Fortnite Lokalizacje gołębi glinianych – gdzie znaleźć strzelanie gliniane w różnych lokalizacjach

Startseite » Fortnite Lokalizacje gołębi glinianych – gdzie znaleźć strzelanie gliniane w różnych lokalizacjach
19. kwietnia 2024
3 minutes
34

By Jhonny Gamer

Znalezienie Lokalizacje gołębia jest celem jednego z Fortnite wiele cotygodniowych wyzwań.

Ukończenie go da ci dodatkowy XP, aby pomóc w wielu sezonach 6 nagród. Pamiętaj, że musisz być przepustką bitwą posiadacz w celu podjęcia tego wyzwania.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Fortnite Lokalizacje gołębi glinianych: gdzie strzelać gołębia w różnych lokalizacjach

Chociaż potrzebujesz w sumie pięciu, aby ukończyć wyzwanie, dobrą wiadomością jest to, że jest więcej strzelców glinianych niż potrzebujesz – choć tylko przez jeden.

Oto sześć lokalizacji gołębi Fortnite:


Fortnite Mapa lokalizacji gołębi

Konkretne lokalizacje z bliska są następujące…

Lonely Lodge, Na północy w pobliżu klifów na końcu drzew:Na zachód od Tomato Town, Na północ od mostu nad rzeką, która rzeźbia w górnej części mapy:Laot Lake, W północno-wschodnim rogu:Na zachód od Pleasant Park, u podnóża gór:Na południe od Paradise Palms, w pobliżu parku przyczepy na skraju mapy:Między Flush Factory i Shifty Safty, Obok opuszczonego domu w pobliżu krawędzi klifu:Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Jak działa kręcenie glinianego gołębia Fortnite

W 8. Wyzwaniach w tygodniu, Masz za zadanie:

  • Strzelaj glinianego gołębia w różnych lokalizacjach (5 ogółem, 5 gwiazd bitwy)

To wyzwanie oznacza, że na mapie są strzelcy gliniane. Po znalezieniu jednego możesz z nim wchodzić w interakcje, gdy pojawi się monit przycisku, gdy się zamkniesz:To wystrzeli „gliniany gołębi” – ale może być inne latające przedmioty, takie jak gumowe kaczki. Celem jest uderzenie jednego z bronią. Takie, wyróżni jedno z wyzwania.Łatwiej powiedzieć niż zrobić – gliniany gołąb porusza się w dość tempie, a jeśli przegapisz, maszyna zresetuje. Zalecamy użycie broni automatycznej – takiej jak karabin SMG lub karabin szturm.

Jakie są liczby na pobliskiej tablicy, możesz zapytać? Ma zachować wynik – lewa jest twoim wysokim wynikiem, prawy to twój obecny wynik.

Jak w przypadku innych wyzwań, takich jak obręcze koszykówki lub błyskawice, Korzystanie z gliniastej strzelanki może przyciągnąć niechcianą uwagę innych graczy. Jako taki, będziesz chciał to zrobić, gdy jesteś sam, aby inni gracze nie mogą cię zaatakować.

Jeśli walczysz, zalecamy wypróbowanie jednego z trybów LTM – takich jak 50V50 – który dzieli mapę, więc częściej jesteś otoczony przez innych przyjaznych graczy, co oznacza, że nie będziesz zasłaniany przed wspinaniem się i wejścia na rynekwyzwanie.

How do you rate Fortnite Lokalizacje gołębi glinianych – gdzie znaleźć strzelanie gliniane w różnych lokalizacjach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *