Fortnite – Lokalizacje Bullseye wyjaśniły

Startseite » Fortnite – Lokalizacje Bullseye wyjaśniły
16. kwietnia 2024
3 minutes
37

By Jhonny Gamer

Dowiedz się, gdzie to zrobić lądować na różnych bulseyach jest jednym z Fortnite wiele cotygodniowych wyzwań.

Ukończenie go da ci dodatkowy XP, aby pomóc w wielu nagrodach z sezonu 3. Pamiętaj, że musisz być przepustką bitwą posiadacz w celu podjęcia tego wyzwania.

Jeśli dopiero zaczynasz, nasz Fortnite Battle Royale Wskazówki i sztuczki może dostarczyć pomocnych wskazówek.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Jak działa lądowanie na różnych Bullseyes

Na wyzwania w 3 tygodniu, Masz za zadanie:

  • Ziemia na różnych Bullseyes (7 ogółem, 5 gwiazd bitwy)


Kolejna na liście obejmuje znalezienie mapy skarbów snobistycznych.

Na mapie znajdują się Bullseyes, pulsujące czerwone. Znajdziesz je w różnych kluczowych lokalizacjach i na wzgórzach i kopcach, i można je łatwo zobaczyć z autobusu bitwy.


Łatwo jest zobaczyć, skąd pochodzą Bullseyes, kiedy lecą na początku meczu.

W sumie musisz wylądować na siedmiu różnych bulsejach, a ponieważ musisz to zrobić z autobusu bojowego, wymaga odtwarzania co najmniej siedmiu meczów, aby ukończyć wyzwanie.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Fortnite Lokalizacje Bullseye

Pomiędzy ich oczywistymi lokalizacjami a brakiem pilności, aby uzyskać je wszystkie podczas jednej sesji, jest to dość proste wyzwanie. Jeśli jednak tego potrzebujesz, oto mapa wszystkich lokalizacji, dzięki uprzejmości Laot Lake z sub-Reddit Fornite:


Kredyt: jezioro łupowe

Zalecamy skorzystanie z okazji do wylądowania gdzieś nowe w każdym meczu, zaznaczając kolejną listę, aż w końcu dostaniesz je wszystkie.

Podobnie jak w przypadku innych wyzwań, musisz to zrobić, grając mecze (nie możesz wprowadzić mapy bez innych graczy), więc musisz uniknąć spotkań walki, gdy próbujesz znaleźć każdą lokalizację.

UWAGA, musisz ukończyć mecz, aby wyzwanie zostało zakończone – rezygnacja z meczu, gdy tylko go zebrasz, nie zadziała.

How do you rate Fortnite – Lokalizacje Bullseye wyjaśniły ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *