Fortnite Lokalizacja Cozy Lodge, gdzie sprawdzić Cozy Lodge na kawałek pizzy

Startseite » Fortnite Lokalizacja Cozy Lodge, gdzie sprawdzić Cozy Lodge na kawałek pizzy
18. kwietnia 2024
3 minutes
32

By Jhonny Gamer

Sprawdź przytulny loża każdego dnia, aby znaleźć kawałek pizzy jest jednym z Winterfest 2022 wyzwania, w których musisz się ukończyć Fortnite Rozdział 4 sezon 1.

Szczegółowo opisaliśmy Lokalizacja Cozy Lodge W Fortnite poniżej, wraz z gdzie znaleźć plastry pizzy w przytulnym loży ten Winterfest.

Zarabiasz 16K XP za ukończenie tego zadania Winterfest 2022, które pomoże Ci zdobyć gwiazdy bitwy na bitwy w tym sezonie.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Na tej stronie:


KLOCKI LEGO Fortnite.

Fortnite Lokalizacja Cozy Lodge

Przytulna loża zwykle pojawia się w Fortnite Każdego roku podczas wakacji, ale tak naprawdę nie można go znaleźć podczas gry w mecz.

Jest tak, ponieważ przytulny loża Fortnite jest Znajduje się w menu głównym, na karcie płatka śniegu obok „Play”. Aby znaleźć Cozy Lodge, wszystko, co musisz zrobić.


Następnie zostaniesz zabrany do ładnej kabiny, gdzie możesz otworzyć prezenty Codziennie i kompletne specjalne wyzwania Winterfest 2022, takie jak znalezienie plasterków pizzy.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Gdzie sprawdzić przytulną lożę na kawałek pizzy Fortnite

W przypadku jednego z wyzwań Winterfest 2022, jesteś poproszony o sprawdzenie przytulnego loży każdego dnia, aby znaleźć kawałek pizzy. Oznacza to, że nie zawsze znajdziesz pizzę w kabinie, gdy ją sprawdzisz. Wracaj więc, aż znajdziesz wszystkie trzy plastry, aby ukończyć wyzwanie dla 16K XP.

Tutaj znaleźliśmy pizza w przytulnym loży Fortnite :

  • Po prawej stronie dywanu z czerwonej cukierki na podłodze
  • Na stole po lewej stronie lodówki
  • Opierając się o głośnik, w którym są prezenty prawe

Nowa lokalizacja Pizza Slice zostanie dodana w tym samym czasie, co resetowanie codziennych wyzwań. Jest to więc 14.00 w Wielkiej Brytanii (GMT), 15:00 w CET, 6:00 w PST i 9 rano w EST.Pierwszy kawałek pizzy znajduje się na ziemi, drugi jest na stole obok lodówki, a trzecia opiera się o głośnik.

Najłatwiejszym sposobem na znalezienie plasterków pizzy w Cozy Lodge jest przełączanie się przez wszystkie elementy, które można interakcjonować w pokoju, idąc w prawo i w lewo, a także w górę iw dół z Kontrola LER lub mysz. Podświetlone przedmioty będą świecić białe i powinieneś wchodzić w interakcje ze wszystkimi, nawet prezentami, aby łatwo znaleźć pizzę.

Pamiętaj, że istnieje tylko możliwość, że w kabinie pojawi się kawałek pizzy każdego dnia, więc jeśli nie możesz go znaleźć, musisz wrócić i sprawdzić kolejny dzień.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Fortnite Rozdział 4 Sezon 1, Odwiedź nasze przewodniki w lokalizacjach postaci, Zwiększa, Jak szybko zdobyć XP, A kiedy Geralt przychodzi Fortnite .

How do you rate Fortnite Lokalizacja Cozy Lodge, gdzie sprawdzić Cozy Lodge na kawałek pizzy ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *