Fortnite Lokalizacja miotły czarownicy: gdzie znaleźć miotlę czarownic i jak lecieć wyjaśnione

Startseite » Fortnite Lokalizacja miotły czarownicy: gdzie znaleźć miotlę czarownic i jak lecieć wyjaśnione
18. kwietnia 2024
3 minutes
32

By Jhonny Gamer

Broom czarownic to nowy element podróży wyłącznie w tegorocznych Fortnite Mares wydarzenie w Fortnite.

Pozwoli ci szybko przemierzać części Fortnite mapa w stylu Halloween, a nawet ma z tym szczególne wyzwanie, ale musisz znaleźć Lokalizacja miotła czarownic Pierwszy.

Zarówno miotła czarownic, jak i jej wyzwanie są dostępne tylko podczas Fortnite klaczka, która kończy się we wtorek, 2 listopada. Możesz także zamienić się w cień I jedz cukierki Przez całe to wydarzenie.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Na tej stronie:


Lokalizacja miotła czarownic w Fortnite wyjaśnił

Znaleźć miotlę czarownic w Fortnite Musisz odwiedzić Hollow Hag, który znajduje się na wzgórzu na południe od stacji benzynowej w F5 na Fortnite mapa.


Lokalizacja miotły czarownicy.

Dobrym pomysłem jest udanie się do tego miejsca na samym początku meczu, w przeciwnym razie ryzykujesz innych graczy biorących wszystkie miotły wiedźmy.Po wylądowaniu znajdziesz dwie beczki zawierające miotły czarownice poza domem.Możesz albo wyszukać beczki, aby pojawił się przynajmniej jedna miotła, albo rozbić beczki za pomocą narzędzia zbiorów, aby pojawić się trzy miotły.

Następnie można odebrać miotlę czarownic jak każdy inny przedmiot i dodać do zapasów.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Jak używać miotły czarownic w Fortnite

Aby użyć miotły czarownic, musisz wybrać ją z ekwipunku, tak jak w każdym innym elemencie w Fortnite.

Następnie po prostu użyj miotły i leć po mapie Idąc, czy proszę, aż stracisz wysokość.Jako część Fortnite Obchody Klacze Istnieje „podróż 100 metrów na miotle czarownic”, które można szybko ukończyć.To zrobienie nagradza cię 40 000 XP i ekranem załadunku zemsty Midas.Miej dobry lot!

How do you rate Fortnite Lokalizacja miotły czarownicy: gdzie znaleźć miotlę czarownic i jak lecieć wyjaśnione ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *