Fortnite Lokalizacje Agencji, Hayman i tłustych Graves

Startseite » Fortnite Lokalizacje Agencji, Hayman i tłustych Graves
18. kwietnia 2024
3 minutes
34

By Jhonny Gamer

Odwiedzanie agencji, Hayman i tłustych grobów w jednym meczu jest jednym z wyzwań Fortnite Sezon 2 Rozdział 2.

Podczas gdy agencja jest nazwana lokalizacją w Fortnite mapa, Pozostałe dwie lokalizacje w tym wyzwaniu to oba punkty orientacyjne.

Zakończenie tego wyzwania nagrodzi Cię 40 000 XP, które zostaną przeznaczone na odblokowanie nowych nagród od Fortnite Sezon 2 Rozdział 2 Pass bitwy, w tym różne nowe skórki.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Na tej stronie:

Fortnite Lokalizacje agencji, Hayman i tłustych grobów na pierwszy rzut oka

Agencja, Hayman i tłuste groby można znaleźć w tych lokalizacjach Fortnite mapa:


Lokalizacje agencji, Hayman i tłustych grobów.

Tylko agencja jest wymienioną lokalizacją, z punktami orientacyjnymi Hayman i tłustych grobów, co oznacza, że ich nazwa pojawi się tylko wtedy, gdy odwiedzisz je w grze.

Aby ukończyć to wyzwanie, musisz odwiedzić wszystkie trzy lokalizacje w jednym meczu. Najłatwiejszym sposobem na to jest lądowanie w tłustych grobach, albo przez Hayman, obok agencji, a następnie odwiedzenie dowolnej lokalizacji.

Możesz ułatwić sobie to wyzwanie, używając Choppa latać pomiędzy lokalizacjami. To będzie nie tylko szybsza opcja, ale będzie również bezpieczniejsza.


Fortnite Lokalizacja agencji wyjaśniła

Agencja jest najłatwiejszą ze wszystkich trzech lokalizacji do znalezienia, ponieważ znajduje się w centrum Fortnite mapa.Po prostu odleć lub płynąć na tę wyspę, aby ukończyć tę część wyzwania.

Fortnite Lokalizacja Haymana wyjaśniona

Hayman znajduje się na zachodnim krańcu Frenzy w E7.Jeśli masz problemy ze znalezieniem go, udaj się do rzeki na południe od Frenzy Farm, a stamtąd powinieneś być w stanie łatwo zobaczyć Hayman.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Fortnite Wyjaśniono tłuste lokalizacja Graves

Tłuste groby znajduje się na północno-zachodniej krawędzi płaczących lasów w C5.Jeśli masz problemy ze znalezieniem go, udaj się na południowy krawędź Holly Hedges i kiedy tam skieruj się na wschód w kierunku krawędzi płaczącego lasu. Powinieneś być w stanie znaleźć zhańbione maskotki wypełniające błoto.

How do you rate Fortnite Lokalizacje Agencji, Hayman i tłustych Graves ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *