Fortnite – Lokalizacje kabin telefonicznych: jak korzystać z kabiny telefonicznej, jak wyjaśnił Clark Kent

Startseite » Fortnite – Lokalizacje kabin telefonicznych: jak korzystać z kabiny telefonicznej, jak wyjaśnił Clark Kent
16. kwietnia 2024
3 minutes
35

By Jhonny Gamer

Superman musi szybko zadzwonić. Oto jak użyć kabiny telefonicznej jako Clark Kent, aby ukończyć jedno z wyzwań Supermana Fortnite.

Użyj kabiny telefonicznej jako Clark Kent jest jednym z wyzwań Supermana W Fortnite Rozdział 2 sezon 7.

Wraz z zadaniami, aby zakończyć zadania Clark Kent, pancernego Batmana lub Beast Boy I ślizgaj się przez pierścienie jako Clark Kent, będziesz musiał ponownie nosić pelerynę i użyć kabiny telefonicznej jako Clark Kent.

Ukończenie tego wyzwania nie nagradza Cię XP, aby pomóc Ci odblokować więcej gwiazd bitwy na bitwy sezonu 7. Zamiast tego otrzymasz unikalną wbudowaną emotę Supermana i sam kombinezon.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .


Zwiastun historii dla Fortnite Rozdział 2 – Sezon 7

Jak używać kabiny telefonicznej jako Clark Kent w Fortnite wyjaśnił

Po pierwsze, jeśli chcesz dostać skórę Supermana Fortnite, a następnie najpierw musisz kupić Fortnite Rozdział 2 sezon 7 bitew. Bez przepustki bitwy nie będziesz w stanie wziąć udziału w powiązanych wyzwaniach.

Po osiedleniu się będziesz musiał ukończyć w sumie pięć zadań od Clark Kent, pancernego Batmana lub Beast Boy, który jest częścią kolekcji postaci. Następnie, po przygotowaniu się do Clark Kent, będziesz szukać jednej kabiny telefonicznej wokół Fortnite mapa.

Do znalezienia jest w sumie pięć kabin telefonicznych. Na pierwszy rzut oka można je znaleźć w następujących lokalizacjach:Over Holly Hatchery, Za rogiem stacji benzynowej jest kabina telefoniczna, skierowana.

Druga kabina telefoniczna znajduje się tuż obok telefonicznego W Misty Meadows. Jeśli wybierzesz zachodnią drogę w okolicy, nie możesz tego przegapić.

Jest jeszcze jeden na stacji benzynowej na wschód od Canny Complex, tuż z boku naprawy.

W Rząd detaliczny, Obok naprawy znajduje się na północny wschód od obszaru, leży kolejna kabina telefoniczna.

Na koniec jest kolejna kabina telefoniczna Craggie klify, tuż w południowym rogu mapy, obok billboardu.

Stąd wszystko, co musisz zrobić. To automatycznie zmieni wygląd Clarka Kenta na Supermana i pozostanie tak jak przez resztę meczu.

Oczywiście, emotka w rzeczywistości daje skórę Supermana, która ma kilka fajnych efektów (wypróbuj skoki spadochronowe i będziesz wiedział, o czym mówimy!).

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Teraz, gdy to zakończyłeś, pamiętaj, aby przesunąć się przez pierścienie jako Clark Kent, aby odblokować nowy tyłek z tyłu jako Daily Planet, który jest jednym z wielu kosmetycznych przedmiotów, które możesz zdobyć z Superman Quests.

Po zakończeniu wyzwań o tematyce Supermana, pamiętaj, aby śledzić swoją kolekcję postaci a także legendarne zadania przez resztę sezonu.

How do you rate Fortnite – Lokalizacje kabin telefonicznych: jak korzystać z kabiny telefonicznej, jak wyjaśnił Clark Kent ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *