Fortnite Latarnia Lockie, Lockie Lighouse, Apres Ski i Mount Kay Lokalizacje

Startseite » Fortnite Latarnia Lockie, Lockie Lighouse, Apres Ski i Mount Kay Lokalizacje
18. kwietnia 2024
3 minutes
37

By Jhonny Gamer

Fortnite Latarnia morska Locke, lokalizacji narciarskich i Mount Kay jest jednym z pierwszych wyzwań, które możesz ukończyć Fortnite Sezon 2 Rozdział 2.

Aby ukończyć to wyzwanie, musisz odwiedzić wszystkie trzy punkty orientacyjne na Fortnite mapa.

Zakończenie tego wyzwania przyniesie ci 40 000 EXP, co pomoże odblokować nowe Fortnite Rozdział 2 sezon 2 Skórki bitewne.

Na tej stronie:

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Fortnite Latarnia morska Lockie, Apres Ski i Mount Kay Lokalizacje na pierwszy rzut oka

Latarnia morska Lockie, Ski i Mount Kay można znaleźć w tych lokalizacjach:


Latarnia morska Lockie, Apres Ski i Mount Kay Lokalizacja Fortnite

Ponieważ wszystkie trzy z tych lokalizacji są punktami orientacyjnymi, nie pojawiają się jako nazwane lokalizacje w Fortnite mapa. Zamiast tego ich nazwiska zostaną ujawnione po wejściu do lokalizacji.

Wszystko, co musisz zrobić, aby ukończyć to wyzwanie, to ziemia, używając szybowca, w każdej lokalizacji.

Fortnite Lokalizacja Lighie’s Lighthouse

Latarnia morska Lockie jest zdecydowanie najłatwiejszym punktem orientacyjnym dla tego wyzwania, tak jak jest to, że po latach morskiej.

Łatwo znalezione na C1 na mapie, Lighie’s Lighhouse jest na północny zachód od Pleasant Park i można ją zobaczyć, gdy skakasz z autobusu.Nie musisz lądować na latarni morskiej, aby ukończyć to wyzwanie, ale jeśli to zrobisz, upewnij się, że masz bezpieczny sposób na zejście.


Fortnite Lokalizacja narciarstwa APRES

Apres Ski znajduje się na południowy zachód od Misty Meadows, obok najbardziej zachodniego śniegu.Ułatwia to dostrzeganie fioletowych reflektorów podłączonych do budynku. Te światła będą świeciły w niebo, co ułatwia dostrzeganie nawet w ciągu dnia.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Fortnite Lokalizacja Mount Kay

Mount Kay znajduje się w północno-wschodnim rogu mapy-na wschód od Misty Meadows i na południowy wschód od Lazy Lake.Najłatwiejszym sposobem na upewnienie tego punktu orientacyjnego z listy jest lądowanie obok pomarańczowej flagi w najwyższym punkcie góry.

How do you rate Fortnite Latarnia Lockie, Lockie Lighouse, Apres Ski i Mount Kay Lokalizacje ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *