Fortnite Lokalizacje gumowe kaczki: gdzie umieścić gumowe kaczki w rzędu detalicznym, Pleasant Park i Believer Beach

Startseite » Fortnite Lokalizacje gumowe kaczki: gdzie umieścić gumowe kaczki w rzędu detalicznym, Pleasant Park i Believer Beach
19. kwietnia 2024
3 minutes
30

By Jhonny Gamer

Nie jesteśmy pewni, czy pomogą odeprzeć inwazję obcy Fortnite.

Umieść gumowe kaczki jest jednym z wyzwań, które możesz ukończyć Fortnite sezon 7.

Jeśli śledziłeś legendarną linię zadań Bunkera Jonesy, w tym interakcję z jego tablicą spiskową i broń technologiczna IO, Ostatni krok poprosi cię o znalezienie trzech lokalizacji, aby umieścić gumowych przyjaciół.

Ukończenie tego Fortnite Wyzwanie nagrodzi cię 30K XP, co pomoże odblokować nowe skórki bitewne sezonu 7 i inne fajne kosmetyki.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Na tej stronie:


Zwiastun historii dla Fortnite Rozdział 2 – Sezon 7

Sprzedaż detaliczny, Pleasant Park i Believer Beach Gume Duck na pierwszy rzut oka

Oto lokalizacje sprzedaży detalicznej, Pleasant Park i Believer Beach na Fortnite Mapa:Musisz odwiedzić trzy lokalizacje, aby ukończyć to wyzwanie – musisz umieścić gumowe kaczki w celach detalicznych, Pleasant Park i Believer Beach.

W zależności od tego, czy możesz uzyskać samochód i odbyć bezpieczną podróż, może zająć dwa mecze, aby zakończyć wyzwanie. Jeśli to zrobisz, zalecamy rozpoczęcie gruntów w rzędzie detalicznym, a następnie zacząć kierować się na północ w kierunku Believever Beach.

Stamtąd powinno być dość łatwo dostać się do ostatniej lokalizacji w Pleasant Park. Jeśli nie, ląduj w jednym z tych dwóch miejsc w jednym meczu, a następnie umieść trzecią gumową kaczkę w drugim meczu, lądując w wierszu detalicznym.

Pomocne jest lokalizacja wyzwania, ale dokładne miejsce nie zostało ujawnione. Nie martw się, ponieważ dość łatwo jest dostać się do dokładnej lokalizacji. Po przyjeździe zauważysz kształt gumowej kaczki świecących w pomarańczy. Po prostu wchodzi w interakcje z nim przez kilka sekund, a kaczka się pojawi.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Lokalizacja kaczki gumowej gumowej w sprzedaży detalicznej Fortnite

W rzędzie detalicznym miejsce do umieszczenia gumowej kaczki znajduje się w boisku do koszykówki, położonym na zachód od południowego wejścia.

Pleasant Park gumowa kaczka Fortnite

W Pleasant Park udaj się na boisko w centrum – znajdziesz miejsce tuż obok znaków bramki.

Lokalizacja kaczki gumowej wierzących Fortnite

Na koniec udaj się do basenu w Behelyver Beach, gdzie znajdziesz gumowe miejsce kaczki tuż obok drabiny basenu.

Po zakończeniu legendarnego zadania zostanie wykonane na tydzień – a deszcz XP jest twój!

How do you rate Fortnite Lokalizacje gumowe kaczki: gdzie umieścić gumowe kaczki w rzędu detalicznym, Pleasant Park i Believer Beach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *