Fortnite: Jak wyjaśnić Bunker Jonesy, Stalker lub Human Bill

Startseite » Fortnite: Jak wyjaśnić Bunker Jonesy, Stalker lub Human Bill
26. kwietnia 2024
3 minutes
37

By Jhonny Gamer

Czas zapomnieć. Oto jak MindWipe Bunker Jonesy, Swamp Stalker lub Human Bill Fortnite.

Mindwipe Bunker Jonesy, Swamp Stalker lub Human Bill jest piątym z legendarnych zadań tygodnia 8 W Fortnite Rozdział 2 Sezon 7.

Podobnie jak wiele ostatnich tygodni, pierwsze zadanie w tym zestawie polega na użyciu jednego z telefonów Pay znaleziony w poprzek Fortnite mapa, i następuje zadania, aby zebrać kartę dostępu od strażnika IO, podsłuch podsadzenia w różnych kluczowych lokalizacjach i wchodzą w interakcje z komputerem IO Operative.

Zakończenie tego wyzwania nagrodzi Cię 30k XP, co pomoże odblokować więcej gwiazd bitwy na bitwy sezonu 7. Będziesz także mógł rozpocząć szóste legendarne poszukiwanie w 8 tygodniu.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .


Fortnite Rozdział 2 – Zwiastun sezonu 7 Battle Pass

How to MindWipe Bunker Jonesy, Swamp Stalker lub Human Bill In Fortnite szybko

To trudne pytanie, ale trzeba to zrobić. Ta misja prowadzi do wyboru między Bunkerem Jonesy, Swamp Stalker lub Human Bill, aby zrobić zamieszkanie.

Na pierwszy rzut oka można znaleźć lokalizacje znaków:Na szczęście, ponieważ potrzebujesz tylko jednej postaci, wybór należy do. Na podstawie naszego doświadczenia zalecamy bunkra Jonesy, ponieważ znalazł on na dość ustronnym obszarze mapy bitwy Royale.

Przypomnienie możesz znaleźć go na południowy zachód od Misty Meadows. Być może złożyłeś mu już wizytę podczas ukończenia kolekcji postaci, Ale jeśli nie, jest to świetna okazja, aby zrobić pewne postępy jednocześnie.W następnym kroku naprawdę nie musisz lokalizować określonego elementu ani wchodzić w interakcje z pobliskim obiektem.

Zamiast tego idź dalej i porozmawiaj z Bunkerem Jonesy, który wywoła rozmowę, w której natychmiast zrozumie, co zamierzasz zrobić.Wszystko, co pozostało do zrobienia, to przeglądanie opcji dialogowych, a po zakończeniu rozmowy zadanie zostanie rozstrzygnięte. Oczywiście, jeśli zamiast tego zdecydowałeś się porozmawiać z Stalker lub ludzkim rachunkiem, proces jest dokładnie taki sam.

Po zakończeniu tego wyzwania będziesz teraz mógł ukończyć następne zadanie – rozmawiaj z postaciami, aby zidentyfikować infiltrator.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Fortnite Sezon 7, sprawdź nasze przewodniki na bitwie przełęczy, Legendarne zadania, obce artefakty, Broń IO, Kosmiczna klatka piersiowa i Lokalizacja Ferrari 296 GBT.

How do you rate Fortnite: Jak wyjaśnić Bunker Jonesy, Stalker lub Human Bill ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *