasant Park do wyboru – daje ci duży wybór. Gdzie zamierzasz „zadzwonić”, zależy od Ciebie.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Na tej stronie:

Fortnite Ghostbusters podpisuje lokalizacje w Holly Hedges

Istnieją trzy znaki Ghostbusters Holly Hedges do zlokalizowania. Są znalezione…

Z boku domu na wschodzie, obok pokrytego pająka wejścia do piwnicy:Za domem po północnej stronie, przy tylnych drzwiach:Przed domem na zachodzie, naprzeciwko parku:Chwyć te trzy – lub z innych lokalizacji – aby ukończyć zadanie.

Fortnite Ghostbusters podpisuje lokalizacje w brudnych dokach

Istnieją trzy znaki Ghostbusters w brudnych dokach. Są znalezione…

Na zachód od kontenerów wysyłkowych w środku lokalizacji:Na południe od dużego magazynu w środku lokalizacji:Przez słup telegraficzny obok północno-zachodniego wejścia do lokalizacji:Chwyć te trzy – lub z innych lokalizacji – aby ukończyć zadanie.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Fortnite Ghostbusters podpisuje lokalizacje w Pleasant Park

Istnieją trzy znaki Pleasant Park Ghostbusters do wyśledzenia. Są znalezione…

Poza północno-wschodniej większością domu:Poza domem w południowo-zachodnim rogu:Znajdź sklep w środku lokalizacji, gdzie będzie on na zewnątrz obok drogi:Gdy będziesz mieć trzy potrzebne, czas znaleźć lokalizację pułapki duchów Aby zakończyć linię zadań.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sezonie 8 Fortnite, sprawdź nasze strony na bitewnej przepustce sezonu 8, Lokalizacje kolorów, Spotkanie na boki i broń na boki.

How do you rate Fortnite Ghostbusters podpisuje lokalizacje w Holly Hedges, Dirty Docks lub Pleasant Park ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *