Fortnite Lokalizacje błyskawicy – gdzie znaleźć wszystkie pływające śruby pioruna Fortnite

Startseite » Fortnite Lokalizacje błyskawicy – gdzie znaleźć wszystkie pływające śruby pioruna Fortnite
18. kwietnia 2024
5 minutes
31

By Jhonny Gamer

Znalezienie Błyskawice jest celem jednego z Fortnite wiele cotygodniowych wyzwań.

Ukończenie go da ci dodatkowy XP, aby pomóc w wielu sezonach 5 nagrody. Pamiętaj, że musisz być przepustką bitwą posiadacz w celu podjęcia tego wyzwania.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Na tej stronie:

Fortnite Lokalizacje błyskawicy: gdzie są śruby błyskawicy Fortnite?

Chociaż potrzebujesz w sumie siedmiu śrub błyskawicznych, dobra wiadomość jest taka, że jest więcej śrub błyskawicznych niż potrzebujesz, więc nie będziesz musiał szukać zbyt ciężko, aby ukończyć zestaw.

Oto 20 śrub błyskawicznych, które do tej pory znaleźliśmy – więcej niż wystarczające, aby ukończyć wyzwanie:


Fortnite Lokalizacje błyskawicy Mapa

W szczególności znajdują się one w następujących lokalizacjach.

Na zachód od Wailing Woods, na małym kopcu przez furgonetkę:Na zachód od leniwych linków, nad opuszczonym motelem w nienazwanym miejscu:Laot Lake, po zachodniej stronie, nad wodą:Na zachód od Tomato Town, nad rzeką:Tłuste gaj, W samym środku miasta:Rząd detaliczny, Po zachodniej stronie nad ulicą:Przechylone wieże, powyżej mniejszego czerwonego budynku w środku:Lucky Landing, na północny wschód w pobliżu samodzielnego budynku:Na południe od zmiennych szybów, nad drogą między budynkami fabrycznymi:Na południowy wschód od Zmienne wały, Obok mostu:Junk Junction, nad północno-zachodnim rogiem:Między Nawiedzone wzgórza i Pleasant Park, między dwoma górami:Dusty Divot, nad drzewami w centrum:Rajskie dłonie, na zachód:Lonely Lodge, na zachód od wysokiej wieży na południe:Lasowe leśne, wysoko nad drzewami na północ od labiryntu:Na północ od rzeki Na samym szczycie mapy:Salty Springs, nad ulicą po zachodniej stronie lokalizacji:Na wschód od Salty Springs, Obok mostu:Na północny zachód od snobistycznych brzegów, wysoko obok góry:Już zrobione? Istnieje wiele innych wyzwań podjąć w tym tygodniu – w tym Fortnite Ryzykowate kołowrotki Mapa skarbów Lokalizacja – Więc graj dalej!

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Jak działają pływające śruby błyskawiczne Fortnite

W przypadku wyzwań w 1 tygodniu, Masz za zadanie:

  • Wyszukaj pływające błyskawice (7 ogółem, 10 gwiazd bitwy)

Kolejnym wyzwaniem z tego tygodnia jest Fortnite Ryzykowate kołowrotki Mapa skarbów Lokalizacja.

Oznacza to na mapie, można znaleźć pływające śruby pioruna.

Podobne do ostatniego sezonu Fortnite litery, to błyskawiczne śruby wysoko na niebie – podobne do kolekcjonerskich, które można znaleźć w innych grach.

Po znalezieniu błyskawicy, wstaw z nią, aby ją odebrać, a dodasz jeszcze jedną do swojej całkowitej. Po znalezieniu siedmiu wyzwanie zostało zakończone.Jednak w przeciwieństwie do Fortnite litery, są one o wiele mniej niedostępne. Choć łatwe do wykrycia z daleka, są wysoko w powietrzu – dalej niż jakikolwiek skok. I nie, nie możesz ich złapać podczas szybowania z autobusu – próbowaliśmy!

Jedynym rozwiązaniem jest ich zbudowanie. Nasz przewodnik budowlany wyjaśnia podstawy tego, jak to zrobić, ale będziesz chciał zbudować rampy, podnosząc cię na tę samą wysokość. Gdy już będziesz, można go zebrać.

Istnieją jednak inne dodatkowe trudności, które po prostu nie ma zasięgu,. Po pierwsze, potrzebujesz wielu materiałów, aby dotrzeć do nich ze względu na odległość od ziemi. Naszym zaleceniem jest posiekanie drzew na szybkie i łatwe drewniane materiały. W przeciwnym razie pudełka z łupami mogą pomóc.Druga rzecz, jak budowanie dowolnej konstrukcji w Fortnite, jest to, że przyciąga wiele uwagi. Jako taki, będziesz chciał to zrobić, gdy jesteś sam, więc inni gracze nie mogą strzelać do ciebie z daleka.

Jeśli walczysz, zalecamy wypróbowanie jednego z trybów LTM – takich jak 50V50 – który dzieli mapę, więc częściej jesteś otoczony przez innych przyjaznych graczy, co oznacza, że nie będziesz zasłaniany przed wspinaniem się i wejścia na rynekwyzwanie.

How do you rate Fortnite Lokalizacje błyskawicy – gdzie znaleźć wszystkie pływające śruby pioruna Fortnite ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *