Fortnite Lokalizacje GNOME: gdzie szukać chłodnych gnomów

Startseite » Fortnite Lokalizacje GNOME: gdzie szukać chłodnych gnomów
18. kwietnia 2024
4 minutes
39

By Jhonny Gamer

Odkrycie Lokalizacje GNOME jest jednym z Fortnite wiele cotygodniowych wyzwań.

Ukończenie Wyszukaj chłodne gnomy da ci dodatkowy XP, aby pomóc w wielu nagrodach z sezonu 7.

Jeśli dopiero zaczynasz, nasz Fortnite Battle Royale Wskazówki i sztuczki może dostarczyć pomocnych wskazówek.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Fortnite Lokalizacje GNOME

Chociaż musisz znaleźć siedem lokalizacji, na szczęście na mapie jest o wiele więcej. Chociaż wszystkie znajdują się w zamarzniętym południowo-zachodnim regionie gry, mogą okazać się zaskakująco trudne do znalezienia.

Oto siedem, które do tej pory znaleźliśmy – wystarczy, aby ukończyć wyzwanie.W szczególności chłodne lokalizacje gnomu to:

Na południe od snobistycznych brzegów to wzgórze z samotnym drzewem. Obok jest jeden z chłodnych gnomów.Między mroźnymi lotami a snobistycznymi brzegami to las na wzgórzu, z chatą w centrum. Z chaty idź na północ do drzew, a następnie skręć w prawo, a zobaczysz chłodny gnom na śniegu.

Na południowy wschód od mroźnych lotów jest dziurą w ziemi otoczonej drzewami, niezbyt daleko od południowych klifów. Opuść się, aby znaleźć chatę pod ziemią. Po lewej stronie jest chłodny gnom.Szczęśliwy Hamlet, tuż na północnej krawędzi, niedaleko drutu zip:Na wschód od Happy Hamlet to krawędź klifu z postrzępionymi konstrukcjami lodowymi. Chłodny gnom będzie w środku.

Na południe od zmiennych szybów to góra z dużym drzewem na górze. Chłodna lokalizacja gnomu znajduje się na południowej krawędzi tej góry.

Na południe od pochylonych wież to żółty RV zaparkowany na klifie. Chłodna lokalizacja gnomu jest tuż obok.

Na zachód od Lucky Landing, Tuż za ścianami wymienionej lokalizacji znajduje się chłodna lokalizacja gnomu osadzona w ziemi.Na południe od zamrożonego obszaru mapy jest małą wyspą, z chłodną lokalizacją gnomu na północno-zachodnim krańcu.

Między mroźnymi lotami a szczytem polarnym to wysoki Iceburg z chłodną lokalizacją gnomu na górze – trudno jest wylądować, więc budowanie jest najlepszym wyborem.Na południowy wschód od szczytu polarnego to seria zipwirego prowadzącego na południe i południowy wschód. Przeciwko klifowi w pobliżu tego obozu jest chłodna lokalizacja gnom.Zamrożone jezioro gdzie kiedyś był tłusty Grove, ma chłodne gnomowe miejsce obok dachu domu na bardzo południowo-wschodnim krawędzi.

Na południe od boiska piłkarskiego Na północ od zamrożonego obszaru mapy znajduje się chłodna lokalizacja gnomu.Wioska Viking ma lokalizację gnomu po wschodniej stronie, na klifie prawie o widok na samą wioskę.Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Jak wypełnić Wyszukaj chłodne gnomy?

W przypadku wyzwań w 6 tygodniu masz za zadanie:

  • Wyszukaj chłodne gnomy (7 ogółem, 5 gwiazd bitwy)

Na mapie znajdują się ukryte gnomy. Podobnie jak wyzwanie GNOME z wcześniejszych sezonów, są one ukryte w całej mapie, ale można je zwężyć przez ich wysokie dźwięki. Jeśli słyszysz coś dziwnego, zdecydowanie jesteś blisko gnomu.

Aby pomóc ci zawęzić, to „chłodna” część opisu wyzwania. Te gnomy znajdują się tylko w zamrożonym regionie mapy na południowy zachód.Nawet przy tych wskazówkach są one bardzo dobrze ukryte, więc znajomość konkretnych lokalizacji – które są szczegółowo opisane w pierwszej połowie tej strony – pomoże.

Kiedy go znajdziesz, możesz z nim wchodzić w interakcje. To sprawi, że zniknie i zostanie dodany do Twojej suma.

Zrób to łącznie siedem razy, aby ukończyć wyzwanie. Podobnie jak w przypadku innych wyzwań, musisz to zrobić, grając mecze (nie możesz wprowadzić mapy bez innych graczy), więc musisz uniknąć spotkań walki, gdy próbujesz znaleźć każdą lokalizację.

Kiedy skończysz, istnieje wiele innych wyzwań Podjąć się w tym tygodniu – więc graj dalej!

How do you rate Fortnite Lokalizacje GNOME: gdzie szukać chłodnych gnomów ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *