Fortnite Lista poziomów najlepszych broni do rozdziału 5 sezonu 1

Startseite » Fortnite Lista poziomów najlepszych broni do rozdziału 5 sezonu 1
18. kwietnia 2024
10 minutes
34

By Jhonny Gamer

Najlepsza broń Fortnite może pomóc ci dostać się do ostatniego kręgu burzy i zabezpieczyć to słodkie zwycięstwo Royale, jeśli dobrze grasz w karty.

Ponieważ jest tak wiele broni i przedmiotów stale dodawanych, sklepionych i niezdolnych Fortnite , Zrobiliśmy Lista poziomu najlepszej broni w aktualnej Rozdział 5 Sezon 1 Aktualizacja, aby pomóc Ci zabezpieczyć eliminacje lub uniknąć rezygnacji.

To jest przewodnik W trybie bitwy Royale Fortnite , Tak więc rozumowanie i statystyki dla każdej wymienionej broni nie mają zastosowania, jeśli grasz na Save the World.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Najlepsza broń Fortnite wyjaśnił

Nasza lista poziomów najlepszej broni w Fortnite skupi się przede wszystkim na ofensywnych statystykach i możliwościach różnych broni znalezionych na wyspie Battle Royale.

Należy pamiętać, że tylko dlatego, że wymieniliśmy broń wyżej niż inna, nie oznacza to, że powinieneś z niej używać. Niektóre z najlepszych łupów są trudne do znalezienia, a ile lubisz używać broni lub jak dobry jesteś z nimi, powinien również uwzględnić to, z jakim wyposażeniem wybierzesz.

Nie będziemy również przesunąć broni na naszej liście poziomów, jeśli nagły exploit stanie się dostępny, ponieważ ta broń jest zwykle sklepiona przez epic.

Przestrzeń zapasów jest ograniczona – więc wybierz mądrze, gdy spotykają się z najlepszą bronią Fortnite!


Fortnite Underground Lavish Lair Epic Games zrzut ekranu
Kredyt obrazu: Epic Games.

Najlepsza broń Fortnite lista poziomów dla rozdziału 5 sezonu 1

Tam są 20 broni W bieżącym rozdziale 5 sezonu 1 wersja Fortnite.

Rozdział 5 Sezon 1 dodał wiele nowych broni i tym razem możesz je zmodyfikować Na ławkach z broni, pamiętaj, że broń, którą oceniamy bardzo poniżej, może zależeć od uzyskania dla nich określonych modów. Nie martw się, jeśli tak jest, wspomniemy o tym, więc przeczytaj rozumowanie każdej broni poniżej, aby zobaczyć, co o tym myślimy!

Należy pamiętać, że kiedy znajdziesz broń jako łup, prawdopodobnie ma ona już przywiązany mod. Jeśli jest to rzadka rzadkość, będzie już miał jeden mod. Jeśli jest rzadkością, będzie miał dwa mody. Epicka rzadkość, trzy mody. I legendarny, cztery.

Wreszcie, możesz usunąć mode na stacjach MOD broni i pamiętać, że nie każdy mod działa z każdą bronią.

Mając to na uwadze, oto nasz Fortnite Lista poziomów najlepszych broni do rozdziału 5 sezonu 1:

Broń
Szczebel
Rarność
Rozumowanie
Zdjęcie
Hyper SMG Valeria SS Tier Mityczny Pionowy mod na pierwszym planie na Hyper SMG Valerii, wraz ze wzrostem obrażeń, sprawia, że jest naszym wyborem najlepszej broni w rozdziale 5 sezonu 1 – przynajmniej podczas walki z bliskim zasięgiem. Hyper SMG jest już bardzo szybką bronią, ale cierpi z powodu irytującego odrzutu pionowego. Tak więc mody Valerii są bardzo przydatne, zmieniając go na praktycznie nie odrzutu. Supresor, zakres i zwiększona pojemność magazynu to również ogromne ulepszenia.

Widok menu Hyper SMG z modami w Fortnite ze złotym wirującym aptternem w pobliżu końcówki
Napastnik Nishy AR SS Tier Mityczny Jeśli podoba Ci się moc i pożar Hyper SMG Valerii, ale potrzebujesz więcej zasięgu, to napastnik Nishy jest doskonałym alternatywnym wyborem, ponieważ działa bardziej jak nieco wolniej SMG niż karabin szturmowy niż karabin szturmowy. To fantastyczny wybór do ogólnego użytku na mapie i jest bardzo łatwy w użyciu.

Widok menu napastnika AR w Fortnite, który jest beżowy i przypomina bliznę
Hyper SMG Tier S Mityczny Hyper SMG ma bardzo szybki szybkość ognia, ale cierpi z powodu irytującego pionowego odrzutu. Dodanie tylko jednego moda, aby zmniejszyć ten odrzut, jedyny prawdziwy problem z hiper SMG. Dodanie jeszcze większej liczby modów sprawia, że Hyper SMG jest najlepszą bronią krótkiego zasięgu w bieżącym sezonie, która może również utrzymywać własne w średnim zasięgu. Hyper SMG Valerii to mityczna wersja i gorąco polecamy jej użycie, jeśli się z nią spotkasz.

Widok menu Hyper SMG z modami w Fortnite ze złotym wirującym aptternem w pobliżu końcówki
Egzekuner Diamond Heart AR Tier S Mityczny Wersja Enforcer AR Diamond Heart ma ogromną 25 okrągłych pojemności i stałą pojedynczą strzałę 3.95 Szybkość pożaru. Dla niektórych może to być trochę powolne, ale jego obrażenia nadrabiają to, jeśli konsekwentnie lądujesz.

Widok menu broni AR Montague w Fortnite ze złotymi wzorami wirującymi w pobliżu końcówki
Egzekuner Montague AR Tier S Mityczny Egzekuner Montague AR jest bardzo podobny do egzekwowania Diamond Heart AR, z 28 wielkością magazynu i 5 stawek pożaru. Istnieje bardzo niewielka różnica między nimi, więc jeśli nie jesteś fanem powolnego tempa pożaru, możesz chcieć wybrać się na inny AR. Jeśli jednak możesz konsekwentnie lądować, to egzekuner Montague AR jest świetny dla spotkań średniej i dalekiego zasięgu.

Widok menu broni AR Montague w Fortnite ze złotymi wzorami wirującymi w pobliżu końcówki
Egzekuner AR A Tier Wspólny
Niezwykły
Rzadki
Epicki
Legendarny
Standardowy AR jest wolno ogniającym bronią średniego zasięgu, ale rekompensuje to, będąc niesamowicie potężnym. Możesz nawet zamienić go w bardziej snajper, jeśli zakres jest przymocowany na stacji modowej, co oznacza, że możesz zrobić własny karabin snajperski.

Widok menu broni AR Montague w Fortnite ze złotymi wzorami wirującymi w pobliżu końcówki
Szalona auto strzelba Oscara A Tier Mityczny Ta mityczna wersja frenzy auto strzelby ma osiem pojemności i szybki 2.5 Szybkość strzelania – Szybka na strzelbę! Z tego powodu jest to bardzo wybaczająca broń, więc wraz z jej obrażeniami, szalona strzelba auto Oscara jest obecnie jedną z najlepszych broni krótkiego zasięgu do użycia Fortnite w tej chwili, jeśli nie chcesz używać SMG.

Widok menu szaleństwa auto strzelby w Fortnite z pomarańczowymi i niebieskimi graffiti
Pistolet Ranger A Tier Wspólny
Niezwykły
Rzadki
Epicki
Legendarny
Można go sklasyfikować jako pistolet, ale pistolet Ranger bardziej przypomina SMG ze względu na szybką szybkość pożaru. Jednak naprawdę świeci, gdy dodasz do niego pełny zestaw modów, ponieważ legendarna wersja pistoletu Ranger może wyeliminować wrogów z niesamowitymi prędkością, nawet jeśli mają pełne zdrowie i tarcze.

Widok menu pistoletu Ranger, który jest czarny na dole i złoto u góry
Napastnik ar A Tier Wspólny
Niezwykły
Rzadki
Epicki
Legendarny
Gdybyś mógł zagwarantować, że uzyskałby taki zakres zakresu, napastnik AR byłby jeszcze wyższy na naszej liście. To powiedziawszy, nadal jest fantastycznym ogólnym karabinem szturmowym, szczególnie w średnim zasięgu, z wysokim tempem pożaru. Może również utrzymywać własne w dalekim zasięgu, zwłaszcza jeśli masz zakres.

Widok menu napastnika AR w Fortnite, który jest beżowy i przypomina bliznę
Grzmot wybuchł smg A Tier Wspólny
Niezwykły
Rzadki
Epicki
Legendarny
Kolejny genialny SMG, The Thunder Burst może nawet pomóc w scenariuszach bojowych o średnim zasięgu, jeśli ma mod modny. Musisz tylko wziąć pod uwagę pionowy odrzut, jeśli nie masz wstępnie zmodyfikowanej wersji, jeśli chcesz jak najwięcej z tego potężnego serii SMG.

Widok menu broni grzmotu Blast SMG w Fortnite z białym i różowym graffiti i małym zdjęciem lamy łupowej w pobliżu końcówki
Karabin Sniper Reaper A Tier Wspólny
Niezwykły
Rzadki
Epicki
Legendarny
Ponieważ jest to jedyny karabin snajperski w Fortnite W tej chwili karabin Sniper Reaper jest koniecznością dla tych, którzy lubią wybierać cele z daleka. Ponieważ jest to jedyna dostępna, dobrze jest, że karabin Sniper Reaper jest również fantastyczną maszyną do zabijania jednorazowego dla osób o stałym celu! Jeśli nie masz pewności, że podejmujesz strzały w głowę lub powrót do zdrowia po nieudanym strzale, możesz zamiast tego przejść na karabin szturmowy.

Widok menu karabinu Sniper w Fortnite, który jest czarny z złotym wzorem wirowania biegnącym przez środek
Pump Pump Pump Pump Peter’s Petera Bież B Mityczny Ta unikalna strzelba dodaje zakresu, który zmienia widok na pierwszą osobę, gdy celujesz w zabytki. To trochę Clucky Control Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do odrzutu w pierwszej osobie, ale jest to bardzo przydatne w przypadku spotkań średniego zasięgu, którym nie można poradzić za pomocą karabinu szturmowego. Istnieje lepsza broń o krótkim zasięgu i średnim zasięgu, ale moc tej strzelby oznacza, że może działać, jeśli nie masz lepszych broni.

Widok z menu strzelba pompy młotka w Fortnite z brązowym kolorem i przeładowywaniem
Nemezis ar Bież B Wspólny
Niezwykły
Rzadki
Epicki
Legendarny
Nemesis AR jest twoim standardowym karabinem szturmowym z umiarkowanym tempem pożaru. Nie będzie to najlepsza broń do użycia, ale jest to jedna z najłatwiejszych, więc jest to świetny pistolet do wyboru, jeśli nie chcesz martwić. Nemesis AR może prawie wszystko zrobić, po prostu nie może zrobić tego najlepiej.

Widok menu karabinu szturmowego Nemesis w Fortnite z czerwonymi i niebieskimi graffiti
Frenzy Auto Strongun Bież B Wspólny
Niezwykły
Rzadki
Epicki
Legendarny
Chociaż nie jest to najpotężniejsza broń, szalona strzelba samochodowa jest bardzo przyjazna dla początkujących, ponieważ trzyma wiele skorup i ma szybki ogień do strzelby. To sprawia, że przebaczenie, jeśli przegapisz strzał lub dwa. Nie zalecamy użycia szaleńczej strzelby samochodowej po przyzwyczajeniu się do walki, ponieważ nie będzie to bardzo pomocne w stosunku do broni z większym tempem pożaru z bliskim zasięgiem.

Widok menu szaleństwa auto strzelby w Fortnite z pomarańczowymi i niebieskimi graffiti
Tarcza balistyczna Bież B Epicki To trochę sztuczka broń, ale tarcza balistyczna jest również wyposażona w pistolet, a tarczę nie można zniszczyć. Oznacza to, że świetnie nadaje się do ustanowienia ognia, gdy przechodzisz przez niebezpieczny obszar, szczególnie jeśli próbujesz zwabić wroga podczas gry w drużynie. Tarcza może jednak zostać odrzucona, więc pamiętaj o tym, planując długość trasy. W przypadku walki ogólnej tarcza balistyczna i jej pistolet najlepiej nadają się dla początkujących.

Element menu tarczy balistycznej z graffiti różowego serca i białego ptaka po dolnej stronie
Słoik Firefly Bież B Rzadki Jeśli lubisz wyciągnąć wrogów ze struktur lub powodować ich panikę, zalecamy użycie niektórych słoików przeciwpożarowych! Prawdopodobnie nie wyeliminują nikogo, chyba że będą nisko na zdrowiu i tarczach, ale są świetne do wyrzucania i przejścia na inną broń, aby ukończyć uciekającego spanikowanego wroga.


Rakienia kowadła C-Tier Rzadki
Epicki
Legendarny
Wyrzutnia rakiet kowadła jest idealna do blokowania pojazdów (i prawie natychmiast ich niszczenia), ale nieco jest to niezgrabne, ponieważ strzela z góry, a nie z boku.

Widok menu wyrzutni rakiet kowadły w Fortnite
Strzelba pompy młotka C-Tier Wspólny
Niezwykły
Rzadki
Epicki
Legendarny
Najlepiej jest wybrać strzelbę z pompą młotka bez zakresu, jeśli naprawdę chcesz jak najlepiej wykorzystać. Strzelba pompy młotka nie jest zła, ale SMG jest znacznie lepszy w krótkim i średnim zasięgu.

Widok z menu strzelba pompy młotka w Fortnite z brązowym kolorem i przeładowywaniem
Klaster klastra C-Tier Niezwykły Przywiązanie klastrów to zabawny wybuch, który przykleja się do każdej powierzchni, na którą je rzucasz, a następnie wyrzucają małe materiały wybuchowe wokół tego obszaru. Podczas gdy obrażenia tych eksplozji są przyzwoite, przywiązania do klastra najlepiej używać do niszczenia struktur wroga lub budynków, dzięki czemu możesz zwabić przeciwnika i wykończyć je.

Widok menu granatu klastra, który przypomina tłok z przywiązanymi do niego granatami
Zamknij pistolet C-Tier Rzadki Chociaż brzmi to jak idealna broń, tak naprawdę nie zalecamy użycia zamka na pistolecie w zwykłym walce pożarowej. Prawie zawsze zostaniesz zabity przez osoby z inną bronią – ale jest to dobre, aby uderzyć przeciwników ukrywających się w krzakach lub wykończenie ludzi, gdy uciekają.

Lista sklepionej broni z rozdziału 4 OG

Z nowym Fortnite sezon pojawia się wstrząs w puli łupów – na lepsze i na gorsze. Niektóre z twoich ulubionych broni mogą nie być już możliwe do odtwarzania w obecnej wersji zmieniającej się wyspy, więc skompilowaliśmy całą broń poniżej, która została sklepiona na początku sezonu 1 rozdziału 5.


Fortnite Lego Artwork pokazujący postacie Battle Royale jako minifigur Lego w blokowej wersji świata Fortnite, z różnymi biomami, potworami i budowaniem
Kredyt obrazu: Epic Games

Oto lista sklepiona broń z rozdziału 4 sezonu OG w Fortnite :

 • Karabin
 • Strzelba bębna
 • Podwójne pistolety
 • Pistolet Flint-Knock
 • Grappler
 • Granatnik
 • Granat
 • Ręczna Armata
 • Ciężki karabin szturmowy
 • Ciężka strzelba
 • Ciężki karabin snajperski
 • Karabin piechoty
 • Minigun
 • Pistolet
 • Grenadowy uruchamiacz
 • Pump Strzelba
 • Wyrzutnia rakiet
 • Zakopiowany karabin szturmowy
 • Pistolet maszynowy
 • Stłumiony karabin szturmowy
 • Stłumiony karabin snajperski
 • Strzelba taktyczna
 • Taktyczna pistolet gimnazjowy

Teraz, gdy wiesz wszystko o broni Fortnite Rozdział 5 Sezon 1, możesz sprawdzić nasze strony na temat medalionów, Jak ukończyć napad pociągowy, Jak uzyskać darmową skórę Lego Insiders, i nowa mapa.

How do you rate Fortnite Lista poziomów najlepszych broni do rozdziału 5 sezonu 1 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *