Fortnite Lokalizacje drewna drift i flairship

Startseite » Fortnite Lokalizacje drewna drift i flairship
18. kwietnia 2024
3 minutes
31

By Jhonny Gamer

Drifwood I Flairship to imiona dwóch latających statków – cóż w rodzaju latania – Fortnite Rozdział 3 Sezon 4.

Możesz ukończyć różne Fortnite Cotygodniowe wyzwania na obu statkach, więc tak’Dobrym pomysłem, aby wiedzieć, gdzie Lokalizacje drewna drift i flairship Czy.

Całkowicie cotygodniowe wyzwanie w Fortnite nagrodzi cię 20K XP, co pomoże odblokować nowe skórki z przepustki bitewnej.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Na tej stronie:


KLOCKI LEGO Fortnite.

Fortnite Wyjaśniono lokalizację drewna drewna

Drifwood to piracki statek pływający na zachód od skalistych kołowrotek Fortnite i najłatwiejszym sposobem na to, aby lądować na statku’t Deck na początku meczu.


Lokalizacja drewna driftowego oznaczona białym okręgiem na mapie Fortnite rozdział 3

Drifwood może być świetnym miejscem do lądowania, ponieważ zwykle jest pełne skrzyń i łupów. Jedną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że zwykle jest to stosunkowo gorąca kropla i najprawdopodobniej będziesz musiał walczyć, gdy tylko wylądujesz.

Zamiast dążyć do wylądowania na drewna driftowym, wybierz jedną z dołączonych do niego ziplinek. To pozwoli ci wejść do drewna driftowego zamiast czekać powoli unosić się. Upewnij się, że rozmawiasz z Blackheart, kiedy tam będziesz, sprzedaje broń i lecznicze przedmioty.


Odwiedzanie Drifwood pozwoli ci jak dotąd wykonać dwa wyzwania w sezonie 4:

  • Emotować w Flairship, The Drifwood i bez ubezpieczenia od potu
  • Otwarte skrzynie lub pudełka na amunicję wewnątrz drewna driftowego (3)

Oba wyzwania nagradzają cię 20k XP na ten sezon’s bitwy. Możesz także znaleźć sklepienie na drewna drift, który warto otworzyć, jeśli masz dwa klucze sklepienia idzie zapas.


Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Fortnite Wyjaśniono lokalizację Flairship

The Flairship to ostatni pracujący iO Blimp na Fortnite mapa i można je znaleźć siedzącego na zachód od ponurej gables. Podobnie jak Drifwood, najłatwiejszym sposobem na dotarcie do stylu jest lądowanie na nim lub w pobliżu na początku meczu.


Istnieje jednak wiele innych sposobów dotarcia do stypendium, takich jak Asceder, który wisi z porażek! W tej okolicy są również balony, których można użyć, aby wystrzelić w powietrze.


W momencie pisania możesz w tym sezonie wykonać dwa wyzwania związane z Flairship:

  • Emotować w Flairship, The Drifwood i bez ubezpieczenia od potu
  • Emotować przez 5 sekund w flairship

Każde wyzwanie nagrodzi Cię 20k XP, co pomoże odblokować więcej nagród z przełęczy bitwy.


Jeśli ty’D chciałbym dowiedzieć się więcej o Fortnite Rozdział 3 Sezon 4, sprawdź nasze strony na temat zmian mapy, Kolekcja postaci, Jak przesuwać kopnięcie, Lokalizacje sklepienia i broń evochrome.

How do you rate Fortnite Lokalizacje drewna drift i flairship ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *